Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-11-05, 14:04   

Nie czytałem całego wątku, ale pytanie jest dosyć głupio postawione, bo jak można lubieć dostawać po twarzy? Jeśli chodzi o to, czy ktoś lubi podejmować walkę to już inna kwestia. Powiem tak, że ja rzadko miewałem okazję być "wyzwany", bo staram się być wporządku wobec wszystkich. Nigdy też nie zaczepiałem nikogo itp. Ale są sytuacje, w których trzeba się bronić, np jak podbija do Ciebie 2 typów, i chcą od Ciebie fajkę, a później startują z rękami. Normalnie każdy by im dał tą fajkę, ale ja wiem że one za darmo mi nie przychodzą i niestety miałem parę sytuacji "kontaktowych" przez moje mniemanie o tym... Zawsze staram się załatwiać wszystkie sprawy bez przemocy, ale jeżeli ktoś ewidentnie nalega na bójkę, to podejmuję, i nie ważne czy ktoś ma 2m czy 1,5m, bo raz - to o niczym nie świadczy, i nie da się po samym wyglądzie na 100% określić szans, a dwa że faceci mają coś takiego jak honor, i dziewczyny tego nie zrozumieją, ale źle bym się czuł, gdybym odpuścił.
Trzecia sprawa to ta, która najczęściej mi się zdarzała, czyli bójka w obronie osób trzecich. Ma to swoje podłoże (tata 10 lat pracował w ochronie), że gdy widzę krzywdę innych, niesprawiedliwą walkę czy też poniżanie, wyłudzanie pieniędzy od słabszych to zawsze zareaguję. Niestety nie zawsze da się to załatwić słownie.
A co sądzę o facetach którzy nie chcą się bić? Zależy. Jeżeli koleś cwaniakuje, straszy kolegami, a później przeprasza albo co gorsza ucieka to nie rozumiem takich, i sam najchętniej bym mu "przetłumaczył" że tak się nie robi. A takich, którzy np nie maja warunków fizycznych i przede wszystkim nie maja nic na "koncie", tzn nic nie zrobili to jak najbardziej rozumiem, i zawsze się za takimi wstawię...
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Joakim  

Stały User

Sabaton&Nivana



Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Lis 2010

Sk±d: zrodzony z Joakima!

   

Wys³any: 2010-11-05, 20:20   

Nie lubię się bić, co nie znaczy że nie umiem..
Wolę unikać konfliktów fizycznych..
Gdy ktoÅ› powie np.,,Solo frajerze''?
Ja odp.np..Nie dzięki, mam obiad w domu.
Albo po prostu milczÄ™..
_________________

 

TomZet  

User

Ten zły!



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: siê bior± dzieci??

   

Wys³any: 2010-11-06, 12:58   

Ja również nie przepadam za bójkami, jednak zdarzały mi się i zazwyczaj bałem sie nie tego że dostane po "ryju" ale tego iz cos zrobie drugiej osobie i będą problemy - Zazwyczaj jak sie biłem to nie potwarzy i nie na pięści tylko kładłem daną osobę na ziemie. Teeraz już dawno się nie biłem i mam nadzieje że nie będę musiał :)
_________________

 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-11-06, 13:19   

Cóż, w większości przypadków to jest żałosne.

Ostrzy faceci którzy naoglądali się filmów o walkach i teraz chcą udowodnić sobie że są męscy, więc ciągle się z kimś biją. Yeah, ale jestem potężny! Pobiłem kogoś!

Ale też kiedy ktoś daje sobą pomiatać i w ogóle się nikomu nie stawia to też źle.
_________________
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-06, 14:00   

Bokser lubi się bić bo walka jest jego pasją, to w waszym małostkowym mniemaniu udaje kogoś kim nie jest?
Czasami trzeba dać upust swoim emocjom, to jest nawet wskazane.
Wiem wiem, udajÄ™ kogoÅ› kim nie jestem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ulotna chwila

Stały User

`wysoko nad ziemiÄ… `



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Pa¼ 2010

Sk±d: w³asnego ¶wiata

   

Wys³any: 2010-11-07, 19:46   

Nie lubie gdy chłopak jest tak nastawiony do innych " nie patrz bo będzie wpier** " albo od razu z pięściami wylatuje gdy trzeba rozwiązać jakiś problem. Jednak chłopaki całkowicie pozbawini mięsni nie umiejący się w żaden sposób bronić też nie wywołują u mnie pozytywnych uczuć. ;)
_________________
Przez kogo zaznałeś szczęścia, przez tego też zaznasz nieszczęścia.
Błogosławiony przez bogów, kto nie przywiązuje się do nikogo.
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-07, 19:53   

Trzeba po prostu być przygotowanym na atak. Ale nigdy bójki nie zaczynać.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Lotny  

Stały User

Live fair...



