Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-02-05, 05:56   

I kolejne pięć stron będzie dotyczyła tej jawnej niesprawiedliwości... Ludzie dajcie sobie spokój, szkoda Waszego jakże cennego czasu. Lekiem pewnie byłoby przeprowadzenie wywiadu z każdym użytkownikiem, ale i co do tego nie jestem pewien...
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-05, 07:34   

Czarodziejek napisa³/a:

Coco Chanel napisa³/a:

"Mamo, mamo uważam, że wybór Czarodziejka nie był do końca słuszny".



Marto, a czy dasz mi inny argument prócz tego, twojego ulubionego 'Nie ma stażu' ?


Nie bądź dla mnie niemiły.
Obiecuję, że więcej nie wyrażę jakiejkolwiek swojej wątpliwości co do gazetki.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-02-05, 11:35   

Cytat:

Nie bądź dla mnie niemiły.


Hmmm. I vice versa.

Czarodziejek może ma mały staż, ale jest rozpoznawalny w większym stopniu niż Sven Darko, to po pierwsze. Po drugie założeniem gazetki może miało być ukazanie prawdziwego JA Błażeja, skoro większość go potępiła bo był dla wszystko miły. Po trzecie jeśli nie odpowiada Wam wybór Czarodziejka to możecie zacząć tworzyć własne gazetki z wybranymi przez Was użytkownikami, ale założę się, że i tak Wasz wybór będzie skrytykowany bo nie każdy będzie z niego zadowolony.

Co do samej gazetki to jest taka średniawa i przeciętna. Wklejanie postów do artykułu to żadna sztuka. Lepsze byłoby ujęcie tego jako artykuł ewentualnie przeplatany cytatami, bo posty to można sobie w odpowiednim temacie przeczytać. Ten wywiad jest już lepszy od poprzedniego, ale nie rozumiem wklejenia tematu farbenki i frozego, można było to jakoś fajnie opisać jeśli chciałeś ukazać jakiś konflikt czy aferę na forum. Bo takie 'kopiuj - wklej' to raczej mało ciekawe jest.
Plus oczywiście za pomysł, no i za chęci.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostatnio zmieniony przez motyl 2010-02-05, 12:22, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-02-05, 12:12   

Coco Chanel napisa³/a:

Nie bądź dla mnie niemiły.



Ja rozumie Ciebie, no ale to czasami się staje już nudne, bo miałem tu nic nie pisać czytałem tylko opinię, że kiepsko ,że ja jestem, no ale cóż jestem zauważalny na forum tak wyszło nie planowałem tego, ja rozumie ,że wolicie kogoś kto jest dłużej ale zostało 29 numerów, na pewno jeszcze się na czytacie wiele. I Marta , ja nie jestem taki ,że szukam złego w całym i w ogóle nie miły, przepraszam jeżeli tak to odebrałaś.

motyl, Dzięki ;) :-P
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-02-05, 16:23   

Dobrze, więcej nie wypowiem się szczerze w temacie związanym z gazetką.
Nie zazdroszczę Ci, bo przecież nie o to tu chodzi.

Czarodziejek napisa³/a:

Ale co masz staż do wywiadu? Jest 31 numerów, miałem się nie wypowiadać w tym temacie na temat mojej osoby, ale to się robi dziecinne.

'Mamo, mamo wybrali Czarodzieja a nie mnie'


Co się robi dziecinne? To, że napisałem, iż sądziłem, że zostanie wybrany ktoś kto jest z początków forum? To jest dziecinne? Moje przypuszczenie? Zrozum najpierw post, później komentuj. Możliwe, że sam bym wybrał Ciebie gdybym taką gazetkę prowadził bo może i jesteś znany, ale podejrzewałem wybór np. margoli, jako unikalnej, bądź choćby stubarwnego, nie wiem czego się tak burzysz od razu.


motyl napisa³/a:

Po trzecie jeśli nie odpowiada Wam wybór Czarodziejka to możecie zacząć tworzyć własne gazetki z wybranymi przez Was użytkownikami, ale założę się, że i tak Wasz wybór będzie skrytykowany bo nie każdy będzie z niego zadowolony.


W takim razie nie ma co się szczerze wypowiadać w tym temacie, niech sobie wybiera kogo chce, ale po wyjściu gazetki pewnie zawsze będzie wychodziło jakieś zdziwienie co do wybranej osoby.

