Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2011-11-13, 14:44

Autor

Wiadomo¶æ

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-03, 23:45   Fazi

Nie jestem tu długo, ale wielu już zdążyło mnie poznać, a chętnie poczytam co o mnie sądzicie. Wiec jeżeli chcecie to namawiam do pisania. :)
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

offss  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 30 Lip 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-08-03, 23:53   

"Jakie masz poglądy polityczno/społeczne?" - szuka, szuka namiętnie osób mających coś do powiedzenia w tej sprawie, nie wiem tylko czy znajduje :-P
Miły forumowicz, z tego co widzę pomocny. Intrygujący? Jestem tu narazie krótko, ale będę musiał go rozgryźć :-D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-03, 23:54   

Fazikus, nie jest tu długo, ale zdążyłem Go już trochę poznać. Udziela się chłopak i dobrze. Często przebywa na czacie, da się z Nim rozmawiać. Z tego, co widzę, zgadzamy się w wielu kwestiach. Pierwsze wrażenie - pozytywne.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-04, 12:54   

Pozytywny chłopak, da się z nim pogadać na poziomie, jego wypowiedzi pozbawione są mojego ulubionego argumentu Ja tak myślę, bo tak. Ma swoje zdanie, którego chyba umie bronić, a to w ludziach cenię. Pośmiać też się z nim da na czacie.
Ale tego palenia dziewic to mu nie wybaczÄ™! :-P
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-04, 12:55   

Mimo, że za dobrze to nie znam, to lubię. Fajnie pisze, na czacie też się już chyba z nim spotkałem, pozytywnie.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-05, 00:24   

A ja tak się właśnie zastanawiałam, cóż to za fenomen nowy, co go każdy prawie zna, tylko ja nie Pewnie dlatego że mijamy się w tematach. Jeszcze zdania nie mam, ale szczerze, to trudno mi go z czymkolwiek skojarzyć. Nie mam żadnego punktu zaczepnego. Może tylko tyle że go widziałam w polityce, a tam raczej się nie udzielam zbyt żywo.

Stosunek neutralny.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 10:38   

Jest Hardcorem :D
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-05, 12:17   

Wredny, wygania mnie z mojego chata i mnie nie lubi :P O to mu dogadałem :) A tak serio to pozytywnie :)
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-07, 18:23   

Podbijam do zdania Qukułka,
Wiem, że nie bywam ostatnio na forum najczęściej, wiadomo - wakacje, ale go za nic nie kojarzę, cóż jest tu dopiero dwa tygodnie (?). Czytając powyższe opinie raczej pozytywny chłopak. Być może kiedyś będę mogła powiedzieć więcej.

Neutral.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 09:34   

Mało cię znam, ale wydajesz mi się zabawnym i wesołym kolesiem
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-02-02, 10:51   

Nie mam nic do powiedzenia na temat tego użytkownika, ale piszę w tym temacie bo:

Oglądałem dzisiaj na SCiFI Universal o 8:30 serial dobrze znany wszystkim Z archiwum X, był to odcinek, w którym występował pewien policjant o nazwisku Fazikus właśnie. Był leczony psychiatryczne terapią wstrząsową, twierdził, że był porwany przez kosmitów. Ktoś wstrzyknął mu do mózgu silny środek halucynogenny a skutek, którego strzelił sobie w głowę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com