Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-05, 19:20   

Daniello napisa³/a:

O lols metalica zal.pl


a co niby jest nie tak z MetallicÄ…? :-/
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-05, 21:24   

Daniello - siedź synku, spokojnie, bo jak widzę "żal" to jedyny argument jaki możesz powiedzieć... Wracaj do Tibii i to techno.
 

BoSsSki  

Stały User



Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wys³any: 2008-11-05, 21:51   

CirrS szczerze? to zal ;] mi Ciebie, a wiesz z jakiego względu?oczywiscie nie chce nikogo urazic ale piszesz żeby ktos wracal do Tibi i Techno ? Tibia to moge zrozumiec :P ale Techno ? a ty czego słuchasz Metallici ? to wez wracaj do Metallici i siedz cicho ? i zapewne nie jest Ci do smiechu w tym momencie, ja osobiscie niemam nic do Metallici sam mam na PC kilka kawałków i twierdze że sa dobre ale nie rozumiem twojego uprzedzenia do techno...eh wszytkich którzy sa dla Ciebie sa nie mili bądź nie wiem niekompetętni to słuchacze Techno ?

A wracając do Zdjęcia to dobrze, że masz czasami jakies zajawki ale czy to foto jest artystyczne :D hmm każdy jest artystyczny na swoj sposob ale ja w tym niestety nie widzę niczego takiego :)
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-11-05, 21:58   

Mi tam sama Metalica nie przeszkadza. Ale ja jakoś dostrzec w tym zdjęciu nic artystycznego nie mogę. No może ten miś jakoś...

P.S. A ty BoSsSki, jak jeszcze raz w jakimś poście tyle błędów narobisz to warn!!
_________________

 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 12:10   

Daniello napisa³/a:

O lols metalica zal.pl


¯al mi ludzi, którzy piszą żal.pl!!!
A widać że się za bardzo na muzyce nie znasz niestety...>< Trudno żyj swoimi... ekhm "dwiękami"
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 16:31   

Ojj ludzie, ludzie... Jak już pisałem należy na to foto lekko spojrzeć ironicznie. Spokojnie, jakbym robił mega wypasione artystyczne zdjęcie - gwarantuję, że byłoby lepsze. BoSSki - nie wiem, stary, ale skoro ktoś wylatuje Ci z tekstem "lols metallica zal.pl" bez argumentów to raczej, żeby pierdołek nie pisał. O ile się nie mylę, sam Hardstyle to co innego, niż typowe Techno. I dobrze, wrócę więc do swojej muzyki, (żal Metallici) ale argumentujcie może bardziej swoje opinie, rajt? Swoją drogą, sam "żalowy argument" kojarzy mi się właśnie z dzieciaczkami od Tibii i wsiurami z techno w swoich telefonicznych głośniczkach... To MOJE zdanie na ten temat, oczywiście znam i szanuję osoby, które żyją techno, a nawet wieloma innymi podgatunkami owego, ale jeśli nie mogą się wysłowić po ludzku, to po co piszą?
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-06, 23:34   

Zmieszali go z gnojem [Daniello] i prawidłowo :]
Hmm...w zdjęciu nie widzę nic artystycznego parę gadżetów :P Postaraj się bardziej.
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-07, 14:43   

Jedynie wyraziłem swoje zdanie ... Z mojej strony jest to darcie japy.... i trząchanie włosami, nikt tego nie zmieni + w dodatku jakieś beznadziejne ubrania..noszone przez te osoby.
Grafik
Kod:
Zmieszali go z gnojem [Daniello] i prawidłowo :]
Hmm...w zdjęciu nie widzę nic artystycznego parę gadżetów :P Postaraj się bardziej.

Ja ciÄ™ codziennie mieszam z gnojem! :evil: :evil:
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-07, 15:18   

Racja, Daniello - w innych podgatunkach tak jest... A Metallica to thrash metal, a tam ryku niet... Zdziwko, nie? Nic się nie stało, wybaczam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com