Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Doł±czył: 06 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-06-20, 17:25   F*** my life

Odwiedza ktoś stronę www.fmylife.com gdzie ludzie piszą w większośći śmieszne i żenujące sytuacje z ich życia? Jak są wasze ulubione fmle? Mój to zdecydowanie:

Cytat:

Today, I was sitting in class and I fell asleep during the lesson. I was wearing sweatpants and had an erection. My teacher came up to me and grabbed my penis. She thought it was my phone. FML

 

david1990  

User


Wiek: 33

Doł±czył: 18 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-20, 18:23   ...

Stronka ciekawa, ale mi wydaje się, że pisząc swojego posta chciałeś bardziej pochwalić się jaki to TY jesteś dobry z angielskiego, a nie żeby poznać opinię innych o tej stronie.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Doł±czył: 06 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-06-20, 18:33   

Cytat:

pochwalić się jaki to TY jesteś dobry z angielskiego, a nie żeby poznać opinię innych o tej stronie.


Raczej o tej stronie bo nie mam się czym chwalić że umiem angielski bo to mój pierwszy język.
 

david1990  

User


Wiek: 33

Doł±czył: 18 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-20, 18:38   

Skoro tak piszesz....
Aha, jeszcze jedno. Nie wiem skąd Twoja fascynacja Adolfem, ale zmień lepiej swój nick i hasło ''Sieg Hail'' bo sądząc po wieku i tak pewnie nie do końca zdajesz sobie sprawę co to znaczy i z czym sie wiąże
_________________
O uczciwości mówimy, gdy oddasz znalezioną złotówkę. Gdy oddasz stówę, to już głupota...
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Doł±czył: 06 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-06-20, 18:40   

Cytat:

sÄ…dzÄ…c po wieku


Wpisanym na forum, ale bÄ…dĹş pewien, ĹĽe wiem doskonale na czym rzecz polega :)

Ostrzeżenie słowne za OT! //Mizantrop
 

david1990  

User


Wiek: 33

Doł±czył: 18 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-20, 18:51   

Nie, nie wiesz na czym rzecz polega. Podpisując się jako Adolf i umieszczając w opisie nazistowskie hasło popierasz hitlerowców i niejako zgadzasz się z ich filozofią. Myslę że gdybyś rzeczywiście wiedział co ona zakładała, nigdy byś nie wybrał podobnego nicku. ¯adneo zdrowego umysłowo człowieka nie moze fascynować ktoś kto zabił parę milionów ludzi. Ciesz się że nie musisz żyć w czasach kiedy Twój idol Adolf sprawował władze.

Ostrzeżenie słowne za OT! //Mizantrop
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com