Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: vialink | 2015-12-20, 23:19

Autor

Wiadomo¶æ

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2015-02-23, 09:42   

Ja zawsze czekam na przeceny, chyba że potrzebuję czegoś na już. Bardzo lubię spodnie h&m i bershka, koszule i żakiety reseved, sukienki mango , bluzki mohito i stradivarius. Nie kupuję w terranova, sinsay i new yorker, bo jak dla mnie, ubrania tam są kiepskiej jakości. Czasem wejdę też do cropp i house.
 

lore

User


Do³±czy³: 23 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-23, 12:16   

Zara, Hous czasem Croop ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-23, 13:43   

Tak naprawdę to ja nie kupuję ubrań, tylko mama to za mnie robi.
Ponieważ kupowanie pochłania zbyt dużo mojego czasu, moje zastanawianie się nad tym, co wybrać.
Generalnie moja mama ma bardzo dobry gust i wie co leży na mnie dobrze. Co prawda ona lubi obnażać moje ciało, więc lubi kupować mi sukienki i spódniczki i wie, że moim ulubionym kolorem jest czerwony.
Czasami taki drobnostki, jak szalik, idę do sklepu w którym pracuje mój znajomy, on zawsze mówi mi o wszystkich zniżkach: kupisz, to dostaniesz gratis tamto!
TOP SECRET
Ponieważ zawsze spotykam tam starsze, dojrzałe kobiety, a nie małolatki poszukujące bluzek z napisem :I love NY.
_________________
W miękkim futrze kota
 

marciaa22

User


Do³±czy³: 25 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-25, 09:19   promocje

Hmm...może przejrzyj serwis salesandshopping.pl . Tu swego czasu widziałam, że mieli dużo linków do promocji na ubrania.
 

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-25, 12:46   

njaczesciej w necie :) znam dobrze swoja figure i wiem w ktorym sklepie jakka jest rozmiarówka, wiec najczesciej zamaiwam w sieci, bo tak jest szybciej i latwiej:) poza tym nie cierpie lazenia po sklepach i przymiarek, zwlaszcza zima jak mam na sobie kurtke i dwa swetry:P
 

ariel85

User


Do³±czy³: 13 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-13, 23:14   



witam...ja kupuję w sklepiewww.strefamody24.pl ... mają tam fajne sukienki na co dzień, obłędne koktajlówki i naprawdę wiele innych ciekawych ciuchów....Tylko Polscy producenci, sukienki sprowadzane z Francji...naprawdę warto...polecam
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-03-14, 22:51   

Na rynku. Taniej i materiał bywa lepszej jakości, tylko trzeba przed pierwszym użyciem wyprać.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

modeline  

User

Anecia


ImiÄ™: Aneta

Do³±czy³a: 15 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-15, 15:58   

Ja tam lubie kupować ciuchy przez internet. Też polscy projektanci- no to przede wszystkim. Z sieciówek ubrań nie kupuje juz bo nie mam ochoty wyglądać jak 3/4 społeczeństwa:)
 

painter

User


Do³±czy³: 16 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-16, 08:49   

Najcześciej w tych sklepach co są w galerii ;) czyli np.Pull and Bear, Zara, Stradivarius, Bershka
 

czeko9

User


Do³±czy³: 08 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-03-21, 20:47   

Ja ostatnio w lokalnych sklepach. Np. mój ostatni sklep to cosmosmoda.pl
 

Olawe  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 23 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-23, 22:44   

Ja większość ubrań kupuję przez internet w sklepach oraz allegro.
_________________
[SPAMER]
 

kingajam  

User


Do³±czy³a: 24 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-24, 19:00   

Ja też często w sieci, ale w sieciówkach oczywiście także ;)
_________________
http://www.rynonn.com.pl/
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2015-03-24, 21:44   

Nigdy nie przepadałam za bieganiem po sklepach, a teraz już całkowicie to ograniczyłam. Nowe ubrania kupuję na rodzinnym bazarku oraz przez internetowe Moodo.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

amelia.lenk  

User


ImiÄ™: Amelia

Do³±czy³a: 26 Kwi 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-04-26, 13:10   

ja jakoś nie moge przekonać się do ubrań z sieci, chodzi o to ze musze wszystko przymierzyć i zobaczyć jak wygląda, zanim za to zapłacę. Juz nie raz miałam sytuację ze podobało mi sie cos z wystawy a po przymierzeniu z niesmakiem odkładałam daną rzecz...
_________________
[SPAMER]
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-04-28, 10:35   

A w outletach nie kupujecie? Ja uwielbiam na przykład Fashion House. Sporo sklepów w jednym miejscu, mnóstwo marek, również luksusowych, a ceny jak na wyprzedażach, tyle ze przez cały rok ;)
_________________
:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com