Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Otwarty przez: vialink | 2015-12-20, 23:19

Autor

Wiadomość

berli

User

Wysłany: 2020-05-30, 11:11   

A ja ze wzgledu odkladania pieniedzy na swoj pierwszy samochod totalnie zrezygnowalam ze swojej manii zakupowej (no tak prawie calkiem, bo jakas tam bluzka czy cos to jeszcze mi w lapy wpada ;) ale dzieki temu juz za 3 miesiace kupuje swoja niunie. Doszlam ogolem do wniosku,ze takie ciagle wywalanie kasy w ciuchy jest bezsensowne, tym bardziej,ze musialam kupic dodatkowa garderobe aby moc sie ze swoim dobytkiem pomiescic :brzydal: a w ogole jak ostatnio wyjelam 2 kartony z ciuchami to co chwile mialam banana na ryju, bo niektore rzeczy byly z metkami (i o nich zapomnialam) i sie cieszylam jakbym prezent dostala ;)

tamarajanicka  

User

tamarajanicka

Imię: Tamara

Wysłany: 2020-07-14, 14:10   

A kupujecie jakie? ubrania online w jakich? butikach internetowych mo?e? :)
Mo?ecie mi co? poleci??

dariazaw

User

Imię: dariazaw

Wysłany: 2020-11-17, 11:58   

Lumpeks - 90% mojej szafy (poza bielizn?). Aczkolwiek od czerwca 2019 nie wesz?am do ?adnego. Postanowi?am chodzi? w tym, co mam. Na dodatek wynios?am jeszcze 3 torby do kontenera, a ze dwie rozda?am po rodzinie.
Jesli ju? kupuje w sklepach, to wybieram raczej wygodniejsze oraz obecnie bezpieczniejsze zakupy internetowe I poluj? na kupony rabatowe. Dobre zni?ki bywaja w Answear https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/answear

IgnacyK

User

Wysłany: 2020-12-16, 08:05   

W 90% kupuj? ubrania przez Internet, to dla mnie wygodniejsza opcja i mo?na znale?? o wiele ta?sze produkty ni? w stacjonarnych punktach. Nawet kurtk? na zim? kupi?em na https://pepegi.eu/pol_m_Mezczyzni_Odziez-_Kurtki-187.html i jestem zadowolony, bo znalaz?em odzie? znanych marek w bardzo dobrych cenach.

AgataZe

User

Wysłany: 2020-12-18, 23:06   

Szczerze to te? nie wyobra?am sobie ?ycia bez robienia zakupów przez internet. Zreszt? nigdy mnie nie rajcowa?o stanie w d?ugich kolejkach w sklepach stacjonarnych. Zakupy raczej robi? jak czego? potrzebuj? i staram si? wybiera? tylko proukty wysokiej jako?ci. Wiele opinii na temat takich rzeczy jak legginsy znajdziemy na grupach dyskusyjnych dla kobiet. Ostatnio w ten sposób wypatrzy?am fajny model z oferty Gatta ( zdj?cia do zobaczenia tutaj https://www.gatta.pl/pl/odziez/legginsy/ ) Po przymierzeniu s? komfortowe i wygodne. O to w?a?nie mi chodzi?o :)

asia239

User

Wysłany: 2021-03-01, 17:26   

Ja kupuj? najcz??ciej na promocjach. Czasami mo?na upolowa? ?wietne rzeczy w naprawd? niskich cenach. Strona z promocjami i kodami rabatowymi to ekstra opcja, ?eby mie? najwa?niejsze informacje pod r?k?. Zawsze ?ledz? ró?ne bazy, gdzie pojawiaj? si? okazje z najwi?kszych sklepów online.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com