Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

youngbuck

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-09, 20:04   Facet, a trÄ…dzik

Sluchajcie dziewczyny, co sÄ…dzicie o facetach z tradzikiem?

Tzn wiem ze jest to niezbyt estetyczne, ale jezeli ktos ma taki, hmm 'natrętny' tradzik to co innego niz taki od zaniedbania sie.

Chodzi mi o to, w jakim stopniu tradzik ma wplyw na postrzeganie faceta, czy macie jakies strasznie duze 'opory' przed 'zainteresowaniem' sie takim chlopakiem??
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-09, 20:12   

Straszne opory nie, ważny żeby dbał o cerę bo cera trądzikowa jest paskudnie wymagająca. Odpowiednio pielęgnowana nie wygląda wcale tak źle, jak sobie niektórzy wyobrażają, więc nie jest to aż tak wielki problem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

youngbuck

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-09, 20:17   

Wlasnie ja mam strasznie tradzikowa cere, twarz mam cholernie przetluszczającą się - nawet będąc w szkole to ze 2-3 razy musze umyc twarz zeby sie nie 'swiecic'. Ale staram sie o nia dbac i chyba az tak tragicznie nie ma, aczkolwiek ten defekt jest badz co badz widoczny ;/
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-09, 20:22   

Udaj się do dermatologa. Z pewnością dobierze specyfiki osuszające skórę i oczyszczające pory. Może nawet będą nadawały się do stosowania w szkole, jeśli można je tak często aplikować, poza tym pamiętaj że trądzik po 20 roku życia najczęściej znika. Osoba o cerze trądzikowej musi po prostu wyglądać schludnie, niekoniecznie perfekcyjna atłasowa twarz.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-11-09, 20:27   

A odwiedziłeś już dermatologa? Może on by przepisał jakieś dobre leki, maści, które by nieco powstryzmały ten trądzik.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-11-10, 17:07   

youngbuck napisa³/a:

Sluchajcie dziewczyny, co sÄ…dzicie o facetach z tradzikiem?


to samo co o dziewczynach z trÄ…dzikiem.
trądzik się leczy, czy ten z zaniedbania, czy ten 'natrętny'. strasznie mnie to odpycha i generalnie tylko 'fuuuu!'.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-11-10, 17:10   

sheilven napisa³/a:

youngbuck napisał/a:
Sluchajcie dziewczyny, co sÄ…dzicie o facetach z tradzikiem?

to samo co o dziewczynach z trÄ…dzikiem.


Ot.
Co można myśleć? Takiego 'dodatku' nikt sobie nie wybiera. Jeśli zachowuje się higiene, nie wygląda to odypchająco.

Tak poza tym: na trądzik - spróbuj pić dużo zielonej herbaty. : )
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

memymine  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 28

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-10, 18:13   

Jeśli już ma trądzik to trudno, ważne żeby miał zadbaną cerę, bo wygląda to okropnie, gdy ktoś ma pryszcze, bo się nie myje.
_________________
Kiedyś kupię nóż
i powyżynam wszystkich wkoło
Kupię nóż
zostawiÄ™ tylko dwoje

Tylko ja i Ty
 

vakuti  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-09-12, 22:54   

A czy twarz "czerwona" tzn posiadająca widoczne pozostałości po trądziku (już nie wypukłości, tylko to się chyba zwie przebarwienia) zalicza się do cer "czystych" ? I ogólnie cera bez wypukłości z widocznymi pozostałościami jest odpychająca ? Ogólnie z trądzikiem walczę już z 4,5 roku, pojawił się wyjątkowo wcześnie bo już w 2 semestrze 3 klasy podstawówki. Teraz chodzę do 2 gm, od roku chodzę do dermatologa zażywałem sporo maści ale żadna z nich nie dawała rezultatu (mocny trądzik miałem) , w tej chwili leczę się izotekiem i tak jak mówiłem, skore mam gładką ale ... Powiem tak jak w tej chwili myślę, nie wiem jak ubrać to w słowa, twarz mam gładką (tyle co zarost) nie czuć trądziku, ale jednak go widać. Kojarzy może ktoś ile to będzie znikało? Zalicza się to już do cer czystych? Odpycha to? (przebarwienia mam głownie na policzkach i skroniach. Czysta broda, nieliczne na szyji jak i czole.
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-09-13, 12:44   

Większośc nastolatków w twoim wieku ma trądzik lub pozostałości po nim.
Jest to normalne i raczej nie odpycha.
Bardziej już odpycha nie zgolony młodzieńczy wąs ;)
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

vakuti  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-09-13, 13:37   

A mniej więcej w jakim czasie zanikają te pozostałości? ;) Z tym zarostem to już gole od jakiegoś czasu brodę, szyje, pod nosem.
 

kam93  

User


ImiÄ™: xccccccccccccc

Wiek: 41

Do³±czy³a: 07 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-07, 14:46   

Taki zaniedbany trądzik, typu wulkany białe i wielkie pryszcze - afe. Ale coś takiego chorobowego i kiedy wiem, że facet leczy - okej, no. Też nie mam idealnej cery. :)
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2018-04-25, 10:13   

Mój chłopak ma problemy z trądzikiem na twarzy i plecach. Był u lekarza i dostał maść na receptę (nie pamiętam nazwy). W czasie stosowania maści trądzik się zmniejszył, ale jak tylko tubka się skończyła i przestał się smarować trądzik od razu powrócił. Teraz łyka coś na trądzik ale efekty są znikome.
 

ajjlinka  

User


ImiÄ™: Alina

Do³±czy³a: 25 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-25, 12:10   

Trądzik młodzieńczy to niczyja wina, nieraz zadne kosmetyki na to nie działają i co zrobić. Facet ma o tyle gorzej że nie ukryje syfków pod make upem. Może to nie wygląda estetycznie jak jest cały tym zasypany, ale odrzucać go tylko ze względu na trądzik to troche nie fair. Zależy jaką jesteś dziewczyną i czy pokażesz sie z takim pryszczatym czy w żadnym razie.
 

skye  

User


Do³±czy³a: 28 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-28, 21:19   

Jeśli ktoś ma w sobie to coś, jakiś urok, który ciągnie mimo wszystko, to choćby miał duży nos, trądzik, czy cokolwiek - nie będzie to miało znaczenia. Znam mnóstwo osób z różnymi defektami, które mimo to są bardzo atrakcyjne dla innych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com