Czarodziejek napisa³/a:

Ja rozumie Ciebie, no ale to czasami się staje już nudne, bo miałem tu nic nie pisać czytałem tylko opinię, że kiepsko ,że ja jestem


Właściwie to nie ma chyba takiej opinii gdzie jest napisane, że 'kiepsko, że to ty', są tylko osoby które przypuszczały inny wybór, ale nie uważają tego znów za zły.

Nie ma sensu dłużej tego ciągnąć tam, ogółem gazetka jest ok.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-02-05, 16:37   

enchantment napisa³/a:

Co się robi dziecinne? To, że napisałem, iż sądziłem, że zostanie wybrany ktoś kto jest z początków forum? To jest dziecinne? Moje przypuszczenie? Zrozum najpierw post, później komentuj. Możliwe, że sam bym wybrał Ciebie gdybym taką gazetkę prowadził bo może i jesteś znany, ale podejrzewałem wybór np. margoli, jako unikalnej, bądź choćby stubarwnego, nie wiem czego się tak burzysz od razu.



Nie odwołałem się do twojej osoby, tylko od początku tego tematu, już każdy to pisał i to sie robi żałosne i dziecinne.

enchantment napisa³/a:

Nie ma sensu dłużej tego ciągnąć tam, ogółem gazetka jest ok.

 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-02-05, 16:48   

Szczerze nic do Ciebie właściwie nie mam, tylko tak snułem podejrzenia, więc ok.
A wywiad reasumując też nawet był fajny.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-02-05, 20:33   

Wkrótce (na chwilę obecną nie wiem dokładnie kiedy) najprawdopodobniej zostanie przeznaczona godzina na czacie w pokoju "Gazetka Forumowa" dla wszystkich osób, którzy chcą spytać lub wyjaśnić jakieś sprawy odnośnie czasopisma.
Odpowiem na pytania dotyczące m.in. tego dlaczego gazeta jest zaplanowana na 31 numerów i co po tym, a także w jaki sposób są wybierani userzy do wywiadów.

Dokładny termin i godzinę dla zainteresowanych podam niedługo.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Peppino :-)
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-02-06, 17:28   

A co Czarodziejek Wam takiego zrobił, że go nie lubicie? Dla mnie jest bardzo dobrze, z pomysłem i podziw, że chce Ci się przy tym grzebać. :-P
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-02-06, 17:31   

Cytat:

A co Czarodziejek Wam takiego zrobił, że go nie lubicie? Dla mnie jest bardzo dobrze, z pomysłem i podziw, że chce Ci się przy tym grzebać. :-P


Włazi każdemu w dupsko niczym czopek.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-02-06, 17:36   

McLarenLbn napisa³/a:

Włazi każdemu w dupsko niczym czopek.


Ale to nie jest zaraz powód, żeby go krytykować, taki już jest i nic na to nie poradzisz. Jeśli ktoś go nie lubi, to mógłby to zostawić dla siebie, bo mu się przykro robi.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-02-06, 17:39   

Cytat:

Włazi każdemu w dupsko niczym czopek.


Z tego co wiem, to czopki nie są zbyt przyjemne, a Czarodziejek wprost przeciwnie. Jest miły. I w porządku. Ale co kto woli. Nie wnikam.
Co do gazetki to spodziewałam się czegoś lepszego;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-02-06, 17:46   

motyl napisa³/a:

Z tego co wiem, to czopki nie są zbyt przyjemne, a Czarodziejek wprost przeciwnie. Jest miły. I w porządku.


Zależy dla kogo to jest przyjemne, ja tam nie lubię lizodupstwa.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-02-06, 18:24   

Jak chcecie się wyżalić jak to ja jestem to zapraszam do mnie na priv, wysłucham was. A tutaj kierujemy uwagi do Peppina na temat gazetki.
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-06, 21:06   

McLarenLbn, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale nie da się każdemu podpasować wyborem użytkownika. Generalnie chodzi o to, aby wybrać usera rozpoznawalnego, wyróżniającego się czymś. Nie ważne czy go lubisz, czy nie, jak długo jest na forum i ile ma postów, tylko czy ma coś ciekawego do powiedzenia.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com