Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-04-05, 11:36   

Kwiatki jak kwiatki nothing special. Całkiem fajny kadr przy biedronce szkoda tylko że nie ostra jest, ale ładne wykorzystana linia drewna do nadania głębi + poprowadzenia wzroku widza.

Ta biedrona jako jedyna mi się podoba reszta jest byle jaka. Dużo przed Tobą jeszcze.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-18, 10:09   

Narazie nie mam okazji aby wyjść gdzieś z aparatem, więc póki co zamieszczę dwa zdjęcia, które zrobiłam w wakacje, jeszcze starym aparatem...
Wiąże się z nimi krótka, ale myślę, że dość ciekawa historia. Otóż, pewnego dnia wybrałam się na spracer do lasu, oczywiście, z aparatem. I nagle ujrzałam bociana (a warto dodać, że uwielbiam ptaki) stojącego po drugiej stronie polany. Niestety, nim zdążyłam wyjąć aparat z torby, bocian zerwał się do lotu. Leciał bardzo nisko nad ziemią, więc popatrzyłam na niego i czekałam, aż z niknie za drzewami. A tu niespodzianka - wylądował tuż przede mną! Bez problemu dał się sfotografować. Oczywiście wiadomo, że bociany to dość oswojone ptaki, ale nie przypuszczałabym, że aż tak. :)
No ale dość gadania, tutaj widać efekt:





I jeszcze jedno zdjęcie. Ale nie oceniajcie go, nie o to chodzi... Jest beznadziejne, dawno bym go skasowała, gdyby nie coś ciekawego. Minikonkurs na spostrzegawczość - kto znajdzie na fotografii coś, o co mi chodzi, wygrywa satysfakcję. ;P
 

kaar

User



Do³±czy³: 19 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-19, 16:11   

musisz poćwiczyć nad ustawianiem ostrości :-)
ale ogólnie to fotki niczego sobie...
pozytywny mam odbiór jak narazie :-) hehe
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-04-19, 16:18   

na tym zdjęciu z kwiatkami jest świerszcz, czy mi się wydaje? :]
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-20, 14:18   

Poćwiczę, na pewno. Mam zamiar robić pierwsze kroki ku rozwijaniu moich zainteresowań w tym zakresie.

ladyBlack, tak, to świerszcz. O to chodziło. :)

[ Dodano: 2010-04-30, 11:59 ]
Huh... Naszukałam się, żeby po roku odnaleźć ten temat. Dziwię się, że w ogóle jeszcze tu jest. (; Ale stwierdziłam, że to dobra okazja, aby zapytać Was, czy jakkolwiek się od tego czasu poprawiłam... Cóż, na żadne warsztaty czy zajęcia jak nie chodziłam, tak nie chodzę. Aparat wciąż ten sam - sony dsc w120. Zamierzam od września zacząć robić coś w tym kierunku - lubię fotografować, bez względu na to, jak mi to wychodzi. (; A przy okazji, może się czegoś nauczę.

Ale do rzeczy.
Zdjęcia stare... Najpierw te z zimy:



Moja oszroniona koleżanka:


Zdjęcie robione z dużego przybliżenia, dlatego takie nieostre.





A teraz jeszcze starsze, lato 2009. Wyniki pewnego eksperymentu... Chciałam spróbować czegoś nowego.


















I kilka zupełnie innych zdjęć na koniec:














Pewnie trochę za dużo, jak na jeden post, ale musiałam nadrobić roczne zaległości, póki jeszcze miałam na to ochotę.
Byłabym wdzięczna za szczere opinie, jestem otwarta na krytykę. I proszę o jakieś uwagi i porady, na pewno skorzystam. Z góry dzięki. (;
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com