Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

_Magnolia_  

Wymiatacz

Do│▒czy│a: 20 Lip 2012

Wys│any: 2012-07-23, 20:45   

Oj nie, raczej nie :) Staram si─Ö ┼╝ebym w ci─ůgu dnia co┼Ť robi┼éa ┼╝ebym nie nudzi┼éa si─Ö urozmaicaj─ůc je szczeg├│lnie w czasie wakacji.

Ca┼éy rok szkolny przesiedzia┼éam w domu ┼╝eby mnie przepu┼Ťcili do matury i ┼╝ebym zda┼éa, wi─Öc teraz jak s─ů wakacje to owszem poczytam sobie bo lubi─Ö czyta─ç ale tak┼╝e staram si─Ö co┼Ť robi─ç gdzie i mnie zrelaksuje i czego┼Ť nowego naucz─Ö si─Ö.

┬Žpi─ůcy  

Wymiatacz

wieczny ┼Ťpioch

Imi─Ö: Marcin

Do│▒czy│: 24 Sty 2012

Sk▒d: wawa

Wys│any: 2012-07-25, 15:46   

Raczej ko┼äcz─Ö nawet jak jest nieciekawa bo czasami jak jad─Ö autobusem to wol─Ö czyta─ç ni┼╝ si─Ö gapi─ç w okno:P Ci─Ö┼╝kie przypadki te┼╝ si─Ö zdarza┼éy kt├│rych si─Ö nie da┼éo przetrawi─ç ale to rzadko┼Ť─ç:).

Ms Mock  

User

Do│▒czy│a: 15 Lip 2012

Wys│any: 2012-08-01, 14:10   

Zawsze.

Hella  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 03 Sie 2014

Sk▒d: Warszawa

Wys│any: 2014-08-04, 13:07   

Przez wiele ksi─ů┼╝ek nie uda┼éo mi si─Ö przebrn─ů─ç. Pr├│bowa┼éam, pr├│bowa┼éam, ale nie wysz┼éo. Np. do R─Ökopisu znalezionego w Saragossie podchodzi┼éam kilka razy. Ksi─ů┼╝ka mnie nie nudzi┼éa, mia┼éa do┼Ť─ç ciekaw─ů fabu┼é─Ö... mimo to nie uda┼éo mi si─Ö jej sko┼äczy─ç.

Akeyo20  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│: 16 Cze 2010

Wys│any: 2014-08-04, 13:13   

Mam tylko jedn─ů niesko┼äczon─ů ksi─ů┼╝k─Ö, poniewa┼╝ p├│┼é roku temu po┼╝yczy┼éem j─ů na kilka tygodni

Lampart  

Stały User

Do│▒czy│: 29 Lip 2014

Wys│any: 2014-08-04, 13:20   

Raczej dobieram tak tematykę, że praktycznie nie zdarza mi się aby nie przeczytać do końca zazwyczaj trwa to kilka dni

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!

Do│▒czy│: 25 Lip 2014

Sk▒d: ┬│├│dzkie

Wys│any: 2014-08-05, 17:10   

Nie zawsze. Zdarza si─Ö, ┼╝e kupi─Ö jak─ů┼Ť ksi─ů┼╝k─Ö spontanicznie i okazuje si─Ö p├│┼║niej, ┼╝e czyta si─Ö j─ů beznadziejnie, a fabu┼éa le┼╝y. Zazwyczaj staram si─Ö ko┼äczy─ç, jednak trafi┼éo si─Ö par─Ö beznadziejnych przypadk├│w, kt├│re nie by┼éy tego warte. Na szcz─Ö┼Ťcie rzadko dochodzi do takich problem├│w.

Kazetha  

User

Imię: Rafał

Do│▒czy│: 02 Sty 2014

Wys│any: 2014-08-05, 17:18   

Ja czytam ksi─ů┼╝ki pedagogiczne, czy socjologiczne i tak je dobieram ju┼╝ na pocz─ůtku, ┼╝e cz─Östo ko┼äcz─Ö je w zawrotnym tempie i ka┼╝da mnie wci─ůga :)

hirvi  

User

Do│▒czy│a: 14 Cze 2015

Wys│any: 2015-06-14, 19:46   

Chyba wszystkie do tej pory sko┼äczy┼éam. Nawet jak ksi─ů┼╝ka jest beznadziejna to do samego ko┼äca mam nadziej─Ö, ┼╝e wydarzy si─Ö co┼Ť, co zmieni moj─ů opini─Ö. Czasem robi─Ö kilkumiesi─Öczn─ů przerw─Ö, ale zawsze wracam.

