Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wakontr  

User

Welonik


ImiÄ™: Wojciech

Wiek: 37

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-27, 14:49   

Mnie tam osobiście zakopane się trochę ostatnim czasem przejadło bo praktycznie ciągle tam wyjeżdżałem i ostatnim czasem sobie zaplanowałem wyjazd do Karpacza byłem mega zadowolony nie znałem jeszcze tak dobrze tych gór. Znalazłem całkiem dobry hotel który w ofercie miał spa odpocząłem odprężyłem się no byłem naprawdę zadowolony okolica przyjazna i ludzie tak samo. Dla mnie to chyba najważniejsze podczas odpoczynku. Polecam jeżeli ktoś jeszcze tam nie był bo naprawdę warto tam się udać można bardzo miło spędzić czas.
_________________

 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-10-28, 16:20   

brat chodzi w zasadzie w tymi samymi szlakami , mając kilka kombinacji. nei trzeba zwiedzac nowych zawsze. ale co zawsze to, to ,że trzeba byc przyszykowanym na każdą ewentualnośc , nawet na małą górkę za miastem
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-10-28, 21:55   

Co masz na myśli pisząc "przyszykowanym na każdą ewentualnośc". Co bierzesz na takie wypady?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

TadzioNorek

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-11, 00:04   

Pasi napisa³/a:

Co masz na myśli pisząc "przyszykowanym na każdą ewentualnośc". Co bierzesz na takie wypady?



jak sądzę porządne buciska, odzież, dobry plecak z wyposażeniem, apteczka, multitool/ scyzoryk, latarka... co jeszcze?
 

Margoolinka22

User



Do³±czy³: 14 Sty 2016

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2016-01-20, 23:25   

Każdy lubi co innego. Ja nie przepadam za Zakopanym. Za dużo ludzi, do wszystkiego mega kolejki, gdzie się nie ruszysz tłumy...
Owszem, w każdym miejscu podczas sezonu jest jakiś tłok, ale Zakopane pod tym względem wszystkich na głowę bije.

Jeśli chodzi o Karpacz to bardzo lubię atmosferę tego miejsca, widoki. Mam ulubiony hotel karpacz , w którym jest świetna atmosfera,życzliwi ludzie, super warunki. Po tygodniu pobytu tam czuję się jak nowo narodzona i jedyny minus całego wyjazdu to to, że trzeba wracać do domu :)
 

CzaruÅ›  

User

Staram siÄ™...



ImiÄ™: Cezary, Krzysztof

Wiek: 26

Do³±czy³: 16 Sty 2016

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2016-01-21, 08:03   

olkaOla napisa³/a:

[...] drugi będzie doceniał górskie spa oraz termy, których najwięcej jest w górach[...]
szerokiej-drogi.pl/zakopane-kochaj-albo-rzuc


Myślę, że górskich spa i term na warmi, mazurach i pomorzu to nie ma co szukać ^^

Swoją drogą polecam góry stołowe. Bardzo specyficzne, względnie łagodne i jest baardzo dużo do zobaczenia.
Wystarczy wpisać do wujka google i widać od razu, że to coś innego. :)
_________________
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2017-06-28, 09:45   

A Beskidy? Są doskonale do wędrówek i nie tak zatłoczone jak popularne szlaki w Tatrach. W dodatku dla początkujących - idealne. Ma się do wyboru wiele malowniczych tras. Baza noclegowa i gastronomiczna jest bardzo bogata. Zobaczcie chociażby hotele omówione w tym artykule: http://maxmag.pl/ekskluzywne-hotele-w-gorach-ale-w-rozsadnej-cenie/ . Jak widać - są ekskluzywne, ale na każda kieszeń. Mi najbardziej przypadł do gustu Hotel Zloty Groń. Zapewne z uwagi na swoje położenie i restaurację. A Wam?
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-06-28, 18:06   

Dokąd w góry?to proste,nad Solinę!
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-07-02, 20:39   

Na zawsze kochane GORCE i malownicza Ochotnica. Polecam :)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Osterka1

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-19, 14:51   

Jeżeli chcecie mieć cisze i mało ludzi to polecam Bieszczady
_________________
zabezpieczenie licencji przewoźnika
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2017-09-27, 12:00   

Ja chodzę w góry rekreacyjnie, żeby odpocząć i zresetować się. Polecam Beskid Cieszyński. Trasy są nietrudne, malownicze, dobrze oznakowane. W górach mało ludzi, cisza, spokój, sarenki, grzyby, ptaszki. Ja lubię chodzić po górach, ale omijam "modne" szlaki, bo nie ma nic gorszego, niż rozgadani turyści, rozwrzeszczane dzieci i kolejki na szczyt :) .
 

Stakkira

User



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-03-11, 15:16   

Muriq napisa³/a:

Ja polecam Sudety ze względu na super widoki i bardzo przyjemne szlaki. Wiadomo, jak się ma porządne wyposażenie to mozna i na kilka dni wsiąknąć w te góry.



Mi bardziej do gustu przypadły Bieszczady, szczególnie z perspektywy końskiego grzbietu, wyglądają fenomelnie :D A o jakim "porządnym" wyposażeniu mówisz? co do niego zaliczasz?
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2018-03-14, 00:06   

Zakopane Zakopanem. Byłem milion razy i mogę kolejny milion. Jednak ostatnio oddalam się co raz bardziej i jest super. Kościelisko jest spoko. Każde miejsce jest spoko, więc jeśli było się w Zakopcu to warto też spróbować czegoś innego
_________________
There can be only one
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2018-03-14, 17:24   

W beskidach mało ludzi, polecam jak chcesz się naprawdę zrelaksować z dala od cywilizacji. Szczególny klimat ma beskid niski i sądecki <3

No i zawsze przepiękne GORCE
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

stookrotka  

User


Do³±czy³a: 06 Lut 2018

   

Wys³any: 2018-04-03, 16:54   

Mnie się bardzo podoba w Krynicy Zdrój, byliśmy tam na nartach w Halna Residence, ale zamierzamy wrócić jeszcze na majówkę, żeby połazić po górach. Tam jest tak bardziej kameralnie i klimatycznie, wolę ciszę i spokój zamiast hałaśliwych tłumów w Zakopcu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com