Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:30   

Mizantrop napisa³/a:


Wolicie robic sobie albumy po 20 fotek? Czy 2 lub 1, ktora bedzie sluzyc jako wasz znak rozpoznawczy(powiedzmy na nk)?


Cytat:

No co Ty, 20 ? 20 to mają mięczaki. Zdecydowanie ponad 35.[quote="SalamonDance2"]W jakich miejscach robicie sobie fotki?


Cytat:

W łóżku, w ubikacji, pod prysznicem, w tramwaju na kolanach motorniczego.



£ee prawdziwe pokemony to maja około 60-100 słitasnych fotek ( czyli potocznie wywalą cyki, zrobią zeza, skrzywia ryjek i fota)
a co miejsc prawdziwa śłitaśna dziewuszka robi mi. galerie, podłoga, wc, łóżko, na kolanach i sceny erotyczne, często w łazience nago przed lusterkiem, na płocie, w oborze, stodole, jak zrobisz w lepszych miejscach fotki słitaśne to będziesz pokemonem życzę powodzenia wszystkim dążącym do stylu poke poke




a co do fot na nk ty do 5 jedno z dzieciństwa jedno- dwa teraz i jedno takie super czyli melanżowe ;) (osoboście lubie jak są 3 foty, i tyle wystarczy)
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:40   

Sam sobie jeszcze nie robiłem i jakoś nie zamierzam :-P jak robię to ze znajomymi na imprezie czy jakimś wypadzie w teren. Na nk mam chyba kolo 7 sam zresztą nie wiem, wiekszość własnie ze znajomymi ;) a na forum jeszcze nie mam ale moooze nidlugo :-P
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-22, 15:28   

foty (bo zdjęcie to coś innego) przed lusterkiem to porażka. rozumiem, nie mieć prywatnego fotografa, ale nawet w telefonie jest samowyzwalacz.

Carmillio napisa³/a:

W łóżku, w ubikacji, pod prysznicem, w tramwaju na kolanach motorniczego.


jeszcze u dziadka na grobie,

zdjęcia, no, albo sobie zrobię sama, ale lusterka, piekarniki, łyżki czy zawieszki na srajtaśmę nie, nie nie!, albo idę na sesję z koleżanką, no i jakoś jest.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Mafieusz  

Wymiatacz

Szlachcic :D



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 19 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-22, 20:17   

Osobiście wole mieć po 20 fotek :D każde z różnych ujęć i miejsc :D
_________________
"Musisz tylko wdrapać się na szczyt.
Potem będzie już z górki"
 

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2010-02-22, 20:25   

Też nie lubię zdjęć ...

Ogólnie mam ich dużo, ale są tylko dla mnie. Nikomu ich nie pokazuję, nie daję ich na nk itp ...
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

suavis  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2010

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2010-02-22, 20:56   

sheilven napisa³/a:


Carmillio napisa³/a:

W łóżku, w ubikacji, pod prysznicem, w tramwaju na kolanach motorniczego.


jeszcze u dziadka na grobie,



Wy się śmiejecie.. Ostatnio patrzę,a moja znajoma na nk dodała sobie zdjęcia ze szpitala ze znajomymi. Siedzieli w dziesięć osób na szpitalnym łóżku, w tle telewizor na monety , jedna dziewczyna z kroplówką, druga podłączona do jakiejś aparatury, trzecia z nogą w gipsie i wszyscy z pinezkami typu "to Asia, leżała ze mną 6 tygodni, niedługo ma operację ;***", a pod zdjęciem podpis : "Nasza hospitalowa ekipka ;**".. Nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać w zasadzie :-o
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-24, 18:52   

suavis, to u dzidka na grobie też się z dupy nie wzięło, a widziałam na własne piękne oczy;D
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-02-24, 19:35   

Słłłłlita¦¦¦n3 foteczki na NK jak ja to lubię.

Nie no na serio to mam 3 na nk z tego ostatnia dodana w lipcu '09,na facebooku mam 2 i nie jestem jakiś absolutnym fanem olbrzymiego albumy po 300 zdjęć.

suavis napisa³/a:

Wy się śmiejecie.. Ostatnio patrzę,a moja znajoma na nk dodała sobie zdjęcia ze szpitala ze znajomymi. Siedzieli w dziesięć osób na szpitalnym łóżku, w tle telewizor na monety , jedna dziewczyna z kroplówką, druga podłączona do jakiejś aparatury, trzecia z nogą w gipsie i wszyscy z pinezkami typu "to Asia, leżała ze mną 6 tygodni, niedługo ma operację ;***", a pod zdjęciem podpis : "Nasza hospitalowa ekipka ;**".. Nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać w zasadzie :-o



Nie najlepsze są takie gdzie stoji dziewczynka 12-letnia z bluzą z Hannah Montannah i słitaśnym uśmieczkiem do tego poprzyczepiane pinezki -ja,blusska,okno,drzwi,spodnie,mama,kanapa...
 

