Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

_Magnolia_  

Wymiatacz

Wysłany: 2012-07-23, 21:45   

Oj nie, raczej nie :) Staram si? ?ebym w ci?gu dnia co? robi?a ?ebym nie nudzi?a si? urozmaicaj?c je szczególnie w czasie wakacji.

Ca?y rok szkolny przesiedzia?am w domu ?eby mnie przepu?cili do matury i ?ebym zda?a, wi?c teraz jak s? wakacje to owszem poczytam sobie bo lubi? czyta? ale tak?e staram si? co? robi? gdzie i mnie zrelaksuje i czego? nowego naucz? si?.

Śpi?cy  

Wymiatacz

wieczny ?pioch

Imię: Marcin

Wysłany: 2012-07-25, 16:46   

Raczej ko?cz? nawet jak jest nieciekawa bo czasami jak jad? autobusem to wol? czyta? ni? si? gapi? w okno:P Ci??kie przypadki te? si? zdarza?y których si? nie da?o przetrawi? ale to rzadko??:).

Ms Mock  

User

Wysłany: 2012-08-01, 15:10   

Zawsze.

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2014-08-04, 14:07   

Przez wiele ksi??ek nie uda?o mi si? przebrn??. Próbowa?am, próbowa?am, ale nie wysz?o. Np. do R?kopisu znalezionego w Saragossie podchodzi?am kilka razy. Ksi??ka mnie nie nudzi?a, mia?a do?? ciekaw? fabu??... mimo to nie uda?o mi si? jej sko?czy?.

Akeyo20  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2014-08-04, 14:13   

Mam tylko jedn? niesko?czon? ksi??k?, poniewa? pó? roku temu po?yczy?em j? na kilka tygodni

Lampart  

Stały User

Wysłany: 2014-08-04, 14:20   

Raczej dobieram tak tematyk?, ?e praktycznie nie zdarza mi si? aby nie przeczyta? do ko?ca zazwyczaj trwa to kilka dni

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!

Wysłany: 2014-08-05, 18:10   

Nie zawsze. Zdarza si?, ?e kupi? jak?? ksi??k? spontanicznie i okazuje si? pó?niej, ?e czyta si? j? beznadziejnie, a fabu?a le?y. Zazwyczaj staram si? ko?czy?, jednak trafi?o si? par? beznadziejnych przypadków, które nie by?y tego warte. Na szcz??cie rzadko dochodzi do takich problemów.

Kazetha  

User

Imię: Rafa?

Wysłany: 2014-08-05, 18:18   

Ja czytam ksi??ki pedagogiczne, czy socjologiczne i tak je dobieram ju? na pocz?tku, ?e cz?sto ko?cz? je w zawrotnym tempie i ka?da mnie wci?ga :)

hirvi  

User

Wysłany: 2015-06-14, 20:46   

Chyba wszystkie do tej pory sko?czy?am. Nawet jak ksi??ka jest beznadziejna to do samego ko?ca mam nadziej?, ?e wydarzy si? co?, co zmieni moj? opini?. Czasem robi? kilkumiesi?czn? przerw?, ale zawsze wracam.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-14, 20:55   

Ja ko?cz?, mam wtedy takie co?, ?e si? denerwuj?, i? nie sko?czy?am. Wiecie, nieprzyjemne uczucie, nie moge wtedy o niczym my?le?, tylko o tym, ?e tej ksi?zki nie sko?czy?am. wi?c wisi nade mn? wci??, nie moge jej tak zwyczajnie wywali?.
Dlatego ostro?nie si?gam po ka?d? ksi?zk?.
Dra?ni mnie to, nie potrafie tego wyt?umaczy?, to tak jakby sta? kubek z niedobit? herbat? zielon?, zwykle musze ich wypi? dwie dziennie. Jezeli nie wypij? dwóch, tylko jedn? i pó?, to te? mam k?opot z tym, ta ?wiadomo??.

motyl  

Moderator

gryz?.

Wysłany: 2015-06-14, 22:00   

Je?li ksi??ka mnie nie wci?gnie to j? po prostu odk?adam i wi?cej do niej nie wracam. Zazwyczaj daje im 100 stron do rozkr?cenia akcji. Je?li j?zyk mi nie odpowiada to szybciej j? ko?cz?. Po co mam si? m?czy?, skoro znajd? co? lepszego? :)
W numery telefonów, które w s?uchawkach nigdy nie zamilkn?..."

Rampi

Stały User

Wysłany: 2015-06-15, 23:02   

u mnie to zale?y czy ksi??ka mnie wci?gn??a - jak tak to czytam wsz?dzie byle do ko?ca wiedzie? co b?dzie dalej. Jak zaczynam czyta? now? i jest ma?o interesuj?ca to odk?adam i nie trac? na ni? czasu.

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-17, 10:42   

Z jednej strony szkoda mi czasu na czytanie czego?, co absolutnie mnie nie interesuje, z drugiej - szkoda mi tego, co ju? si? nasiedzia?am by przeczyta? te 100-150 stron (bo zwykle tyle czasu daj? ksi??ce na rozkr?cenie si?).
Nie tyle przerywam, co "kartkuj?" j? do ko?ca, raczej pobie?nie przegl?dam.

Rosepha  

Stały User

rose

Wysłany: 2015-07-16, 12:00   

Niestety ka?dy trafia czasem na ksi??ki, które m?cz?, zamiast sprawia? przyjemno?? ;) Ja takie ksi??ki grzecznie odk?adam na pó?k? i nie zamierzam pó?niej do nich wraca?. Czytanie traktuj? jako przyjemno??, a nie jak?? kar? i m?czenie si? na si??.

Hanko

User

Wysłany: 2015-07-17, 15:38   

Fajny temat bo w?a?nie sobie u?wiadomi?am ?e na cztery ostatnie ksi??ki tylko jedn? do ko?ca doczyta?am :-( .

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com