Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Książę Parzewników  

User



Imię: Hubert

Wiek: 33

Doczy: 05 Lis 2017

Skd: Gliwice

   

Wysany: 2017-11-05, 17:14   Gdzie poznać dziewczynę będąc nieśmiałym?

zaczynając od początku, mam 25 lat, w pracy zdecydowana większość osób to faceci. Szansa na poznanie kogoś jest zerowa. Jestem trochę nieśmiały i poniekąd czasami przeszkadza mi to w nawiązywaniu relacji. Byłem w związku, ale rozstaliśmy się po jakimś czasie. Poznanie było przypadkowe a czekanie na kolejny przypadek teraz jest już jeszcze bardziej obniżony do minimum (czytaj początek postu).
Przechodząc dzisiaj obok takich kamienic na balkonie stały jakies dwie typowe laski w miniówkach i jedna do drugiej mówi -robiłam loda kolesiowi, a potem wódekcza i ruchanko.
Czy dzisiaj nie ma kobiet które choć trochę się szanują?

Do pubów i innych miejsc nie chodzę, z resztą samemu to raczej nie bardzo.
W klubach dziewcyzny zachowują się gorzej niż dziwki, sa wulgarne chamskie.
W internecie to księżniczki z wielkim przeświadczeniem o swojej wspaniałości.
Niby sa klubu studenckie czy coś, ale w większości dziewczyny które wydaja się okej sa już z chłopakami.

Gdzie można poznać jakąś dziewczynę? Gdzie mogę kogoś poznać samotnie? No i jak zagadać, z tym też będzie troszkę problem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2017-11-05, 17:55   

Poszukaj po portalach randkowych. Na dyskotekach dziewczyny chodzą wszystkich rodzajów że tak to powiem. Oczywiście żeby poznać tą jedyną to nie tak hop siup. Chyba że nie ma gustu to inna sprawa ale wracając... Oczywiście.''Szukajcie aż znajdziecie'' nie ma innej rady. Jak to mówi mój ojciec. Kobieta sama przyjdzie. Możesz szukać na siłę . A ja wiem że los ci sam ją przyprowadzi.
 

Arek97  

User


Imię: Arek

Wiek: 27

Doczy: 29 Kwi 2017

Skd: Lublin

   

Wysany: 2017-11-05, 19:00   

Jakiś czas temu stworzyłem podobny temat i poszedłem za radą kilku osób i założyłem konto na kilku portalach ''randkowych''. I powiem Ci że to nie jest wcale takie proste. Większość lasek zakłada tam konta z nudów, a nie żeby kogoś serio poznać, wiele dziewczyn nie odpisuje w ogóle, a jak już odpisze to z taką trochę łaską, człowiek stara się być miły zagadywać na różne tematy ( no bo jak inaczej kogoś poznać ), a w odpowiedzi : '' nie'' ''tak'' '' nie wiem ''... Być może próba rozmowy z mojej strony też nie była jakaś wyszukana, no ale chyba najpierw trzeba zapytać czym się interesuje, co lubi robić, skąd jest i takie pierdułki :) Mam ten sam problem stary, jestem trochę młodszy ale też zaczyna mi czegoś brakować na tym etapie życia i prędko się to nie zmieni widzę.
Jeszcze co do portali to załóż sobie konto i zobacz jak wyglądają tam dziewczyny w wieku 17- 20 kilka lat.... Nie wiem jak jest z tą trochę wyższą granicą...Jak sobie wyobrażam że za kilka lat powiedzmy poznam dziewczynę i np. w czasie kiedy ja byłem normalnym, trochę nieśmiałym gościem, a ona jeszcze nastolatką i była jedną z tych instagramowych księżniczek to aż mi się niedobrze robi :D Teraz ludzie mają nawalone w głowach, bazują na kasie rodziców i obserwując społeczeństwo wszyscy starają się należeć do tych ''wyższych sfer''. Jak patrzę na to z boku to wygląda to żałośnie moim zdaniem...
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2017-11-05, 19:39   

No bo jak zagadasz 'na portalach do dziewczyny cos w stylu. Siema jest pan X co słychać ? czy coś w tym stylu. To wiadomo że nie odpisze. A gdyby podejść do tego w sposób. By rozbawić na wstępnie dziewczyne. Np: ''Czekam na ciebie skarbie kiedy do mnie napiszesz i czekam ale nic nie piszesz czemu ? xD''. Coś w tym stylu to był akurat przykład. To jest jak rozmowa w prawdziwym życiu. Nie podejdziesz do dziewczyny i nie powiesz. ''Siema jest X.'' Żeby kobieta się tobą zainteresowała musisz przykuć jej uwagę. Zazwyczaj kobiety lubią łobuzów bo najbardziej ''KOCHAJĄ'' gówno kur*a prawda PTFU. Ścierwa(łobuz jak się znudzi to da ci kopa in ass). Fakt lubią łobuzów kochają ich wręcz bo czują się przy nich bezpiecznie.Kobieta chce się czuć bezpiecznie,chce być doceniana,chce byc kochana itd ale mniejsza o tym. Tu nie jest problem gdzie wyrwać laskę. Tylko jak zagadać. :hyhy: A więc tak. BIERZESZ ZA KUDŁY DO CHAŁUPY KAŻESZ JEJ UGOTOWAĆ COŚ JAK DOBRE TO JEST BABKA OKEJ JAK NIE TO KOPA! (żarcik). Zagadaj w sposób kulturalny/inteligentny i żartobliwy. Najlepszy sposób by zainteresować kobietę swoją osobą. Każdy kto jest nieśmiały musi się przekonać.Kobieta ci nic nie zrobi nie zje cię. Najwyżej połknie w całości ;) . Kobiet jest pełno. Jak wracasz z pracy widzisz na ulicy... możesz zagadać.Jak siedzi w parku z psem. Jak czyta książkę. Biega słucha muzyki KOBIET JEST PEŁNO I SA WSZĘDZIE!!! :-( . :mrgreen: :evil: . Więc zepnij poślady weź sie w garść zagadaj w fajny sposób i będzie dobrze. Na początku możesz zagadać do kobiety która w ogóle ci się nie podoba. Jak to mówiła bliska mi osoba...''Kobiety na których nam nie zależy są najsłodsze...''Dlatego nabierz trochę doświadczenia i ruszaj pobijać serca dziewczyn. Trzymam kciuki. Btw mam 18 lat też jestem nieśmiały ale się przełamałem i teraz jest fajnie. Pozdrawiam Serdecznie.
 