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 30 Lip 2010

Sk±d: Belfast

   

Wys³any: 2010-11-07, 20:23   

Jak się ktoś nie potrafi wybronić słownie, bo brakło mu argumentów, albo nie ma racji to sięga po przemoc. Ale to są zazwyczaj ludzie słabi... Bijatyki niczemu nie dowodzą, czy ktoś na tym forum uważa, że jak dojdzie do bijatyki o to kiedy są święta B.N. - w grudniu czy w kwietniu i ten, który uważa, że w kwietniu wygra to będzie miał słuszność....? Przecież to nonsens i absurd do potęgi :-/ A Ci którzy nie lubią się bić, no nie lubią i tyle, może mają dosyć kłopotów poważnych, żeby jeszcze tych idiotycznych sobie przysparzać.
_________________
Jeśli uwierzymy w boga to zyskamy wieczność, jeśli go nie ma - nie stracimy nic, bo nie ma nic poza światem materialnym; jeśli jednak odrzucimy istnienie Stwórcy, możemy stracić wieczność, a nie zyskać niczego.
 

OjciecWielebny  

Stały User

Jestem Gejem.



Imię: Mów Mi Ojciec.

Do³±czy³: 07 Lis 2010

Sk±d: Ezoteryczne Mazury

   

Wys³any: 2010-11-07, 20:37   

Agresja problemu nie rozwiązuje tylko go wzmaga. Gdy klient przesadnie cwaniakuje warto go zgasić intelektem, jeżeli go posiadacie. Jeżeli już leci z łapami, wystarczy małą dźwignie na szyje i niech leży aż przeprosi. Ale zawsze trzeba przeprosić.

Osobiście lubię dać czasem komuś wryj i robię to zwykle na treningach Muah Tai .Nigdy nikomu nic nie zrobiłem bez powodu i poważnego argumentu.
_________________
"Nie, bo tu nie ma nieba
Jest prześwit między wieżowcami
A serce to nie serce
To tylko kawał mięsa
No, a życie... jakie życie?
Poprzerywane linie na dłoniach.
A Bóg? nie ma Boga.
Są tylko krzyże przy drogach"
 

Lotny  

Stały User

Live fair...



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 30 Lip 2010

Sk±d: Belfast

   

Wys³any: 2010-11-07, 21:01   

OjciecWielebny napisa³/a:

Gdy klient przesadnie cwaniakuje warto go zgasić intelektem


No tak, ale taki "klient" może wgl. nie załapać zajawki i leci do Ciebie z łapami jak to określiłeś. A znów nie o to nam chodzi, bo skoro klient nie zrozumiał - to i go nie zgasiłeś :P Dlatego takie sprawy są trudne. Oczywiście kulturalna rozmówka na poziomiku jest wporzo, ale wyznaję też czasem zasadę, że z chamem to trzeba po chamsku i tyle :) Gryzie się to z ' nie zniżaj się do poziomu przeciwnika (...)' , ale świat jest pełen sprzeczności i jeszcze nikt z tego powodu się nie wieszał, a bynajmniej ja nie mam zamiaru ;-)
_________________
Jeśli uwierzymy w boga to zyskamy wieczność, jeśli go nie ma - nie stracimy nic, bo nie ma nic poza światem materialnym; jeśli jednak odrzucimy istnienie Stwórcy, możemy stracić wieczność, a nie zyskać niczego.
 

grandalf6  

Wymiatacz


ImiÄ™: vkvlwkvklvwlvk

Do³±czy³a: 02 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-08, 00:15   

Ja się na ogół nie biję, ale ostatnio miałem ochotę uderzyć jednego kolesia i tak się zaczęło, ale nie żałuję, bo już od 2 lat mu się zbierało.
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-08, 18:57   

Jak czytam posty niektórych to mi się śmiać chce ;D ludzi którzy nie mają pojęcia o zaczepkach ani o biciu się.Szczególnie dziewczyn,których ten problem zbytnio nie do tyczny bo nikt was nie weźmie w szkole z bara i się nie przysapie jak nie pożyczysz mu np 1zł..
Chodź nie twierdzę żeby się w ogóle nie udzielać,bo od tego jest forum by każdy się wypowiedział co o tym sądzi.

Jeżeli się bić to tylko na treningach lub zawodach,na ulicy tylko w obronie własnej,w szkole tak samo.
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-10, 08:40   

Wszyscy, którzy piszą tu, żeby kogoś zgasić intelektem to nie mają chyba pojęcia jak taka sytuacja wygląda i w takiej nie był.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-10, 10:47   

pablopavo napisa³/a:

Wszyscy, którzy piszą tu, żeby kogoś zgasić intelektem to nie mają chyba pojęcia jak taka sytuacja wygląda i w takiej nie był.


Ich główną egzystencją jest forum, ty się nie dziw.
Mógłbym tu na pół strony rozpisać się o tym jak mi w kilkunastu wjazd na chatę zrobili, taką sytuację też by pewnie zgasili intelektem gdy 5 cię kopie bo chce cie zabić z premedytacją. Tak jest kur.. intelekt górą :D
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Beymer  

User



ImiÄ™: Bodan

Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-03, 21:12   

Temat naprawde śmieszny :D, ale na poważnie, również nie lubie sie bić, ale jeśli ktoś uderzy mnie, lub popchnie za nic, to nie można czegoś takiego puścić płazem. Jeżeli nie oddasz mu tak, że nie przestanie, to będzie tak robił do końca. Miałem w 1 gim klijenta który dawał się wszystkim, później się przepisał, ale nie rozumiem jak można dawać sobą pomiatać. To że ktoś się nie lubi bić to nie robi z niego cioty, tylko jest mądry, a jeśli nie lubi się bić, a go popychają to wtedy jest ciotą.
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com