Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kamilla.l

User


Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 09:13   fluidy

siemka! czy mozecie polecic jakies podkłady dla cery tłustej i ze sklonnosciami do tradziku? Co myslicie o tych podkladach robionych dla nastolatek jak np. under twenty? Uzywalycie moze?:)
 

Legeman  

User

Calkowita Zagadka


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 21 Mar 2012

Sk±d: £owicz

   

Wys³any: 2012-04-25, 09:32   

Ja najpierw bym poszedl do dermatologa; on zobaczy skore i przypisze to co dla niej najlepsze.
_________________
Wybaczcie za ortografie, moj komputer nie chce pisac polskich liter.
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2012-04-25, 16:30   

pharmaceris fluid dostępny w aptece dała mi ostatnio dermatolog.. ale jeszcze go nie używałam.
 

Codenka  

User


ImiÄ™: Amelia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 25 Kwi 2012

Sk±d: Miñsk Mazowiecki

   

Wys³any: 2012-04-25, 17:32   

też uważam, że powinnaś wybrać się do dermatologa po poradę.
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-04-27, 16:21   

teoretycznie do tłustej cery powinno się używać sypki puder, te do smarowania odradzam.
powinnaś sama testować i dobrać odpowiednia markę lub skorzystać z rady dermatologa. w każdym razie odradzam pudry maybelline i te wszystkie kremy matujące specjalnie dla nastolatek typu nivea matt beauty bo to największy szajs jakiego używałam.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-04-28, 08:15   

kamilla.l, jeżeli już chcesz używać fluidu, to wybrałabym te dostępne w aptece np. Pharmaceris z laktoflawiną, ponieważ reguluje powstawanie zmian trądzikowych i wydzielanie sebum. Dobre podkłady do tego typu cery ma także La Roche Posay.

Zastanów się jednak, czy rzeczywiście jest on Tobie potrzebny. Zwłaszcza, gdy zbliża się lato. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com