Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

camillie97  

User

Imi─Ö: Camillie

Do│▒czy│a: 18 Lut 2012

Sk▒d: Warszawa

Wys│any: 2012-02-19, 09:45   

Ja planuje do LO do klasy biol-chem
Mo┼╝e mi kto┼Ť poleci─ç jakie┼Ť dobre liceum w Warszawie z takim profilem.
Dodatkowo zależy mi aby drugim językiem był włoski lub hiszpański :-)

W przysz┼éo┼Ťci planuje p├│j┼Ť─ç na medycyn─Ö. Zastanawiam si─Ö nad kosmetologi─ů lub dermatologi─ů :-)

freestylee  

Mega wymiatacz

Imi─Ö: ee yy eekhem hehe

Do│▒czy│: 21 Lut 2011

Sk▒d: nie wiem ;(

Wys│any: 2012-03-01, 11:37   

Nom ja bym rozmy┼Ťla┼é nad Technikum Motoryzacyjnym,Lakierniczym ale co z tego b─Ödzie nie mam poj─Öcia :niepewny:
Tylko wyobra┼║ to sobie sobie"

Kszaaaaak  

User

Miło mi

Imi─Ö: Olaa

Do│▒czy│a: 04 Mar 2012

Sk▒d: ? : o

Wys│any: 2012-03-04, 20:50   

Mam plany i┼Ť─ç do LO na biol-chem, a je┼╝eli si─Ö nie dostan─Ö mat-inf... :)

Fourier  

User

Imię: Mikołaj

Do│▒czy│: 10 Mar 2012

Sk▒d: Pozna├▒

Wys│any: 2012-03-10, 23:47   

Jak kto┼Ť chce studiowa─ç, to technikum, to stracony rok.

Olson  

User

Imi─Ö: Aleksandra

Do│▒czy│a: 10 Mar 2012

Sk▒d: ma┬│opolska

Wys│any: 2012-03-11, 10:01   

Planuj─Ö i┼Ť─ç do LO na profil humanistyczny. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e to ciekawe, a i moje szanse na dostanie si─Ö s─ů spore ;) .

Placebowa  

Pogromca post├│w

lachrymology

Imi─Ö: nomen nescio

Do│▒czy│a: 02 Wrz 2009

Sk▒d: Krak├│w

Wys│any: 2012-03-12, 15:08   

Olson napisa│/a:

Wydaje mi si─Ö, ┼╝e to ciekawe

Ciekawe jest, kiedy szko┼éa dorzuca co┼Ť wi─Öcej ni┼╝ tylko rozszerzenie z polskiego i historii, np. histori─Ö sztuki, filozofi─Ö albo ┼éacin─Ö i kultur─Ö antyczn─ů. Bo poszerzony polski to tylko troch─Ö wi─Öcej lektur, a historia... kucie, kucie, kucie i niemo┼╝no┼Ť─ç ogarni─Öcia ca┼éo┼Ťci. W sumie, to zale┼╝y od nauczyciela, nie ka┼╝dy robi sprawdziany ze 170 stron rozszerzenia.

Destique  

Stały User

MCRmy.

Imi─Ö: Natalia

Do│▒czy│a: 12 Mar 2012

Sk▒d: warmia i mazury :)

Wys│any: 2012-03-20, 11:28   

Ja mam zamiar wybra─ç si─Ö do jakiego┼Ť liceum z internatem we Wroc┼éawiu :)

TomasH94  

Wymiatacz

Life is journey.

Imi─Ö: Tomasz

Do│▒czy│: 26 Lut 2012

Sk▒d: Lublin, okolice.

Wys│any: 2012-03-20, 12:58   

sugeruje p├│j┼Ťcie do technikum.
Najciekawsze kierunki :
Technik budownictwa
technik drogownictwa
Elektronik , elektryk , teren├│w zieleni, architektura krajobrazu,

S─ů to najlepsze bran┼╝e, to nic ┼╝e 4lata, ┼éatwiej zda─ç matur─Ö na poziomach roz, oraz egzamin zawodowy, mo┼╝na po technikum od razu pracowa─ç, albo i┼Ť─ç na politechnik─Ö i b─Ödzie ┼éatwiej ni┼╝ ludziom po LO
Sam jestem w drugiej klasie o profilu technik drogownictwa. Polecam

patrycja16  

User

Do│▒czy│a: 05 Kwi 2012

Wys│any: 2012-04-06, 12:21   

Ja wybieram si─Ö do technikum ekonomicznego... Ale za bardzo nie jestem pewna czy sobie tam poradz─Ö...

