Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-11-27, 23:36   

Cytat:

Finlandia to smutna...



ja zawszÄ™ siÄ™ dobrze bawiÄ™ z FinlandiÄ… :)

[ Dodano: 2012-11-27, 23:39 ]
W te wakacje to nie wiem. Może do Holki pojadę,ale po ślubie wybiorę się wraz z żoną w podróż koleją Transsyberyjską. To Nasza wspólna zajawka.
_________________
You know who i am
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-02-28, 12:58   

jaszczur napisa³/a:

Forma napisa³/a:

Finlandia to smutna... :-/



Zaraz tam smutna. Wiem, że Itaka ma ciekawą objazdówkę w 7 dni.
Czy we wiosce ¦więtego Mikołaja może być smutno?



Wioska ¦więtego Mikołaja to fajna atrakcja dla dzieci, dla starszych jedynie miejsce ogromnie turystyczne, naciągające na kupno jak największej ilości pamiątek. Naprawdę nic specjalnego. Sama Finlandia też się niczym nie wyróżnia. Jest płaska i oprócz reniferów wychodzących czasami na ulicę, nie ma tam żadnych atrakcji. Ze Skandynawii polecałabym raczej Norwegię. Jest naprawdę piękna. Są tam góry, fiordy, wodospady, lodowce, piękne wybrzeża - prawdziwe cuda natury.
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-03-08, 04:33   

Czy mogłabym poprosić o link do ofert do Norwegii ?
Miałam plan wybrac się do koleżanki do Helsinek, ale chętnie poszerzyłabym zakres wycieczki również o kraj :))
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-03-10, 13:44   

Ale bardziej wyjazd z biurem podróży czy samodzielnie?
Jeśli chodzi o Itakę to chyba nie mają w ofercie Norwegii, choć może się mylę, jak coś niech mnie ktoś poprawi.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-03-15, 11:57   

Ta wycieczka Do fiordów Norwegii jest super, znajomi byli rok temu, bardzo im się podobało. Ogólnie fiordy same w sobie robią ogromne wrażenie, a jeśli jeszcze wycieczka jest odpowiednio zorganizowana to już w ogóle bajka :)
_________________
:)
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-03-16, 02:22   

jaszczur napisa³/a:


Proszę bardzo. Pod linkiem trzy różne wycieczki Itaki.
http://www.itaka.pl/wycieczki/skandynawia/index.php?month=6



Dzięki!!
Zaczęłam wyliczać i same przeloty i komunikacja wynosiłyby mnie przy samodzielnie organizowanej wyprawie jakieś 1200-1300 zł. bez noclegów i wyżywienia. I jak tu nie kupować wycieczek podróży w biurach ja się pytam ?!?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-03-17, 19:52   

"Ta wycieczka Do fiordów Norwegii jest super, znajomi byli rok temu, bardzo im się podobało. "

Prawda.
Przepiękne.
Warto pojechać dla zorzy.
Jakie tam sÄ… zorza cudowne.
I białe noce.
_________________
W miękkim futrze kota
 

annazmokraglowa  

Stały User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 31 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-03-18, 15:36   

Wy już o wakacjach, a ja marze o majówce:D Jade sobie nad morze, nananna:D
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-03-21, 10:49   

annazmokraglowa napisa³/a:

Wy już o wakacjach, a ja marze o majówce:D Jade sobie nad morze, nananna:D



JA O MAJÓWCE NAWET NIE MAM CO MARZYÆ :( Udało mi się zorganizować wyjazd weekendowy do Londynu i takie przedsięwzięcia załatwiam sama -szczególnie jak na miejscu mam znajomych.
Swoją drogą coś dla tych którzy już planują rating biur podróży:
http://www.rp.pl/temat/984572.html
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-03-22, 14:55   

Mnie w sumie nie dziwi że Itaka jest na pierwszy miejscu, najlepszych biur podróży.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-03-23, 11:46   

gabi napisa³/a:

Mnie w sumie nie dziwi że Itaka jest na pierwszy miejscu, najlepszych biur podróży.


Mnie też, jeździłam z nimi :)

jaszczur napisa³/a:


Ciekawy ten ranking. Wiedza na pewno bardzo przydatna. Zaskakujące, ile biur podróży w zeszłym roku upadło. Studiując ranking można także przewidzieć, którym biurom pod żadnym pozorem nie należy ufać.


Też tak uważam, dobrze że pisali o stabilnej pozycji na rynku.

A skoro wiemy z kim nie jechać to jeszcze taki wynaleziony ranking - gdzie nie jechać, ze względu na najmniej przyjazne kraje na świecie - http://podroze.onet.pl/ci...a-swiecie/c3k8y
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-03-23, 12:36   

Oby tylko trzymali tak dalej,bo może i wycieczki z tego biura są nieco droższe,ale za to mamy pewność i gwarancję że nikt nas nie oszuka. To moim zdaniem najważniejsza sprawa.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

naturysta93  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-25, 14:22   

ja bym chciał jechać do Fonoll ale niestety na razie brak funduszy na taką wyprawę :-/
_________________
Naturyzm jest wspaniały :)
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-03-25, 21:50   

jaszczur napisa³/a:


Stabilna sytuacja stabilną sytuacją, ale mnie przeraża jednak skala upadków biur podróży. Oczywiście dobrze, że są biura, którym bankructwo nie grozi.



Fakt, ale wybierając biuro wolę patrzeć na jego stabilność niż na tymczasową pozytywną opinię, którą w każdej chwili może ulec zmianie.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-04-01, 13:03   

Ciężko mi ferować gdzie na wakacje, ponieważ do 30 września nie będę miał urlopu. Może potem gdzieś do Turcji albo Chorwacji.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com