Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-04-29, 20:23   Gadu-Gadu w Plusie, SE k750i

Czy wie ktoś może co zrobić żeby gg działało mi na SE K750i? Mam z plusa, kupiłem pakiet internet 20mb ale nie chce mi połączyć coś. Zainstalowałem tez ustawienia do neta :(
 

Mariush_155  

Stały User

Enduro Boy


Wiek: 32

Doł±czył: 20 Kwi 2008

Sk±d: z Polski;)

   

Wysłany: 2008-04-30, 08:37   

*101*11*02# - wpisz-> ,,wyślij" i próbuj once again ;)
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-04-30, 14:26   

Cytat:

KONFIGURACJA

Ja nadal czekam na poprzednią odpowiedź do pytania którego napisałem na czerwono ... tymczasem napiszę dla tych którzy cały czas walczą z konfiguracją internetu i resztą ustawień w plusie !

Ja ustawiłem wszystko w swoim telefonie dobrze więc podzielę się z wami ta konfiguracją ... trochę się namęczyłem ale działa ! Tą konfigurację robiłem na K750i stąd ten prefix ale z pewnością możecie zastosować te ustawienia na innych telefonach ! OK do rzeczy !

*Na początku usuwamy wszystkie stare ustawienia i konfiguracje z telefonu ! W tym celu robimy kolejno : MENU > USTAWIENIA > £¡CZNO¦Æ > KOMUNIK. DANYCH > KONTA DANYCH > (tutaj usuwamy wszystko co mamy !)
*Następnie : MENU > USTAWIENIA > £¡CZNO¦Æ > UST. INTERNETOWE > PROFILE INTERNET > (tu również usuwamy wszystko co mamy !)
*Wyłączamy i włączamy telefon !
*Teraz wchodzimy na stronę internetową : PLUS GSM w dział usługi i konfiguracja >> LINK
*Wybieramy producenta, telefon, jako usługę zaznaczamy wszystkie ! Dajemy swój numer telefonu i czekamy ! Czasami trzeba czekać ponad godzinę !
*Jak przyjdą już nowe ustawienia to klikamy tak aby zatwierdzić ich instalację !
*Po instalacji nowych konfiguracji wchodzimy w : MENU > USTAWIENIA > £¡CZNO¦Æ > KOMUNIK. DANYCH > KONTA DANYCH > (Patrzymy co tu mamy ! Musimy mieć INT CSD ! Jeśli nie mamy wchodzimy jeszcze raz na stronę plusa, wybieramy producenta, model telefonu i jako usługę wybieramy INTERNET !)
*Jak przyjdą te ustawienia klikamy TAK aby zatwierdzić instalację i wyłączamy i włączamy telefon !
*Po włączeniu telefonu wchodzimy w : MENU > USTAWIENIA > £¡CZNO¦Æ > UST. INTERNETOWE > PROFILE INTERNET > (Tutaj robimy NOWY PROFIL)
- NAZWA : INTERNET
- £¡CZ, U¯YWAJ¡C : INT CSD
*Teraz wchodzimy w : MENU > USTAWIENIA > £¡CZNO¦Æ > USTAWIENIA JAVA > (Wybieramy : INTERNET)
*OK mamy już skonfigurowany internet w telefonie i możemy sie łaczyć z internetem przez aplikacje JAVA !



Korzystałem z tego i jakoś mi wyszło, tylko potem musiałem jeszcze coś pokombinować żeby z pakietu ciągnęło. Teraz jest ok. :-)

Opis pochodzi z forum http://matrax.net/forum/
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com