lexie  

Hiper wymiatacz

Imi─Ö: Ola

Do│▒czy│a: 28 Sty 2012

Wys│any: 2012-04-06, 17:18   

patrycja16, na pewno sobie poradzisz. Nie mo┼╝esz my┼Ťle─ç, ┼╝e b─Ödzie inaczej, grunt to pozytywne nastawienie + odrobina ch─Öci i samozaparcia. Powodzenia.

patrycja16  

User

Do│▒czy│a: 05 Kwi 2012

Wys│any: 2012-04-06, 17:35   

lexie, dziękuję :) mam nadzieje ze sobie poradze ale z tego co słyszałam to dużo osob po roku z niego rezygnuje, a tak po za tym to jestem nastawona pozytywnie

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł

Do│▒czy│: 15 Kwi 2011

Wys│any: 2012-04-09, 18:26   

Technikum ┬ú─ůczno┼Ťci w Gda┼äsku. Kierunek - Technik teleinformatyk lub technik elektronik.

BovverPL  

User

SucharKing

Imi─Ö: Maciej

Do│▒czy│: 24 Wrz 2011

Sk▒d: Grajewo

Wys│any: 2012-04-17, 14:18   

Skoro jest ju┼╝ taki temat, to nie b─Öd─Ö zak┼éada┼é nowego. Mam pytanie jestem w 3 klasie gimnazjum, mieszkam w ma┼éym mie┼Ťcie i mam dwa wybory co do szko┼éy. Do Bia┼éegostoku mam jakie┼Ť 60 km. Marzeniem moich rodzic├│w jest I LO im. A. Mickiewicza, mi si─Ö te┼╝ ono podoba, poszed┼ébym tam do klasy informatycznej, jest jeszcze II LO, kt├│re tak┼╝e nie jest z┼ée, ale w Grajewie mam technikum z kierunkiem technik informatyk, kt├│re plasuje si─Ö dosy─ç wysoko w rankingu wojew├│dzkim, tylko nie chce mi si─Ö m─Öczy─ç jeszcze dodatkowy rok. Narazie wyb├│r jest prosty. Ale zaczynaj─ů si─Ö schody od jaki┼Ť dw├│ch lat jestem w ZS "Strzelec" OSW i z┼éapa┼éem ostr─ů zajawk─Ö na wojsko, policj─Ö, itp. W Grajewie jest liceum o profilu wojskowym. I teraz moje pytanie da rad─Ö po┼é─ůczy─ç jako┼Ť informatyk─Ö z wojskiem, s┼éu┼╝bami mundurowymi? Nie wiem mo┼╝e kryptolog, albo co┼Ť w tym stylu? Czekam na pomoc. :-(

Azjatek  

Mega wymiatacz

Do│▒czy│a: 12 Mar 2011

Wys│any: 2012-04-17, 19:41   

BovverPL, na Twoim miejscu posz┼éabym do technikum - technik informatyk. Profil wojskowy w lo nic Ci tak na dobr─ů spraw─Ö nie da. Tak samo jest z profilem informatycznym w liceum. Uwierz, ┼╝e lepiej pochodzi─ç sobie jeszcze dodatkowy rok do szko┼éy. A potem, kiedy ju┼╝ zrobisz sobie technika, studia, mo┼╝esz i┼Ť─ç do wojska jako w┼éa┼Ťnie informatyk wojskowy. Tylko, ┼╝e du┼╝o lepsz─ů opcj─ů by┼éoby p├│j┼Ťcie do szko┼éy oficerskiej/podoficerskiej. Informatycy w mundurach zarabiaj─ů wi─Öcej, ale je┼Ťli chodzi o etaty to jest ich jednak mniej.

Vinyl kills the mp3 industry

Bachor  

User

Czemu czwartek?

Imi─Ö: Jakub

Do│▒czy│: 21 Kwi 2012

Wys│any: 2012-04-21, 18:16   

Hej misiaki,
S┼éysza┼é kto┼Ť mo┼╝e jakie┼Ť opinie o technikum agrobiznesu? Na co k┼éad─ů nacisk i jakie studia po tym? :)

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com