Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-02, 23:55   

alpen. napisa³/a:


Czyli jakieś poważniejsze, w stylu Portfolio się nie zaliczają.

Te słiiiit są żałosne i tyle.


Co racja to racja. Ale w temacie jest napisane że po prostu "Fotoblogi" więc myślę że warto też o innych wspomnieć. Mimo, że autor tematu tylko takie preferuje do dyskusji ;)
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-02, 23:59   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

myślę że warto też o innych wspomnieć.


Skoro nalegasz...

Te, jak wspomniałam - normalne, nie przeszkadzają mi. Czasem są godne uwagi i nawet warto odwiedzać. Ale ja nie żyje w światku nk, fb, photo, fotki itd więc tylko z jakiś otrzymanych linków mogę tak wnioskować.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-03, 00:02   

alpen. napisa³/a:

nk, fb, photo, fotki itd


Dla mnie fotoblog jest prawdziwym fotoblogiem, kiedy jest kojarzony ze światkiem blogów, vlogów, alogów ;) Ew. jak pisałam Portfolio. W innych przypadkach, są to właśnie sweet fotoblogashki albo fotoblog bez pomysłu. Czyli dla mnie byle co w sumie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-04, 18:16   

Wojtas napisa³/a:

Zrobiono z tego kolejny portal społecznościowy i tyle, coraz mniej ma cokolwiek wspólnego z blogiem.



Prawda, choć coraz więcej ludzi ratuje honor fotoblogów i wstawia porządne zdjęcia. Za to na fotce? Dzicz dzicz dzicz.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-21, 23:20   

Nie mam fotobloga, fotki ani nic podobnego. Raz na kwartał oglądam sobie fotoblogi znajomych. Napatrzę się na ich słita$ne fotki, aż odechciewa mi się zakładania swojego fbl.
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

snopowiÄ…zaÅ‚ka  

Stały User



ImiÄ™: Dominika

Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: ¦l±sk.

   

Wys³any: 2010-06-27, 17:49   

A ja fotobloga posiadam, ale szczerze powiedziawszy nie jest to dla mnie miejsce do prezentowania swojego fotograficznego talentu którego nie posiadam :).
Założyłam go 3 lata temu i piszę notki udokumentowane zdjęciami, które są w zasadzie bydłem, bo dla mnie to miejsce w które mogę zajrzeć po latach i pośmiać się z tego co było kiedyś :D. Nikt nie pisze mi o żadnych sweet fociach, bo wszyscy wiedzą że mój fotoblog ma charakter bydła, więc komentują treści. Cieszę się, że kiedyś go założyłam, bo dzięki temu pamiętam o wielu rzeczach które mi się przytrafiły.

Znam jedną dziewczynę, która od dwóch lat co drugi dzień na fbl wrzuca zdjęcia, które przedstawiają jej twarz i każde jest podobne. Oczywiście co pół roku kasuje i od nowa wrzuca te stare foty.
_________________
i'm only happy when it rains.
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-27, 20:27   

Nie posiadam, ale kiedyś tam przeglądałam znajomych. Dwa photoblogi wtedy mi się podobały, były interesujące, reszta głupoty. Ostatnio trochę grzebałam ogólnie w sieci, nie po znanych mi już blogach, i widziałam wiele interesujących, tych z naciskiem na zdjęcia. A słitaśnych nie przeglądałam, nie przeglądam i przeglądać nie będę.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-13, 22:54   

Ja posiadam fotobloga - ale jest to fotoblog z naciskiem na zamiłowanie fotografią. Przewaga fotografii z kategorii krajobraz, makrofotografia.Wrzucam tam swoje prace i poddaje krytyce zarówno pozytywnej jak i negatywnej. Dla zainteresowanych:
http://piniacolada.flog.pl/wpis/1460559/
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-07-14, 07:46   

już mi się w oczy rzuciło, że kotek przepalony.
później obejrzę resztę ;)


nie posiadam. obecnie nie kręci mnie taka forma pokazywania siebie, ale kiedyś miałam jakieś tam swoje prace na digarcie i wkurzało mnie wystawianie komentarzy niezależnie od poziomu pracy ("dałeś negatywa ja też dam")
_________________
meow
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 20:12   

Dziewczyna12 napisa³/a:

ale np. na digarcie lub deviantarcie krytykujÄ… ludzie mocno ;]


Bo ludzie mający konto na tych portalach mają duże pojęcie o fotografii/grafice, to jej ich pasja i zajmują się tym zawodowo, a fotoblog to... fotoblog xD
Za czasów gimnazjum miałam, ale teraz nawet nie chce mi się prowadzić, czasami oglądam fotoblogi moich znajomych, bo to na szczęście nie są '$$$łItaśnE BloGgG2$ki' tylko normalne blogi+ fotografie ew. grafiki komputerowe.
A, że większość użytkowników tego rodzaju przybytków to wszelkiej maści pokemony, nie powinno dziwić, bo lgną jak muchy do lepu do portali z możliwością dodawania zdjęć.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-08-08, 21:21   

Cytat:

//Osobiste sprawy załatwiajcie na pw, temat tyczy się czego innego. Constantine



Czy jeżeli mają tak robić, to jej imię nie powinno być usunięte z pierwszego posta?

Straho, też masz/miałeś PB i dodawałeś wiele takich samych zdjęć, nie piszą nawet nic sensownego pod nimi. A jakiekolwiek słowa krytyki z mojej strony albo nie publikowałeś albo usuwałeś.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com