Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

tom_and_jerry  

User


Do³±czy³a: 14 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 20:25   

Zdecydowanie 'Siedem' Davida Finchera z ostatnią sceną na czele, 'Requiem for a Dream' Aronofsky'ego, 'Listonosz dzwoni zawsze dwa razy' Taya Garnetta (przez ciągłą niepewność dalszych losów bohaterów), 'Full metal jacket' Kubricka, 'Przerwana lekcja muzyki', 'Utalentowany Pan Ripley'.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-11-14, 20:28   

Kumpel właśnie wrócił z seansu filmu "Ostatni egzorcyzm" i powiedział, że nigdy nie widział słabszego filmu i filmu, który bardziej zniszczył mu psychikę. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale wydaje mi się, że rzeczywiście może "ryć czachę"
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 20:41   

Phone Booth
 

nastka501

User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2010-11-15, 22:35   

Na pewno "seven" i "efekt motyla". Myślę, że podobny będzie też film "pogrzebany", ale nie wiem tego na pewno bo dopiero wchodzi na ekrany kin. Lubię takie porąbane filmy.

[ Dodano: 2010-11-28, 21:56 ]
Hej widział już ktoś ten film "Pogrzebany"? Mam zamiar się wybrać na niego do kina, ale chciałabym poznać Wasze zdanie na jego temat. Proszę o odpowiedź.
 

malinka2303

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-30, 21:41   

Ja niestety nie widziałam, ale słyszałam, że jest bardzo dobry i warto iść na niego do kina. Wiadomo na wielkim ekranie lepiej się ogląda dobre filmy :)
 

Dzwoneczek  

Stały User

Skrzypek na dachu



ImiÄ™: Calineczka

Do³±czy³a: 14 Lis 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-11-30, 21:47   

"Egzorcyzmy Emily Rose"
"Chłopiec w pasiastej piżamie"
oraz film, który można obejrzeć na wycieczce do Aushwitz...
_________________
"Jestem sobie chochlik - kogo mogÄ™, zwodzÄ™,
Kogo mogę, drażnię, nikomu nie szkodzę.
Nikogo nie kocham ni też nienawidzę,
Choć mnie nikt nie widzi, ja, co zechcę, widzę!"
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2011-02-05, 23:12   

Odświeżę nieco.
Defilada - film dokumentalny nagrany w latach 90, o sytuacji w komunistycznym kraju - Korei. Ogólnie cały reportaż kręci się wokół jednej osoby, a dokładniej przywódcy Korei - Kim Yong Li. Ogólny obraz tego świata jaki tam jest przedstawiony daje do myślenia. Wiecie np, że dzieci w przedszkolu pierwszy przedmiot jaki mają to "¯ycie wielkiego wodza" a nie mp język koreański? Albo że cała kinematografia, i teatr robią przedstawienia i filmy tylko i wyłącznie o tym człowieku? Polecam obejrzeć, i dopiero później narzekać jak to ma się prze*ebane życie...
To polski reportaż, także nie ma problemu z napisami/lektorem.
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2011-02-06, 12:46   

Dzwoneczek napisa³/a:

"Chłopiec w pasiastej piżamie"

pragnę go dodać. płakałam jak głupia.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-03-10, 18:25   

Lena napisa³/a:

Dzwoneczek napisał/a:
"Chłopiec w pasiastej piżamie"



też się podpiszę, nie tyle płakałam co jak żaden film, w dodatku w szkole! miałam łzy w oczach i pod zwonku zamiast wybiec z klasy ja siedze i czekam muren na koniec.

oraz "Egzorcyzmy Emily Rose"- już nigdy nie obejrzę egzorcyzmu i dwa razy zastanowię się zanim cos powiem o religii :mrgreen:
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-12, 14:21   

