Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

lexie  

Hiper wymiatacz

Imię: Ola

Wysłany: 2015-07-17, 20:07   

Ja zwykle czytam do ko?ca. Nie lubi? zostawia? rzeczy niesko?czonych, dlatego staram si?, nawet je?li ksi??ka jest nieciekawa, doczyta? do ostatniej strony. A nu? w pewnym momencie zmieni? o niej zdanie :)

_Magnolia_  

Wymiatacz

Wysłany: 2015-07-22, 21:30   

Je?eli ksi??ka mnie m?czy, to nie widz? sensu doj?? do ko?ca. Je?eli po 50 stronach czuj? si? zm?czona i mam do??, to jaki jest sens m?czy? si? przez nast?pne 250 czy ile stron? Ksi??ka ma mi da? przyjemne sp?dzenie cz??ci czasu wolnego, a nie torturowa? mnie.

Milena1998  

User

Imię: Milena

Wysłany: 2015-08-16, 22:19   

Ja tak mam, ?e cz?sto co? zaczynam, przerywam i czytam co? innego, ale po jakim? czasie do przerwanej pozycji wracam, chocia? zdarzaj? si? wyj?tki.

juzwika  

User

ma?y anio?ek

Imię: Natalia

Wysłany: 2015-09-16, 11:07   

Zawsze. S? wyj?tki gdy ksi??ka mnie naprawd? nudzi. Natomiast staram si? zawsze ko?czy?.
Cz?sto te? jest tak ?e nie mog? si? doczeka? ko?ca jak to by?o z ostatni? ksi??k? przeczytan? przeze mnie "Mroczne Góry" Bucardi. Rewelacja. Wci?ga. Bardzo.

_Magnolia_  

Wymiatacz

Wysłany: 2016-03-13, 13:44   

Je?eli szlag mnie trafia, a dosz?am do po?owy ksi??ki, zostawiam. Czasem po kilkudziesi?ciu stronach zostawiam ze wzgl?du na irytuj?ce zachowanie postaci (ale musi si? zachowa? beznadziejnie g?upio, czyli g?upio my?li i gada).

Czytanie ma by? przyjemno?ci?, a nie wkurza? cz?owieka, zmuszenie si? by doko?czy? nie ma najmniejszego sensu.

R'Q  

User

Imię: Mateusz

Wysłany: 2016-03-23, 18:25   

Zacz??em ostatnio czyta? "Alicj? w Krainie Czarów" i nie sko?czy?em, ech... Ponadto jest wiele lektur szkolnych, które tak zacz??em, np. s?ynny "Mistrz i Ma?gorzata".

Whistle  

User

Wysłany: 2016-05-23, 16:47   

Ja mam tendencj? do omijania fragmentów i w ogóle czytania nie po kolei. A ?e psuje mi to ksi??k? to je?eli ksi??ka naprawd? mi si? podoba to staram si? jednak czyta? od pocz?tku do ko?ca, a nie omija?.
By?y takie ksi??ki których w ogóle nie ko?czy?am. Mo?e to b??d ale je?eli nie dostrzegam w ksi??ce nic wyj?tkowego, co zatrzyma?oby mnie, to wol? przeznaczy? ten czas na przeczytanie czego? do czego nie musz? si? zmusza?. Wychodz? z za?o?enia ?e szkoda ?ycia na tkwienie nad ksi??k? która nic mi nie daje. Najwyra?niej na tym etapie albo w ogóle nie jest ona dla mnie, a b??d tkwi? prawdopodobnie w wyborze tej a nie innej ksi??ki do przeczytania.

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl

Imię: Magdalena

Wysłany: 2016-05-23, 21:01   

A ja mam z kolei tak, ?e nie przerw? czytania ksi??ki w po?owie, bo skoro ju? po?wi?ci?am czas na wkr?cenie si? w fabu?? to chc? zna? zako?czenie.

Malenna

User

Wysłany: 2016-06-13, 14:17   

Zawsze ko?cz? ksi??k?, któr? zacz??am - bywa jedynie, ?e trwa to strasznie d?ugo (z braku czasu, a nie ch?ci - chyba ?e pozycja ksi??ka jest naprawd?, NAPRAWD? s?aba, ale wtedy i tak zaciskam z?by i czytam j? do ko?ca). Nie wyobra?am sobie porzucenia lektury, a nie uznaj? streszcze?.

Karolkaa

User

Wysłany: 2016-06-13, 22:33   

Ja kiedy? tak mia?am , ?e czyta?am wszystkie ksi??ki do ko?ca, bez wzgl?du na to czy s? ciekawe czy nie :) Ale teraz je?li naprawd? ju? si? m?cz? z fabu??, to nie ko?cz? ksiazki

fenek  

Stały User

Wysłany: 2016-06-28, 14:37   

U mnie tak samo. Kiedy? jak zacz??em ksi??k?, to musia?em j? bezwarunkowo sko?czy?. Ale teraz ju? nie jestem taki cierpliwy i jak si? nie wkr?c? po pi??dziesi?ciu stronach, rzucam ?cierwo w k?t. ?ycie jest za krótkie, ?eby traci? czas na czytanie s?abizn.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com