Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-23, 20:45   

Oj nie, raczej nie :) Staram się żebym w ciągu dnia coś robiła żebym nie nudziła się urozmaicając je szczególnie w czasie wakacji.

Cały rok szkolny przesiedziałam w domu żeby mnie przepuścili do matury i żebym zdała, więc teraz jak są wakacje to owszem poczytam sobie bo lubię czytać ale także staram się coś robić gdzie i mnie zrelaksuje i czegoś nowego nauczę się.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2012-07-25, 15:46   

Raczej kończę nawet jak jest nieciekawa bo czasami jak jadę autobusem to wolę czytać niż się gapić w okno:P Ciężkie przypadki też się zdarzały których się nie dało przetrawić ale to rzadkość:).
 

Ms Mock  

User



Do³±czy³a: 15 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-08-01, 14:10   

Zawsze.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-04, 13:07   

Przez wiele książek nie udało mi się przebrnąć. Próbowałam, próbowałam, ale nie wyszło. Np. do Rękopisu znalezionego w Saragossie podchodziłam kilka razy. Książka mnie nie nudziła, miała dość ciekawą fabułę... mimo to nie udało mi się jej skończyć.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-08-04, 13:13   

Mam tylko jedną nieskończoną książkę, ponieważ pół roku temu pożyczyłem ją na kilka tygodni
_________________
There can be only one
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-04, 13:20   

Raczej dobieram tak tematykę, że praktycznie nie zdarza mi się aby nie przeczytać do końca zazwyczaj trwa to kilka dni
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-05, 17:10   

Nie zawsze. Zdarza się, że kupię jakąś książkę spontanicznie i okazuje się później, że czyta się ją beznadziejnie, a fabuła leży. Zazwyczaj staram się kończyć, jednak trafiło się parę beznadziejnych przypadków, które nie były tego warte. Na szczęście rzadko dochodzi do takich problemów.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Kazetha  

User



Imię: Rafał

Do³±czy³: 02 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-08-05, 17:18   

Ja czytam książki pedagogiczne, czy socjologiczne i tak je dobieram już na początku, że często kończę je w zawrotnym tempie i każda mnie wciąga :)
_________________
 

hirvi  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-14, 19:46   

Chyba wszystkie do tej pory skończyłam. Nawet jak książka jest beznadziejna to do samego końca mam nadzieję, że wydarzy się coś, co zmieni moją opinię. Czasem robię kilkumiesięczną przerwę, ale zawsze wracam.
_________________
"Bo już w nic nie wierzÄ™... Jak mogÄ™ wierzyć, skoro nawet najwiÄ™kszy mój wysiÅ‚ek przecieka im – wam – przez palce? Możecie już wszystko mówić, obiecywać, przyrzekać..."
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-14, 19:55   

Ja kończę, mam wtedy takie coś, że się denerwuję, iż nie skończyłam. Wiecie, nieprzyjemne uczucie, nie moge wtedy o niczym myśleć, tylko o tym, że tej ksiązki nie skończyłam. więc wisi nade mną wciąż, nie moge jej tak zwyczajnie wywalić.
Dlatego ostrożnie sięgam po każdą ksiązkę.
Drażni mnie to, nie potrafie tego wytłumaczyć, to tak jakby stał kubek z niedobitą herbatą zieloną, zwykle musze ich wypić dwie dziennie. Jezeli nie wypiję dwóch, tylko jedną i pół, to też mam kłopot z tym, ta świadomość.
_________________
W miękkim futrze kota
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-06-14, 21:00   

Jeśli książka mnie nie wciągnie to ją po prostu odkładam i więcej do niej nie wracam. Zazwyczaj daje im 100 stron do rozkręcenia akcji. Jeśli język mi nie odpowiada to szybciej ją kończę. Po co mam się męczyć, skoro znajdę coś lepszego? :)
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-06-15, 22:02   

u mnie to zależy czy książka mnie wciągnęła - jak tak to czytam wszędzie byle do końca wiedzieć co będzie dalej. Jak zaczynam czytać nową i jest mało interesująca to odkładam i nie tracę na nią czasu.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-17, 09:42   

Z jednej strony szkoda mi czasu na czytanie czegoś, co absolutnie mnie nie interesuje, z drugiej - szkoda mi tego, co już się nasiedziałam by przeczytać te 100-150 stron (bo zwykle tyle czasu daję książce na rozkręcenie się).
Nie tyle przerywam, co "kartkuję" ją do końca, raczej pobieżnie przeglądam.
_________________
meow
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-07-16, 11:00   

Niestety każdy trafia czasem na książki, które męczą, zamiast sprawiać przyjemność ;) Ja takie książki grzecznie odkładam na półkę i nie zamierzam później do nich wracać. Czytanie traktuję jako przyjemność, a nie jakąś karę i męczenie się na siłę.
_________________
But I'm a pyromaniac
I'm storming this w i l d f i r e
 

Hanko

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-17, 14:38   

Fajny temat bo właśnie sobie uświadomiłam że na cztery ostatnie książki tylko jedną do końca doczytałam :-( .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com