Lubię takie filmy, nazywam je psychologicznymi, bo zmuszają do rozkminki na długi czas po filmie.
The Butterfly Effect - co byś zrobił, jakbyś mógł wpływać na swoje życie w większym stopniu?
Meet Joe Black - Czym właściwie jest życie?
Se7en - Do czego tak naprawdę jest zdolny człowiek?
Fightclub - Czy nie czujesz się manipulowany? Czy chciałbyś robić to, na co masz ochotę?
The Game - Co zrobisz będąc w skrajnej sytuacji?
Instynkt - Myślisz, że masz jakąkolwiek władzę?
Vanilla Sky - ¯ycie bywa dziwne... czasem staje się koszmarem
Matrix - czy świat jaki widzimy, jest realny?
_________________
lol
 

UglyAndProud  

Stały User



Wiek: 36

Do³±czy³: 07 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-14, 11:23   

Cannibal Holocaust jest w sumie taki sobie ,spodziewałem się czegoś gorszego a na dobrą sprawę można go oglądać przy obiedzie.
W każdym razie tydzień temu obejrzałem po raz drugi w swoim życiu "Nieodwracalne" i o ile za pierwszym razem film spodobał mi się i tyle (miałęm wtedy z 16 lat może mniej) to teraz uznaję go jeden z najlepszych filmów świata, scena z miażdzeniem głowy gaśnicą i przebijająca ją scena gwałtu sprawia ,że czujesz się po nim jakby umarł ci ktoś z rodziny,najmocniejszy film jaki widziałem, dzieło,polecam każdemu kto nie jest małolatem.
_________________
Have you ever prayed to the night sky?
 

Nearly  

Stały User

eyes stitched shut.



ImiÄ™: Marshal

Wiek: 28

Do³±czy³a: 26 Cze 2012

Sk±d: Indiana, USA.

   

Wys³any: 2012-06-27, 18:05   

ludzka stonoga i mr. nobody
_________________
„ but life is a test and I get bad marks ‟ .
←←
we have shivers,
but we aren't scared .

←←
 

polka  

User



Do³±czy³a: 12 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-07-05, 22:38   

Przede wszystkim na pierwszym miejscy "Antychryst" - najbardziej chory film jaki moje oczy widziały...
Hmmm, jeśli chodzi o może już nie chore, ale działające na psychikę, to "Jedenaste: nie uciekaj" i wspomniany "Chłopiec w pasiastej piżamie".
_________________
Jedno słowo, słowo znaczy tak wiele
jedno słowo, słowo i od razu się śmiejesz,
jedno słowo, słowo i wylewasz łzy'
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2012-07-14, 16:01   

"Wstręt" Romana Polańskiego.
"Mechaniczna pomarańcza" Kubricka
"Pachnidło: Historia mordercy" Tykwera
"Martwica mózgu" Jacksona
To są najbardziej chore filmy (aktorskie), jakie widziałem.

Czytałem opisy "Cannibal Holocaust", "Salo: 120 dni Sodomy" i "August Underground Mordum" i stwierdziłem, że te filmy są jeszcze bardziej chore, i że nie zamierzam ich oglądać.

Co gorsza, istnieją też chore, trzepiące mózgi filmy rysunkowe, dla dzieci. Np. polska "Siódemka w krainie dziwolągów", umieszczona na kasecie video - składance popularnych filmów typu "Bolek i Lolek".
http://www.youtube.com/watch?v=higw7nyveog
Film Disneya o Myszce Miki (!) "The Mad Doctor" ("Szalony doktor").
http://www.youtube.com/watch?v=K-JlevnccDk

A pamiętacie fragment z filmu "Dumbo" z różowymi słoniami?
http://www.youtube.com/watch?v=l_2d5IyOmxQ

Nie wiem, co brali twórcy tych filmów, ale dzieci oglądające te filmy nie powinny ich naśladować. Ja kiedy będąc dzieciakiem w pierwszej klasie podstawówki oglądałem te filmy, czułem się, jakby ktoś dokonywał zbiorowego gwałtu na mojej świadomości.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-07-14, 19:34   

polka napisa³/a:


Przede wszystkim na pierwszym miejscy "Antychryst" - najbardziej chory film jaki moje oczy widziały...



Chory? No może jest chory, ale nie tak bardzo jak bezsensowny. Nie zaczaiłem z tego totalnie nic, a masturbująca się nago w lesie kobieta to już totalna żenada jak na film, który ma wstrząsnąć człowiekiem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com