Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-09-04, 20:19   

U mnie wygląda to różnie. Jeśli książka jest ciekawa czytam do końca (czasem nawet "od" końca, aby wcześniej znać zakończenie - potem i tak doczytuję resztę), jak nudna to czytam tyle, ile zdołam a następnie sięgam po streszczenie ;) (lektury) lub "rzucam to w cholerę".
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-09-04, 20:57   

Dosyć często zdarza mi się nie kończyć książek, czasami zniechęcam się już po kilku kartkach. Najczęściej dotyczy to książek z biblioteki, któe często wybieram w pośpiechu. Własne książki zazwyczaj pochłaniam w całości, a jeżeli nie to wracam do nich za jakiś czas.
Najbardziej odpychające książki? Oczywiście lektury w liceum. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że zbyt wiele nie straciłam :-)
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

karriex  

User



ImiÄ™: Ala

Wiek: 26

Do³±czy³a: 12 Wrz 2011

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2011-09-13, 22:37   

Tak, zawsze kończę. Jakoś mam farta, że jak wybieram książkę, to przypada mi do gustu. A jeśli chodzi o lektury np. to nigdy ich nie czytam.
_________________
"Miłość za hajs to nie miłość."
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2011-09-18, 17:08   

Nie przeczytałam większości lektur szkolnych w liceum. Już po lekturze pierwszych dziesięciu stron robiłam oczy jak złotówki, pytając się ile autor musiał wychlać piwa i wypalić zioła, aby to napisać.

Nie przebrnęłam również przez "Drużynę pierścienia". Skończyłam czytać pierwszą księgę, a na drugą nie miałam już siły. Te hobbity działały mi na nerwy, bo jakby mogły to by sobie w tyłek powłaziły.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-09-19, 13:20   

Ogólnie to staram się doczytać do końca każdą książkę, choćby nie wiem jak nudna była, takie jakieś mam skrzywienie. Kilka książek zostawiłem w trakcie czytania, to świadczy o tym, że były tak nudne, że to przekraczało moją wytrzymałość :)
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-09-19, 14:25   

Anne napisa³/a:

Nie przeczytałam większości lektur szkolnych w liceum. Już po lekturze pierwszych dziesięciu stron robiłam oczy jak złotówki, pytając się ile autor musiał wychlać piwa i wypalić zioła, aby to napisać.


Dokładnie, miałem identycznie.

Anne napisa³/a:

Nie przebrnęłam również przez "Drużynę pierścienia". Skończyłam czytać pierwszą księgę, a na drugą nie miałam już siły. Te hobbity działały mi na nerwy, bo jakby mogły to by sobie w tyłek powłaziły.


Mnie zrażały nadmierne wybujałe opisy przyrody. Ale i tak ze dwa razy przez sagę przebrnąłem.

niktznany napisa³/a:

Ogólnie to staram się doczytać do końca każdą książkę, choćby nie wiem jak nudna była, takie jakieś mam skrzywienie.


Po co się męczyć. Do książki można wrócić kiedy indziej. Niektóre się zupełnie inaczej odbiera po pewnym czasie, coś co było kiedyś nudne, teraz może tętnić życiem. Pierwsze próby czytania Pratchetta mnie odrzucały, ale teraz to jest już sama słodycz.
_________________
lol
 

donkeyaw  

Wymiatacz

rolnik



ImiÄ™: Aleksander

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-09-19, 15:09   

Ostatnio męczę i nie mogę skończyć "Protokołu Sigmy" Ludlum'a. Książka jest ciekawa, dlatego nie chce jej porzucać na dwusetnej stronie, trzeba się będzie w końcu wziąć za nią.
_________________

 

AnioÅ‚ek:**  

User

smile:D



ImiÄ™: Asia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2011

Sk±d: Gdynia ; p

   

Wys³any: 2011-10-24, 21:34   

zazwyczaj staram się ją skończyć skoro zaczęłam...jedynie jednej książki nie udało mi się przeczytać...męczyłam ją ponad 5 miesięcy i niestety nie przeczytałam(za bardzo mnie nudziła)
_________________
Jeśli biegnąć, to do słońca,
Jeśli marzyć, to do końca.
Jak całować, to serdecznie,
A jak kochać, to już wiecznie.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-10-28, 11:26   

Nie wszystkie książki, które zaczynam czytać kończę. Jeśli książka mnie zupełnie nie zainteresuje przez kilka pierwszych stron to zazwyczaj już do niej nie wracam, chyba że koniec mnie zaciekawi, co zresztą zdarza się rzadko.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2011-11-04, 10:47   

ja też.. staram sie ale nie zawsze daje radę :evil:
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Akinom  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 08 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-11-04, 12:33   

Coco Chanel napisa³/a:

Dosyć często zdarza mi się nie kończyć książek, czasami zniechęcam się już po kilku kartkach. Najczęściej dotyczy to książek z biblioteki, któe często wybieram w pośpiechu. Własne książki zazwyczaj pochłaniam w całości, a jeżeli nie to wracam do nich za jakiś czas.


To tak jak ja :-) z tą różnicą, że ja przeczytałam każdą lektórę szkolną od podstawówki po koniec liceum. Nie lubie streszczeń.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2011-11-04, 21:40   

no mi się udało kilka ominąć, a nauczycielki się nie zorientowały i zawsze chcwaliły ;p
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-11-04, 23:03   

Jasne. Gdy tylko przebrnę przez zaczątki książki i wpadnie mi w gusta, czytam do końca, nie chcę jej zostawiać nieprzeczytanej, jeśli wiem, że mnie kupiła na starcie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-25, 13:36   

Zawsze wracam do zaczętych książek, nawet po paru miesiącach, gdy zalegają na półkach. Przez to mam zawsze problemy z biblioteką.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-25, 15:04   

Gdy jest wybitnie nudna, olewam. Ale zwykle, gdy już zacznę, staram się dokończyć.
_________________
lol
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com