Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: motyl | 2013-07-18, 22:17

Autor

Wiadomość

esendem  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2012-09-23, 14:49   Gdynia: Akademia Morska - In?ynieria Bezpiecze?stwa.

jw.
Studiowa? kto?? Chwalicie ten kierunek czy raczej odradzacie? :)

motyl  

Moderator

gryz?.

Wysłany: 2012-09-23, 19:24   

Niestety prawda jest taka, ?e te same uprawnienia masz po kursach, szkoleniach, ewentualnie studiach podyplomowych. Jako dodatek jest to kierunek ok, co mo?e zwi?kszy? Twoj? atakcyjno?? na rynku pracy. Ale ?eby studiowa? to przez 3,5 czy 5 lat to wybacz, ale szkoda czasu.
W numery telefonów, które w s?uchawkach nigdy nie zamilkn?..."

esendem  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2012-09-28, 15:38   

No w?a?nie nie wiem. Mój nauczyciel od fizyki oznajmi? mi,?e jego syn po tym kierunku dosta? automatycznie prac? za?atwion? przez AM i na chwil? obecn? bardzo sobie j? chwali.
Równie? powiedzia? mi,?e mo?na to odebra? na odwrót. Sko?czy? IB i dorobi? sobie po dyplomowo inn? in?ynierk?. Że niezale?nie od której in?ynierki zaczn? co drug? mo?na robi? dodatkowo.Bardziej interesuje mnie czy kto? to studiuje i chwali sobie kierunek ;)

condan

User

Wysłany: 2012-09-30, 00:21   

Prawda jest taka, ?e ?adne studia nie gwarantuj? w 100% jakiejkolwiek pracy po nich. Wa?ne jest to co b?dziesz robi? w trakcie studiów, jakie praktyczne umiej?tno?ci zdob?dziesz i jak b?dzie prezentowa?o si? Twoje do?wiadczenie w poszukiwanym zawodzie. Niezale?nie gdzie pójdziesz pami?taj, ?e od ocen wa?niejsze s? sta?e, osi?gni?cia, umiej?tno?ci, certyfikaty czyli wszystko to co buduje Twoje CV.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com