Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

MlodyPatriota  

User

Imię: Marek

Wysłany: 2014-12-17, 07:22   Gdzie kupić wygodne fotele?

Chciałbym kupić rodzicom dwa wygodne fotele do czytania. Szukałem takich z wypełnionym oparciem. Może coś doradzicie? W jakim sklepie meblowym jest duży wybór dobrych foteli?

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2014-12-17, 13:40   

martinbuz napisał/a:

Niemniej możesz zajrzeć sobie do Black Red White: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/fotele/ - w zasadzie to największy sklep meblowy w PL tak wiec powinieneś coś znaleźć. Na niektóre jest obecnie dość dobra promocja jak widzę.

Jak dla mnie to straszny syf. Sam mam od nich sporo mebli i w sumie jakością nie powalają. Inna sprawa, że ja to bym chciał meble z litego drewna ;)

?wietne fotele mają natomiast w IKEA, tylko cenowo wypadają raczej tak sobie...
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

eryk12

User

Wysłany: 2015-01-20, 15:46   

Jeżeli nie wiesz, gdzie kupić fotele, może zajrzyj tam http://www.salonmeblowy.n...cerowane.ehtml. Moi rodzice kupowali tam fotele.

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2015-01-28, 11:29   

Ja mam fotel z ikea i jestem zadowolona. Stosunek ceny do jakości - super!

sychzd

User

Wysłany: 2015-01-30, 12:49   

Poszukam w sklepie IKEA. Mają naprawdę duży wybór sprawdzonych mebli.

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2015-01-31, 13:03   

W dzisiejszych czasach wszystko można kupić, to nie dawniejsze,kiedy na półkach był tylko ocet i musztarda. Mebli jest pod dostatkiem,a foteli jeszcze więcej i zamiast zadawać podobne pytania na forach,wystarczy pochodzić po sklepach meblowych,jeśli nie w swoim mieście ,to choćby w większych sklepach w innym.:)

Genka  

User

Wysłany: 2019-04-01, 17:31   

Wiele czasu spędzam przed komputerem i zdecydowałam się kupić do swojego pokoju jeden z foteli gamingowych od PRO-GAMER. Fotel posiadam od ponad roku i nie jest w ogóle zniszczony, nie posiada przetarć. Bardzo dobrze wykonany i super komfortowy.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com