Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Smerfetka  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2008-04-29, 16:58   

DavidCh napisa³/a:

Ja ide do technikum informatycznego :-)



Ja chyba też ;-) Miałam zostać weterynarzem ale do szkoły o pofilu biol - chem się nie dostane to trzeba coś innego znaleść. A jak nie do informatycznego to do hotelarskiego pójde :-)
 

Mariush_155  

Stały User

Enduro Boy


Wiek: 32

Do³±czy³: 20 Kwi 2008

Sk±d: z Polski;)

   

Wys³any: 2008-04-30, 08:15   

Technikum samochodowe mechaniczne - elektromechanik, mechatronik. To już w 90% pewne ;) Wplanach była informatyka, ale ja nie lubie siedzieć w miejscu. Nie lubię się nudzić i może to dziwne, ale uwielbiam wysiłek fizyczny i pracę w polu hehe :-p :D
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-30, 08:25   

Ja technikum informatyczne lub liceum o kierunku informatycznym.

LubiÄ™ to co robie, i jest to moja pasja.
A wydaje mi się, że nie można isć do szkoły, która nas w ogóle nie interesuje.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-04-30, 13:14   

Ja również technikum informatyczne lub liceum ogólnokształcące. :-)
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-30, 13:50   

co do mnie to chciałabym do liceum ogólnokształcącego
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-04-30, 19:54   

Ja do liceum języcznego prawdopodobnie. Po angielsku to co prawda perfekt nie umiem, ale płynnie mówię po włosku i hiszpańsku. I w którymś z tych krajów chcę studiować prawo. ;-)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-04-30, 20:31   

Powodzenia - będzie Ci potrzebne.
Ale wyboru gratulujÄ™.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 10:15   

lusia napisa³/a:

Ja do liceum języcznego prawdopodobnie. Po angielsku to co prawda perfekt nie umiem, ale płynnie mówię po włosku i hiszpańsku. I w którymś z tych krajów chcę studiować prawo.



łał. ja uczę się 9 lat angielskiego i 2 niemieckiego, ale i tak perfekt żadnego nie umiem ;D natomiast włoski i hiszpański ... ciekawe ;) zazdrosze Ci ;P
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-01, 12:00   

kasiaaa napisa³/a:

lusia napisa³/a:

Ja do liceum języcznego prawdopodobnie. Po angielsku to co prawda perfekt nie umiem, ale płynnie mówię po włosku i hiszpańsku. I w którymś z tych krajów chcę studiować prawo.



łał. ja uczę się 9 lat angielskiego i 2 niemieckiego, ale i tak perfekt żadnego nie umiem ;D natomiast włoski i hiszpański ... ciekawe ;) zazdrosze Ci ;P



Nie ma czego :P Wystarczy, że się umie dobrze jeden z tych języków, to drugi już bardzo szybko wchodzi do głowy. Są chorobliwie do siebie podobne :P Np. po włosku mamy Grazie (dziękuję), a po hiszpańsku Gracias - wymawia sie prawie tak samo. Albo po wł. Ti amo (kocham cię), a po hiszpańsku Te amo. Ja zaczynałam od hiszpańskiego. Dopiero po czterech latach zaczęłam się uczyć włoskiego i przyznam, że oba są bardzo przydatnymi językami. I w miarę prostymi, także polecam ;-)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-02, 13:36   

Studiować prawo za granicą ? ;> Ambitna z Ciebie dziewczyna ! ;-) Ja natomiast kieruję się na profil bio-chem a następnie studia medyczne ...Gdańsk lub Kraków Jak się uda to oczywiście za granicą ! Bo to moje marzenie :-D
_________________
Impossible Is Nothing
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-02, 13:52   

Mój ojciec jest prawnikiem, więc i tak już będę miała łatwiej ;-)

Karolinee napisa³/a:

studia medyczne ...Gdańsk lub Kraków



Ja polecam Kraków. Powinnaś sprobować swoich sił na UJ-ocie. Od razu inaczej się patrzy na takiego absolwenta. A tak propos - o jakiej specjalizacji myślisz?
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

aRi  

User

^K.S. Ruch Chorzów^



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Maj 2008

Sk±d: sie bior± dzieci? ;D

   

Wys³any: 2008-05-02, 18:05   

Ja pykam do Technikum...ja myśle ze to najlepsze wyjście ... po technikum odrazu mam zawod i ide pracować :)
 

SyLwUs2927  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-06, 17:40   

Ja planuję iść do technikum ekonomicznego.Jak sądzicie mając teraz w gim. przewaznie czwórki czasem trafi się jakas trója czy dwója poradzę sobie??
Jeśli wiecie cokolwiek na temat takiego technikum (na jakie przedmioty oprocz matmy jest kladziony nacisk itp ) prosiła bym o doinformowanie.
Z góry dzięki :) :lol: :mrgreen: :->
 

larine

User


Do³±czy³: 06 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-06, 22:15   

Ja wybieram sie do liceum profilowwanego .na profil ekonomiczno-administracyjny

[ Dodano: 2008-05-06, 23:19 ]
Ja mam do Was male pytanko i czekam na szybkie odpowiedzi.W jaki sposob mozna wyznac chlopakowi milosc w sposob ladny no i zeby bylo tak romantycznie..Jakich slow uzyc?
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-07, 08:15   

larine napisa³/a:

Ja mam do Was male pytanko i czekam na szybkie odpowiedzi.W jaki sposob mozna wyznac chlopakowi milosc w sposob ladny no i zeby bylo tak romantycznie..Jakich slow uzyc?



Załóż nowy temat, to porozmawiamy :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com