Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: motyl | 2013-07-18, 21:17

Autor

Wiadomo¶æ

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-09-23, 13:49   Gdynia: Akademia Morska - Inżynieria BezpieczeÅ„stwa.

jw.
Studiował ktoś? Chwalicie ten kierunek czy raczej odradzacie? :)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-09-23, 18:24   

Niestety prawda jest taka, że te same uprawnienia masz po kursach, szkoleniach, ewentualnie studiach podyplomowych. Jako dodatek jest to kierunek ok, co może zwiększyć Twoją atakcyjność na rynku pracy. Ale żeby studiować to przez 3,5 czy 5 lat to wybacz, ale szkoda czasu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-09-28, 14:38   

No właśnie nie wiem. Mój nauczyciel od fizyki oznajmił mi,że jego syn po tym kierunku dostał automatycznie pracę załatwioną przez AM i na chwilę obecną bardzo sobie ją chwali.
Również powiedział mi,że można to odebrać na odwrót. Skończyć IB i dorobić sobie po dyplomowo inną inżynierkę. ¯e niezależnie od której inżynierki zacznę co drugą można robić dodatkowo.Bardziej interesuje mnie czy ktoś to studiuje i chwali sobie kierunek ;)
 

condan

User


Do³±czy³: 29 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-29, 23:21   

Prawda jest taka, że żadne studia nie gwarantują w 100% jakiejkolwiek pracy po nich. Ważne jest to co będziesz robić w trakcie studiów, jakie praktyczne umiejętności zdobędziesz i jak będzie prezentowało się Twoje doświadczenie w poszukiwanym zawodzie. Niezależnie gdzie pójdziesz pamiętaj, że od ocen ważniejsze są staże, osiągnięcia, umiejętności, certyfikaty czyli wszystko to co buduje Twoje CV.
_________________
Zarabiaj przed komputerem więcej niż Twoi rodzice!

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com