CrazyIdeas  

Stały User

Spontanicznie



ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 24 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-25, 14:28   

A no to już zależy jakie zdjęcie . :) - akurat zdjęcie od góry i z dziubkiem zawsze mnie rozbawiały. :PP Ja najbardziej lubie zdjęcia artystyczne i niepowtarzalne . Takie małe coś - wariacja artysty :D
_________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. - Paulo Coelho "Alchemik"
 

Exeleri

User



Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-26, 22:45   

Jak trzeba ( np. avatar ) i jak chcÄ™ ( ten avatar.. ; P ) !

Nie potrzebujÄ™ 1234567890-=[];'\./ fotek..
Ja na nk " pół życia " nie spędzam.. raz na 3-4 dni.. ; P

Ogólnie to na każdym wypadzie gdzieś robią mi zdjęcia.. jak jem, ziewam, zamknę oczy, przewracam się itd.. -,-
Więc.. jest fajnie.. ; P
 

Mileeek  

Stały User

Przyszły AkToR xD



Imię: Miłosz

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-02-28, 19:44   

Jak jest jakaś fajna okazja to strzelę fotę, ale nie by non stop wkładać coś na nk...
_________________
W Lesznie, naszym Lesznie,
które w herbie Byka ma,
jest taka drużyna, co się Unia nazywa,
Grecja ma Ateny, Paryż wieże Eiffla ma,
a My mamy Naszą Unię, która Mistrza Polski ma!
Sialalalaaa... UNIA LESZNO <3
 

keraj321  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-21, 17:32   

TQIT napisa³/a:

wrzochu napisa³/a:

NIE


Właśnie ;)
¯e tak zacytuję Czerwone Gitary - "A ja wolę w cieniu".

[ Dodano: 2010-02-21, 21:09 ]

madeline134 napisa³/a:

Ja widziałam,ja!


Ty jesteÅ› wyjÄ…tkiem i dobrze o tym wiesz ;)



Ona jest wyjątkiem Magda że tak powiem zobaczysz swoją reakcje jak go na żywo zobaczysz. (Ale wstyd)

[ Dodano: 2010-03-21, 17:34 ]
[quote="Carmillio"]

Mizantrop napisa³/a:


Wolicie robic sobie albumy po 20 fotek? Czy 2 lub 1, ktora bedzie sluzyc jako wasz znak rozpoznawczy(powiedzmy na nk)?


Cytat:

No co Ty, 20 ? 20 to mają mięczaki. Zdecydowanie ponad 35.

SalamonDance2 napisa³/a:

W jakich miejscach robicie sobie fotki?


Cytat:

W łóżku, w ubikacji, pod prysznicem, w tramwaju na kolanach motorniczego.



£ee prawdziwe pokemony to maja około 60-100 słitasnych fotek ( czyli potocznie wywalą cyki, zrobią zeza, skrzywia ryjek i fota)
a co miejsc prawdziwa śłitaśna dziewuszka robi mi. galerie, podłoga, wc, łóżko, na kolanach i sceny erotyczne, często w łazience nago przed lusterkiem, na płocie, w oborze, stodole, jak zrobisz w lepszych miejscach fotki słitaśne to będziesz pokemonem życzę powodzenia wszystkim dążącym do stylu poke poke




a co do fot na nk ty do 5 jedno z dzieciństwa jedno- dwa teraz i jedno takie super czyli melanżowe ;) (osoboście lubie jak są 3 foty, i tyle wystarczy)



wyjÄ…tkowe to ten hitler
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-21, 19:17   

Na nk miałam chyba najwięcej 6 zdjęć. Ostatecznie (czyli w chwili usunięcia konta), były cztery.
Lubię zdjęcia, ale na nieco wyższym poziomie. Nigdy do lustra, z wystawioną ręką itp. Nie robię sobie sama zdjęć, wolę gdy robi je ktoś inny. Poniżeniem dla mnie byłoby ozdabiać zdjęcia różnymi serduszkami, napisami, emotkami, rysunkami...
Co do miejsca, to w plenerze najlepiej.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-21, 20:22   

Po mimo tego,że jestem kobietą także się wypowiem w tym temacie.
Jeśli chodzi o zdjęcia to owszem licząc wszystkie sesje mam ich dużo,ale nie oznacza to tego,że publikuję je wszędzie gdzie się da, ba..nawet nie mam ich na komputerze.To samo tyczy się wszystkich zdjęć powstałych na imprezach,czy też w skutek jakiś wygłupów.Jeśli jakiś wyjątkowo mi się spodoba umieszczę je na naszej klasie bądź na fotoblogu,jednakże równie szybko je usunę.
Dla mnie takie zachowanie jest poniżające,fotki na kiblu , z wytrzeszczem i dzióóóóbeczkiem.
_________________
Drugs&hugs.
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-22, 16:24   

Alcio_92 napisa³/a:

Też nie lubię zdjęć ...

Ogólnie mam ich dużo, ale są tylko dla mnie. Nikomu ich nie pokazuję, nie daję ich na nk itp ...


W sumie ja mam to samo. Chociaż mam parę albumów, ale one pokazują mnie do 12 roku życia. Dalszych zdjęć nie mam. Na komie mam tylko parę, żebym mogła się tylko porównać - jak wyglądałam w tym roku i tamtym.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com