Arek97  

User


Imię: Arek

Wiek: 27

Doczy: 29 Kwi 2017

Skd: Lublin

   

Wysany: 2017-11-07, 19:31   

Zgadzam się z Tobą acco, jednak rozmawiamy w tym przypadku o osobach nieśmiałych. Wątpię żeby jakiemukolwiek nieśmiałemu kolesiowi, zresztą podobnie i mnie wpadł do głowy pomysł próby ''śmieszkowego'' zagadania do obcej dziewczyny. Jeżeli nie jest się dobrym w te klocki to dziewczyna pewnie od razu załapie że robisz to na siłę. To nie takie proste.
Co do ''bed bojów'' - szkoda że w większości przypadków pojęcie to przypada chudemu, łysemu ziomeczkowi z dzielni który lubi sobie od czasu do czasu ''spalić blanta'' i wypić piwko pod blokiem, a jego ''silne oparcie'' kończy się grupie kumpli spod bloku budzących ''respekt'' w okolicznych gimnazjach ;)
Co do próby zagadania do dziewczyn które nie powodują że serce bije szybciej to jest jakieś wyjście. Na studiach ( co prawda zaocznych) w podobny sposób próbowałem nawiązywać znajomości ( tylko koleżeńskie, tylko na tyle mam odwagę :) ) i faktycznie trochę łatwiej się rozmawia jeżeli dziewczyna Ci się nie podoba :) A jeżeli jeszcze jest otwarta to nawet będąc nieśmiałym nie ma chwili ciszy :D
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2017-11-10, 06:28   

No widzisz więc ruszaj podbijać serca dziewcząt i nie krępuj się jest mnóstwo dziewczyn więc jeżeli jedna da ci kosza to pójdziesz do drugiej :-)
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2017-11-14, 15:33   

Małymi kroczkami do celu i nie dotyczy to tylko panien tylko ogólnego aspektu twojej nieśmiałości. ;)
 

koszykarzWWA

User


Doczy: 22 Lis 2017

   

Wysany: 2017-11-24, 11:26   

wydaje mi sie, ze najlepsza opcja sa portale randkowe
 

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doczya: 21 Mar 2010

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2017-11-27, 18:00   

Rozumiem twój ból - ja akurat nieśmiała nie jestem, ale jestem pracocholiczką, więc nie mam czasu poznawać ludzi. Polecam w pierwszej kolejności popracować nad pewnością siebie - nie naprawiać się, a po prostu otworzyć się na nowe umiejętności. Sama mogę polecić z Youtuba takie kanały jak charisma on command albo z innej perspektywy Matthew Hussey (kanał uczy dziewczyny jak zdobyć faceta, więc tym bardziej może być pomocne, bo poznasz perspektywę kobiet ;) Filmiki nie tylko podpowiadają, jak lepiej rozmawiać z ludźmi, być bardziej lubianym i robić dobre wrażenie, ale też bywają ciekawe i rozrywkowe ;) To krok pierwszy. Jeśli jesteś bardziej molem książkowym, jestem pewna że w tym temacie jest wiele publikacji które mogą poszerzyć Twoje horyzonty. A drugi krok, ten trudniejszy - to praktyka. Portale nie są złym miejscem, wbrew pozorom, jest tam wiele kobiet które naprawdę są zainteresowane bliższą znajomością - tam jednak jesteś wart tyle, co Twoje zdjęcie profilowe. Najwięcej szans na poznanie kogoś masz w realu - i to będę polecać zawsze, nie ważne czy jesteś nieśmiały czy nie. Wyjdź do ludzi, posiedź czasem w kawiarnii, umów się z kimś z pracy, może razem dodacie sobie otuchy jak zauważycie kogoś interesującego. Najważniejsze to wyjść ze swojej strefy komfortu. I pamiętaj, jeśli nie szukasz - nie polegniesz, ale wtedy też sam odbierasz sobie możliwość poznania kogoś. Niestety tak jest, że jak się czegoś chce to trzeba na to zapracować :P

Mam nadzieję że mój post Ci trochę pomógł, albo chociaż naprowadził na jakąś myśl :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com