Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vtri  

User

Lucas don Vtri


Imię: £ukasz

Wiek: 36

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 21:26   

Witam wszystkich, którzy lubią albo nie lubią fetyszu stóp. Jestem fetyszystą - chętnie pieszczę i całuję kobiece stopy i powiem Wam, że reakcje są różne. Od obrzydzenia, przez zawstydzenie aż do rozkoszy. Najcześciej bywa tak, że na początku kobieta/dziewczyna boi się albo wstydzi ale potem chętnie wraca do tego bowiem czuje rozkosz, przyjemność, satysfakcję i trochę władzę - i tu odpowiadam na post uzytkownika: "poem sometimes" - owszem jest to forma masochizmu ale w bardzo łagodnym wydaniu. Jest to pożyteczne bo Panów może uczyć pokory a Panie tego, że mogą dominować w łóżku.
...

To nie ogłoszenia matrymonialne//motyl

[ Dodano: 2009-08-24, 21:44 ]
TroszkÄ™ teorii:

Podofilia - odmiana fetyszyzmu, jedna z najpowszechniejszych jego form, polegajÄ…ca na osiÄ…ganiu podniecenia i satysfakcji seksualnej podczas kontaktu ze stopami partnera.

Spełnienie seksualne podofile osiągają przez dotykanie, całowanie, lizanie, łaskotanie, wąchanie stóp i palców u stóp partnera. Fetyszyści stóp mają swoje ulubione rodzaje stóp - szczupłe, grube, o wysokim podbiciu lub płaskie, z długimi lub krótkimi palcami. Fetyszyzm stóp wiąże się z nogami, butami, rajstopami i pończochami, które stanowią odrębne fetysze. Neurolog Vilayanur S. Ramachandran sugeruje, że fetyszyzm stóp wynika z tego, że stopy i genitalia są reprezentowane przez sąsiadujące ze sobą obszary w korze czuciowej mózgu. Fetyszyzm stóp jest częstym motywem w sztuce - przykładami są filmy Quentina Tarantino, a także prace polskich artystów (Feet Art).
CzÄ™sto wystÄ™pujÄ…cÄ… formÄ… podofilii jest footjob – zachowanie seksualne, w którym mężczyzna wprowadza wzwiedzionego penisa miÄ™dzy zÅ‚Ä…czone stopy partnerki (stronami podeszwowymi) i wykonuje nim ruchy frykcyjne aż do wytrysku lub partnerka pobudza penisa mężczyzny obejmujÄ…c go stopami i wykonujÄ…c nimi rytmiczne, posuwiste ruchy (wskazane jest użycie Å›rodka poÅ›lizgowego). Możliwa jest także stymulacja polegajÄ…ca na pocieraniu i masowaniu czÅ‚onka podeszwÄ… jednej stopy. Stosunek taki jest preferowany przez osoby, u których dużo stref erogennych znajduje siÄ™ na stopach lub przez mężczyzn, których fetyszem sÄ… stopy partnerki.
_________________
Lucas don Vtri
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 13:39   

motyl napisa³/a:

Co do fetyszu. Dla mnie to jest dziwne;x. Stopy są najbrzydszą cześci człowieka, znaczy mi się tak wydaję;x. Nie wiem jak można mieć na ich punkcie bzika;x.
Ja swoich też nie lubię.



żałosne
jakbym miał taką kobietę, to chyba bym sie utopił
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 15:07   

Yossarian napisa³/a:

żałosne
jakbym miał taką kobietę, to chyba bym sie utopił



¯ałosne jest Twoje podejście, kolego, kiedy nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 15:45   

gdy czyjeś zdanie jest durne, to oczywiście że nie potrafie uszanować, logiczne chyba
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 15:49   

Nie mam zdania na ten temat.
Dopóki jakiś fetyszysta nie zacznie publicznie rzucać się ludziom pod nogi, to mi to obojętne, co kto robi w łóżku i co mu sprawia przyjemność.
Sama mam duże stopy(42 rozmiar, a damska rozmiarówka kończy się na 42 ;p szukanie butów to męczarnia), ale je lubię, bo są smukłe, szczupłe, zadbane. Ale sama nie wyobrażam sobie, żebym miała np. całować czyjeś stopy, lub żeby ktoś całował moje.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 15:50   

Udowodnij, że jest durne.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-26, 15:51   

Yossarian, pokaż mi granicę durnoty i braku tejże. Chętnie się dowiem gdzie ona leży. Czy też może (na pewno) 'moja racja jest mojsza...'. Motyl wyraziła swoje zdanie, do którego miała prawo i ma nadal.
 

Vtri  

User

Lucas don Vtri


Imię: £ukasz

Wiek: 36

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 11:24   

Oczywiście, że tak. Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii - po to jest forum. Ale dość kłótni. Powiedzcie lepiej dziewczęta jakbyście zareagowały, gdyby nagle mężczyzna zaoferował wam pieszczoty stóp - nie żądając niczego w zamian?
_________________
Lucas don Vtri
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 11:49   

Vtri - jupi ;)
Mialam styczność z fetyszystą stóp, nie jest to aż tak przerażające i dziwne, jakby się mogło wydawać.
 

korniszon195

User


Do³±czy³: 04 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 02:24   

jaaa naleze do fetysztow stóp.. Mosze przyznac ze kreca mnie od dawna gdzies od 4-5 roku zycia juz zwracalem na nie uwage i mosze przyznac ze dla mnie to ulubiona czesc ciala kobiety :dd. yyy... a co do komentarzy typu "Nie wiem jak moze to kogos podniecac itp.", to sam nie wiem dlaczego mnei to podnieca ale juz tak mam od dawna ; o .. to na tyle xd :wstyd:
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 03:59   

Mi sie zdarzylo raz wydymac stopy mojej dziewczynie ;)
_________________
Co sie patrzysz ?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 16:03   

Zagmadfany napisa³/a:

wydymac stopy mojej dziewczynie



Hm jak można wydymać stopy?

btw. jak nie wiesz, nie masz co napisać - nie pisz, kozaka z siebie nie zrobisz durnym tekstem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-12-04, 16:05   

Mizantrop napisa³/a:

Hm jak można wydymać stopy?



ściskasz i jedziesz między stopami
_________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 16:06   

Bard_Zerald napisa³/a:

ściskasz i jedziesz między stopami



Aha, ja wiem co to jest, footjob, ale tam raczej nie dyma się stóp. Chyba, że ktoś ma dziwne określenia, no cóż.
Bo chyba o tym mowa przez 'wydymanie' stóp partnerki, tak?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 18:36   

Mizantrop, Pozjadalas wszystkie rozumy ? Bard_Zerald, Dal ci odpowiedz widzisz jednak mozna to zrobic :-/
_________________
Co sie patrzysz ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com