Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Otwarty przez: vialink | 2015-12-20, 23:19

Autor

Wiadomość

Jakobson  

User

Rock Lee

Imię: Jakub

Wysłany: 2017-02-06, 15:09   

Cropp, house, bershka, diverse (rzadko) i właściwie tyle :)

Cropp oferuje słabą jakość w stosunku do ceny, ale na wyprzedażach jak można kupić wiele rzeczy po 20-30 zł to się opłaca. Nie wymyśliłem sobie tego, wiem to z doświadczenia :-)

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem

oko22

Stały User

Wysłany: 2017-02-10, 11:45   

Ja dużo żeczy kupuje w sklepach internetowych. Ostatnio kupiłem nawet w ten sposób buty męskie.

Rrozyczka  

User

Imię: Róża

Wysłany: 2017-02-20, 21:01   

Logan128, bo te marki, które wymieniłeś, nie wiedzieć czemu uchodzą za takie och i ach, ekskluzywne i w ogóle. Przecież większość jest produkowana w Bangladeszu czy innym zagłębiu taniej siły roboczej. A cenowo koszą jak za zboże, bo to "markowe"...

mizikka

User

Wysłany: 2017-02-25, 14:29   

Ja coraz częściej szukam ubrań w mniejszych sklepach internetowych bo te, które dotychczas kupowałam w sieciówkach są coraz gorszej jakości co nie ukrywam już mnie denerwuje.

aśka_

User

Imię: Joanna

Wysłany: 2017-04-19, 10:30   

Najczęściej w sklepach stacjonarnych w galeriach handlowych :)

michalbb

User

Wysłany: 2017-05-18, 11:03   

Głównie w sieciówkach niestety - najszybciej i najtaniej. Czasami tylko coś z netu zamówię...

zerfo

User

Wysłany: 2017-05-22, 13:19   

Przede wszystkim w outletach i po niezłych przecenach. A umówmy się - trochę tego teraz jest. Już nie jesteśmy takim trzecim światem jak kiedys.

TheGent  

User

Wysłany: 2017-06-04, 09:52   

U mnie jest różnie, nie mam jednej i ulubionej firmy w której zawsze kupuję odzież, zawsze staram się w pierwszej kolejności zwracać uwagę zarówno na jakość jak i wygląd bo przecież spodnie czy bluza, koszula- muszą mi się przede wszystkim podobać i być wygodne. Ostatnio przekonałem się do zakupów odzieży oraz obuwia w sklepach internetowych.

Kwiryna  

User

Wysłany: 2017-06-15, 13:33   

Często przed zakupem,sprawdzam ceny w porównywarkach cen w internecie żeby znaleźć najlepszą okazję.

Katris

User

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 2017-12-15, 12:02   

Od pewnego czasu jestem zwolenniczką zakupów online, stąd przeważnie kupuję ubrania w sklepach internetowych. Moim zdaniem w sklepach odzieżowych online można znaleźć większy wybór odzieży niż w okolicznych sklepach stacjonarnych. Ostatnio np. sprawiłam sobie elegancką marynarkę do pracy. Miałam dość spory problem z znalezieniem odpowiedniej odzieży na miejscu i dlatego złożyłam zamówienie w jednym z sklepów internetowych. Zawsze dokładnie staram się porównywać wymiary podane na stronie, z wymiarami ubrań, które posiadam. To pozwala mi skutecznie wyeliminować ryzyko zwrotu, związanego z niedopasowaniem odzieży.

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2017-12-15, 12:49   

Mój M. pracuje w jednym sklepie z ubraniami (Stradivarius). Zawsze do niego przychodzę, kiedy czegoś potrzebuję, i mówię: szukam zielonej sukienki, itp. Kiedy nie może mi znaleźć, to mówi: tam na pewno znajdziesz ją.
Ponieważ on zna wszystkich ludzi, z tych sklepów z ubraniami w jednym centrum handlowym i w drugim, w sumie w całym mieście... ,i zawsze daje mi jakieś bony, rabaty, a kiedy przychodzę z nim, to już w ogóle, czuję się jak księżna. :oczami:

Obecnie szukam jednej sukienki, ale nie chcę mi się chodzić po sklepach, więc najpierw patrzę na stronach internetowych, jaki mają asortyment, a potem się tam udaję po licznych konsultacjach i namysłach.

misia_pysia  

Stały User

co tu wpiszesz?

Imię: Ola

Wysłany: 2018-04-05, 15:29   

Ja często kupuję w sieciówkach, a niedawno zamawiałam kurtkę w necie, w Karibu. I chyba częściej będę to robić, bo fajną jakość mają, a zakupy przez internet to wygoda :D

julittka  

Stały User

Wysłany: 2018-04-06, 21:49   

Mam teraz fazę raczej na sprzedawanie. Czyszczę totalnie szafę i obiecałam sobie, że teraz ewentualnie stawiam na letnią wyprzedaż :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com