Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: vialink | 2013-07-17, 20:52

Autor

Wiadomość

Cuscus  

User


Wiek: 25

Dołączył: 18 Sty 2011

   

Wysłany: 2013-02-01, 19:58   Gdynia: Akademia Morska

Witam. Mimo, że mieszkam na drugim końcu Polski ostatnio zainteresowały mnie studia właśnie na tej uczelni. Mam wobec tego pewne pytanie, czy ktoś z was tam studiował, i co o tym sądzi? Szczególnie interesuje mnie wydział nawigacji i elektryczny.
_________________
"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich im obdarzyć? Nie bądź tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmędrszy nie wszystko wie."
 

mrzona

User


Dołączył: 02 Kwi 2013

   

Wysłany: 2013-04-02, 01:30   

Myślę, że podjęcie studiów na Akademii Morskiej to bardzo dobry wybór. Mój znajomy np. studiuje Nawigację na Akademii Morskiej w Szczecinie. Jest bardzo zadowolony ze studiów. Uczelnia zapewnia studentom duże wsparcie socjalne, m.in. stypendium armatorskie i ma prężnie działające Biuro Karier. Nie wiem, jak to jest na AMS w Gdyni, w każdym razie, na podstawie tego, co mój znajomy mówił to, kończy się AMS w Szczecinie w stopniu oficera wachtowego, o ile w trakcie studiów zrobisz praktyki na morzu. (Jeśli nie zrobisz, możesz to szybko nadrobić w trakcie I rejsu). Myślę, że studia na AM daje niezłe perspektywy facetowi i możliwość zarabiania w przyszłości niezłej kasy. Aczkolwiek ja, jakbym miał wybierać, bardziej skłaniałbym się do Akademii Morskiej w Szczecinie niż do AM w Gdyni, może to dlatego, że na temat tej pierwszej uczelni mam więcej danych.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com