Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Diana  

User


ImiÄ™: Diana

Wiek: 29

Doł±czyła: 21 Mar 2010

Sk±d: Wrze¶nia

   

Wysłany: 2010-03-21, 19:45   Gdzie po gimnazjum?

Chcę znależć dobre liceum lub technikum. Z początku chciałam iść na bio-geo, ale to nie jest spełnienie moich marzeń. Potem chciałam iść na projektowanie wnętrz, czy też coś podobnego. Czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć dobrą szkołę o takim profilu? W google wszyscy wychwalają swoje szkoły a ja szukam prawdziwej opinii.
_________________
Ten kto jest mądry powie ci że taki nie jest, tylko głupi myśli że zjadł wszystkie rozumy.
 

Darian  

User


ImiÄ™: Mateusz

Doł±czył: 01 Lut 2009

   

Wysłany: 2010-03-21, 20:57   

Podałaś miejscowość? Moim zdaniem projektowanie wnętrz to by się chyba tyczyły architektury?


mhmm.... Moim zdaniem to dobra szkoła ¦ÆIS£A ... da ci większe możliwości, jeżeli lubisz się uczyć.
 

Nataniel

Pogromca postĂłw

BORN TO BE



Wiek: 34

Doł±czył: 28 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-03-21, 21:27   

"Prawdziwej opinii" nie dadzą Ci nawet rankingi. Obecnie nie istnieje coś takiego, jak "dobre" liceum czy technikum. Poziom szkolnictwa w Polsce diametralnie spada i bardzo wielu młodzych kierujących się rankigami, zawodzi się na rzeczywistym niskim poziomie nauczania. Znam ludzie uczących się w najlepszych liceach w Polsce, którzy kończą te szkoły z praktycznie zerową wiedzą, często mniejszą od niejednego absolwenta "gorszej" szkoły.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leĹĽÄ…cych na progu


GG: 25676781
 

pustuĹ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wysłany: 2010-03-22, 15:34   

Nie jest to Twój kierunek, ale może ci się spodoba, z tym ,że jest ciężko i musisz czuć w sobie do tego powołanie i przede wszystkim chęć: http://www.youtube.com/watch?v=AJ86v4OO_
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Diana  

User


ImiÄ™: Diana

Wiek: 29

Doł±czyła: 21 Mar 2010

Sk±d: Wrze¶nia

   

Wysłany: 2010-03-28, 15:36   

Szkoły szukam niedaleko wrześni (wielkopolska),Chcę się uczyć właśnie w tej okolicy bo tu trenuje kilka razy w tygodniu,a trening jest dla mnie ważny...
_________________
Ten kto jest mądry powie ci że taki nie jest, tylko głupi myśli że zjadł wszystkie rozumy.
 

Xeo  

Stały User



Wiek: 30

Doł±czył: 25 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-03-28, 15:52   

JeĹĽeli twĂłj wiek w profilu jest prawdziwy, to spokojnie, masz jeszcze 2 lata...
MoĹĽe w tym czasie pojawi siÄ™ w twojej okolicy coĹ› ciekawszego...
Radzę poważnie przemyśleć decyzję - technikum czy liceum...
 

Nataniel

Pogromca postĂłw

BORN TO BE



Wiek: 34

Doł±czył: 28 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-03-28, 17:22   

Dokładnie. W liceum jest mniej nauki, ale za to technikum daje Ci od razu zawód.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leĹĽÄ…cych na progu


GG: 25676781
 

Diana  

User


ImiÄ™: Diana

Wiek: 29

Doł±czyła: 21 Mar 2010

Sk±d: Wrze¶nia

   

Wysłany: 2010-03-30, 19:38   

tak właściwie to został mi rok i pół, bo jestem w 2 gim. Dzięki za rady. Dały mi dużo do myślenia. :-)
_________________
Ten kto jest mądry powie ci że taki nie jest, tylko głupi myśli że zjadł wszystkie rozumy.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com