Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Aris

User


ImiÄ™: Wiktor

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Cze 2009

   

Wysłany: 2015-09-26, 23:39   gaz pieprzowy

Hejka. Mieliście kiedyś styczność konkretnie z tym gazem? Jakie opinie? Czy można się z nim bezpiecznie czuć?

gaz-pieprzowy-nato-liquid-1mln-scu-52461.jpg

Plik ¶ci±gnięto 5 raz(y) 31,27 KB

 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2015-09-26, 23:47   

Będę szczery, jak zawsze. Jeśli spotkasz na swojej drodze osobę, która chce cię zabić to zrobi to. Gaz nie będzie jej przeszkadzać, a jak nie dziś to jutro.
Taki gaz przydać się może kobiecie, da jej czas na ucieczkę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2015-09-27, 00:27   

Nie wiem, czy tak samo działa gaz pieprzowy, ale tu masz filmik z gazem obezwładniającym:
https://youtu.be/MvyMkl8oZO8?t=10m5s
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2015-09-27, 04:02   

Straho napisał/a:

Będę szczery, jak zawsze. Jeśli spotkasz na swojej drodze osobę, która chce cię zabić to zrobi to. Gaz nie będzie jej przeszkadzać, a jak nie dziś to jutro.
Taki gaz przydać się może kobiecie, da jej czas na ucieczkę.



polecam psiknac tym sobie w twarz, wtedy zobaczysz czy nie dziala
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2015-09-27, 07:05   

Oczywiscie, ze zadziala. Po to jest. Przedstawilem jedynie wizje, w ktorej napastnik rowniez fizycznie jest swirem.
 

Aris

User


ImiÄ™: Wiktor

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Cze 2009

   

Wysłany: 2015-09-27, 10:14   

ja pier****. chodzi o to ze czytalem komentarze o konkretnie tym gazie ze jest do dupy i nie obezwladni przeciwnika, a rozwscieczy. dlatego kurde pytam czy mial kots konkretnie z tym gazem stycznosc, zebym uslyszal jakas opinie. opinie konkretna.

[ Dodano: 2015-09-27, 11:15 ]
a ty król umiałowy chodź to tobie psikne i zobacyzmy. pzd
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2015-09-27, 11:11   

A gdzie mozna kupic taki gaz?
_________________
W miękkim futrze kota
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2015-09-27, 12:00   

niczym nie bedziesz mi psikał przygłupie, a jak chcesz sie czuc bezpiecznie z gazem z bazaru za 5zł, to lepiej noś przy sobie cegłe
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Doł±czyła: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wysłany: 2015-09-27, 12:15   

od niedawna posiadam gaz pieprzowy, ale moj jest inny bo jest to Police OC Super magnum. podobno jest dobry i ma niezly zasieg. na szczescie jeszcze mi sie nie przydał i oby było nigdy sie nie przydał, ale dla bezpieczenstwa warto miec i nawet podswiadomie czuc sie w jakims stopniu bezpieczym - dobra rzecz :)
 

arenor5929

User


Doł±czył: 11 Sie 2015

   

Wysłany: 2015-09-27, 14:19   

Miałem kiedyś przygodę z gazem pieprzowym (tak, głupi znajomi :D ) i chociaż nie dostałem bezpośrednio w twarz to nie polecam. Z gazem pieprzowym jest taki problem, że on nie działa od razu, trzeba chwilę odczekać ale jak już zacznie działać no to zaczyna się jazda... Jeśli się jeździ autostopem albo coś takiego to lepiej jest mieć w kieszeni zwykły dezodorant, bo jak się komuś spryska oczy to od razu nic nie widzi a i jak się nawdychasz tego przez przypadek to nic Ci nie będzie. Oczywiście ja nie polecam tego testować na kimkolwiek. :D
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2015-09-27, 16:01   

Aris napisał/a:

ja pier****. chodzi o to ze czytalem komentarze o konkretnie tym gazie ze jest do dupy i nie obezwladni przeciwnika


Straho napisał/a:

Jeśli spotkasz na swojej drodze osobę, która chce cię zabić to zrobi to. Gaz nie będzie jej przeszkadzać, a jak nie dziś to jutro.


Oto przykład w jaki sposób człowiek odkrywa w sobie pewne umiejętności, w moim przypadku umiejętność przepowiadania.

A co do wątpliwej jakości tego produktu to mam dwie teorie: albo za mało pieprzu dosypali, albo za mało gazu wtłoczyli do pojemnika.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doł±czył: 02 Sty 2015

   

Wysłany: 2015-09-27, 21:36   

krul umiĹ‚owany napisał/a:

niczym nie bedziesz mi psikał przygłupie, a jak chcesz sie czuc bezpiecznie z gazem z bazaru za 5zł, to lepiej noś przy sobie cegłe

hahaha padłem xDDDDDD :mrgreen:
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-09-29, 17:01   

Nie mam, ale moja mama ma i kilkakrotnie mi go dała jak musiałam iść sama w nieznane miejsce. Na szczęście się nie przydał. Nie czułam się bezpieczniej, ale ja to bym się nie czuła bezpiecznie nawet z całym arsenałem broni (aczkolwiek na pewno ciut lepiej niż z samym gazem pieprzowym).
 

ph05

User


Doł±czył: 30 Wrz 2015

   

Wysłany: 2015-09-30, 11:42   

Lepiej wydać 10 zł więcej i kupić sobie gaz policyjny. Ma naprawdę niesamowitą moc. Nie próbujcie tego w domu :-D
 

gizmina

Stały User


Doł±czył: 08 Sty 2015

   

Wysłany: 2015-10-28, 16:16   

Straho napisał/a:

Oczywiscie, ze zadziala. Po to jest. Przedstawilem jedynie wizje, w ktorej napastnik rowniez fizycznie jest swirem.

gaz to dobra rzecz do obrony dla kobiet ale nie tylko, fakt jest taki ,że musisz umiec sie nim posłużyć ale tez podczas napadu zachować resztki zimnej krwi

DeSade napisał/a:

A gdzie mozna kupic taki gaz?

na pewno nie upuj na bazarku ani w tesco ;] są specjalistyczne sklepy,punkty z takim sprzętem

Straho napisał/a:

A co do wątpliwej jakości tego produktu to mam dwie teorie: albo za mało pieprzu dosypali, albo za mało gazu wtłoczyli do pojemnika.

że co ? mam nadzieję,że to było w przenośni... wg mnie najlepesze opinie ma policyjny, ten jest jakis mało znany,więc wątpliwy
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com