Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2015-09-24, 15:14   FIFA 16 czego brak ?

Temat poprostu kultowy.Co rok czekamy na kolejną odsłonę tej gry i zawsze jesteśmy zawiedzeni.Nie czepiam się tutaj wymagań sprzętowych,grafiki ale brakuje na przykład oficjalnej ligi mistrzów.Niby pierdoły a jednak potrafą drażnić .Nie dość że usunęli ligę brazylijską to do męskich reprezentacji dodali tylko Chiny i Kanade.Moim zdaniem jest jeszcze więcej wad niż w fifie 15.
A waszym ? Co chcieliście zobaczyć w kolejnej odsłonie fify.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-24, 17:10   

Więcej smoków, rycerzy, magów i małżeństwa homoseksualne.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2015-09-24, 18:22   

O koleś,nie wiem ile ty masz iq bo chyba nie zrozumiałeś pytania albo nie kojarzysz tej gry.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-24, 18:28   

DeVaneio napisa/a:

O koleś,nie wiem ile ty masz iq bo chyba nie zrozumiałeś pytania albo nie kojarzysz tej gry.


Też nie wiem, nie badałem. Ostatnio tylko krzepliwość krwi mierzyłem i to w sumie ze dwa lata temu.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2015-09-24, 18:38   

To po co piszesz nie na temat ? O co Ci chodzi ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-24, 19:14   

Dlaczego nie na temat? Napisałem, co przyciągnęłoby mnie do gry. Nie sądzę, by wymienione przeze mnie elementy przekraczały możliwości studio.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2015-09-24, 19:30   

To było pisać tak od razu.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Olek_CK  

Wymiatacz


Imię: Olek

Wiek: 28

Doczy: 20 Lis 2013

Skd: Kielce

   

Wysany: 2015-09-24, 23:38   

Szej-Hulud napisa/a:

Więcej smoków, rycerzy, magów i małżeństwa homoseksualne.


Nagroda osła roku to do Ciebie powinna powędrować, misiu.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2015-09-27, 19:03   

Mi tam LM nie jest potrzebna. Od 2 lat FIFE kupuję tylko dla FUTa i żeby czasem zagrać parę sparingów ze znajomymi. Jednak, jeżeli chodzi o offline, to brakuje mi znanych ze starych fif wyzwań, gdzie można zdobywać pkty na zakupy w sklepiku (psie głowy itp :D).
_________________
There can be only one
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2015-09-28, 00:53   

Nie chcę wyjść na złośliwca, ale DeVaneio, co ty tak na prawdę robisz na co dzień, że takie detale cię drażnią? To jest tylko jakaś durna gra. Pomijam już fakt, że jaranie się piłką nożną to [...] no właśnie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com