DeSade  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 20 Lip 2011

Wys│any: 2015-06-14, 19:55   

Ja ko┼äcz─Ö, mam wtedy takie co┼Ť, ┼╝e si─Ö denerwuj─Ö, i┼╝ nie sko┼äczy┼éam. Wiecie, nieprzyjemne uczucie, nie moge wtedy o niczym my┼Ťle─ç, tylko o tym, ┼╝e tej ksi─ůzki nie sko┼äczy┼éam. wi─Öc wisi nade mn─ů wci─ů┼╝, nie moge jej tak zwyczajnie wywali─ç.
Dlatego ostro┼╝nie si─Ögam po ka┼╝d─ů ksi─ůzk─Ö.
Dra┼╝ni mnie to, nie potrafie tego wyt┼éumaczy─ç, to tak jakby sta┼é kubek z niedobit─ů herbat─ů zielon─ů, zwykle musze ich wypi─ç dwie dziennie. Jezeli nie wypij─Ö dw├│ch, tylko jedn─ů i p├│┼é, to te┼╝ mam k┼éopot z tym, ta ┼Ťwiadomo┼Ť─ç.

motyl  

Moderator

gryz─Ö.

Do│▒czy│a: 13 Cze 2009

Sk▒d: Wielkopolska

Wys│any: 2015-06-14, 21:00   

Je┼Ťli ksi─ů┼╝ka mnie nie wci─ůgnie to j─ů po prostu odk┼éadam i wi─Öcej do niej nie wracam. Zazwyczaj daje im 100 stron do rozkr─Öcenia akcji. Je┼Ťli j─Özyk mi nie odpowiada to szybciej j─ů ko┼äcz─Ö. Po co mam si─Ö m─Öczy─ç, skoro znajd─Ö co┼Ť lepszego? :)
W numery telefon├│w, kt├│re w s┼éuchawkach nigdy nie zamilkn─ů..."

Rampi

Stały User

Do│▒czy│: 18 Maj 2015

Wys│any: 2015-06-15, 22:02   

u mnie to zale┼╝y czy ksi─ů┼╝ka mnie wci─ůgn─Ö┼éa - jak tak to czytam wsz─Ödzie byle do ko┼äca wiedzie─ç co b─Ödzie dalej. Jak zaczynam czyta─ç now─ů i jest ma┼éo interesuj─ůca to odk┼éadam i nie trac─Ö na ni─ů czasu.

destrukcyjna  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 04 Maj 2009

Sk▒d: Berlin.

Wys│any: 2015-06-17, 09:42   

Z jednej strony szkoda mi czasu na czytanie czego┼Ť, co absolutnie mnie nie interesuje, z drugiej - szkoda mi tego, co ju┼╝ si─Ö nasiedzia┼éam by przeczyta─ç te 100-150 stron (bo zwykle tyle czasu daj─Ö ksi─ů┼╝ce na rozkr─Öcenie si─Ö).
Nie tyle przerywam, co "kartkuj─Ö" j─ů do ko┼äca, raczej pobie┼╝nie przegl─ůdam.

Rosepha  

Stały User

rose

Do│▒czy│a: 18 Lis 2013

Sk▒d: Wroc┬│aw

Wys│any: 2015-07-16, 11:00   

Niestety ka┼╝dy trafia czasem na ksi─ů┼╝ki, kt├│re m─Öcz─ů, zamiast sprawia─ç przyjemno┼Ť─ç ;) Ja takie ksi─ů┼╝ki grzecznie odk┼éadam na p├│┼ék─Ö i nie zamierzam p├│┼║niej do nich wraca─ç. Czytanie traktuj─Ö jako przyjemno┼Ť─ç, a nie jak─ů┼Ť kar─Ö i m─Öczenie si─Ö na si┼é─Ö.

Hanko

User

Do│▒czy│: 17 Lip 2015

Wys│any: 2015-07-17, 14:38   

Fajny temat bo w┼éa┼Ťnie sobie u┼Ťwiadomi┼éam ┼╝e na cztery ostatnie ksi─ů┼╝ki tylko jedn─ů do ko┼äca doczyta┼éam :-( .

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com