Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

fantacity  

User



Do³±czy³a: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-30, 12:28   Fototapeta w pokoju

Co myślicie o założeniu sobie w pokoju fototapety? Ostatnio rodzice zaproponowali mi remont i jakoś tak mi taki pomysł wpadł do głowy.;-) Tylko nie wiem czym się kierować wybierając taką ozdobę ściany? No i co ma na niej być? Chciałam fotkę Kings of Leon (uwielbiam!), ale kumpela stwierdziła, że kiedyś mogą mi się znudzić a fototapeta zostanie. Co o tym myślicie :?:
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-30, 13:29   

Uważam, że fototapeta to super sprawa. Jeśli chodzi o wybór, to jak nie masz np. ulubionego zespołu i nie masz pewności, że twój obecny ulubiony zespół dalej nim będzie, to najlepiej wybierz jakiś krajobraz, ja bym wybrał krajobraz NY, zaś mój tato ma fototapetę z roślinami i trawą. Opcji masz dużo, wystarczy tylko znaleźć coś, co ci przypadnie do gustu. (Sorry za powtarzanie się).
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

fantacity  

User



Do³±czy³a: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-30, 13:45   

PanTotenowy, dziękuję za odpowiedź. A Naklejenie tej fototapety jest trudne? Mogę zrobić to sama, ewentualnie z czyjąś pomocą czy lepiej kogoś zatrudnić do tego? Jak już się ją naklei, to nie robią się bąbelki? Nie mam doświadczenia w tym temacie, więc Twoje rady są dla mnie niezwykle cenne. :-) Dzięki za nie jeszcze raz. :-D
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-08-30, 14:02   

o jaaa. Fototapeta i to Kings of Leon. Dokladnie taka bym chcial ;) swietny pomysl ;D
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

fantacity  

User



Do³±czy³a: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-30, 14:14   

Też tak myślę, że pomysł dobry. :-D Wybaczcie nieskromność. Tylko trochę przeraża mnie proces naklejania. :przestraszony: Chyba potem jakoś trzeba o to dbać, przemywać. Czy nie? Jest ktoś jeszcze, kto ma to w domu?
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-30, 15:54   

Przy każdej fototapecie masz instrukcję. Poza tym poszukaj u wujka Google, bo znajdziesz nawet filmiki pokazujące jak dobrze ją położyć. Najlepiej by było, gdyby ktoś Ci pomógł, bo samej może być Ci ciężko.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-08-30, 18:35   

Foto tapeta to troszke wiocha:/ Chyba, ze jest stylowa i pasuje do reszty wnetrza. Ale amlo jest stylowych foto tapet. Jezeli juz musisz to prosze nie rob sobie dennej plazy o zachodzie slonca czy jakiejs zatoczki z motorowkami.
_________________
I'm fucking genius.
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-30, 18:46   

Sweeetie napisa³/a:

Foto tapeta to troszke wiocha:/


Jest wiele ładnych fototapet. Ja tam żadnej 'wiochy' nie widzę.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-08-30, 20:27   

Cytat:

Jezeli juz musisz to prosze nie rob sobie dennej plazy o zachodzie slonca czy jakiejs zatoczki z motorowkami.



Było nie było, to jego pokój, nie Twój, więc i wybór jego.

Ja miałam u siebie w pokoju fototapetę jednej z nowojorskich ulic i wyglądało to dość ciekawie. Co do nakładania tego na ścianę, to niestety Ci nie pomogę - ojciec się tym zajmował.
_________________
meow
 

Mandy  

Stały User

Hardcore



Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Sie 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-08-30, 20:27   

Zawsze na fototapete mozna nakleic nowa fototapete xd. A niektore sa naprawde zaje. Polecam ci :]
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-30, 21:04   

Sweeetie napisa³/a:

Foto tapeta to troszke wiocha:/


Fototapety wracają obecnie do łask, pomimo tego, że wielu ludziom wciąż kojarzą się wyłącznie ze zdjęciami strumyczka, brzózek lub gór naklejanymi na ściany w co drugim polskim domu na początku lat 90. Teraz fototapeta też może być stylowa i designerska, niekoniecznie zresztą musi być to zdjęcia, ale np. jakaś grafika kolorystycznie dopasowana do wnętrza.

Ogólnie polecam jednak ostrożność, przed naklejeniem fototapety na ścianę warto mieć jakąś spójną wizję całości, bo w tym przypadku wyjątkowo łatwo przedobrzyć, no chyba, że komuś taki wnętrzarski eklektyzm nie przeszkadza. ;)

Mandy napisa³/a:

Zawsze na fototapete mozna nakleic nowa fototapete xd.


No nie, to tak niestety nie działa.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

fantacity  

User



Do³±czy³a: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-31, 12:50   

Jakby co, to jestem dziewczynką. :-D Nie wydaje mi się, żeby to była wiocha. Oczywiście zależy co się naklei. Może faktycznie lepiej zdecydować się na jakiś motyw, panoramę miasta... Co o tym myślicie? Do remontu jeszcze trochę, szukam pomysłów i inspiracji. Dziękuję, że mi w tym pomagacie. :-)

[ Dodano: 2012-08-31, 12:52 ]

Cytat:

Chyba, ze jest stylowa i pasuje do reszty wnetrza. Ale amlo jest stylowych foto tapet.



Sweeetie, jakiś przykład stylowej fototapety? :-)

[ Dodano: 2012-09-06, 14:14 ]
Myślicie, że lepiej zastosować fototapetę w kolorze? Coraz bardziej wydaje mi się, że sepia lub czarno-białe zdjęcia będą lepiej wyglądać właściwie przy każdym kolorze ścian.

[ Dodano: 2012-09-13, 08:58 ]
Zdecydowałam się. Na ścianie będzie fototapeta :-D . Muszę tylko wybrać wzór i rozmiar. Skorzystam ze strony www.dekoruj.pl. Mają naprawdę ogromny wybór. :-)

Dołączam moje typy. :-D

fototapeta (4).jpg

Plik ¶ci±gniêto 7214 raz(y) 47,33 KB

fototapeta (3).jpg

Plik ¶ci±gniêto 7214 raz(y) 10,02 KB

fototapeta (2).jpg

Plik ¶ci±gniêto 7214 raz(y) 16,57 KB

fototapeta (1).jpg

Plik ¶ci±gniêto 7214 raz(y) 11,8 KB

fototapeta.jpg

Plik ¶ci±gniêto 7214 raz(y) 12,48 KB

 

Karinaa  

User



Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-18, 11:11   

Nawet jak fototapeta się znudzi po pewnym czasie to co z tego? Zawsze można ją potem zerwać i coś innego zrobić na tym miejscu, więc się nie przejmuj. Kolor ścian też można przemalować jak się znudzi. :) Warto się rozejrzeć jakie fototapety są oferowane, np. tutaj: http://www.produkcjafototapet.pl/
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-02-28, 12:48   

Niektóre fototapety są teraz naprawdę bajeranckie, więc jestem jak najbardziej za. Można w ten sposób fajnie podkręcić wystrój danego pomieszczenia.
 

promyk5

User


Do³±czy³: 19 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-08-19, 16:43   

Dokładnie, odpowiednio dobrana fototapeta może nadać wyjątkowy klimat w danym pomieszczeniu i przy okazji ucieszy nasze własne oko jak i znajomych. Ostatnio tutaj właśnie trafiłam na szeroki i zróżnicowany wybór zdjęć http://www.pixteria.pl/ , czeka mnie w końcu metamorfoza sypialni więc i tutaj mam zamiar wcisnąć fototapetę. ;-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com