Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

stookrotka  

User

Wysłany: 2018-04-03, 16:54   

Mnie się bardzo podoba w Krynicy Zdrój, byliśmy tam na nartach w Halna Residence, ale zamierzamy wrócić jeszcze na majówkę, żeby połazić po górach. Tam jest tak bardziej kameralnie i klimatycznie, wolę ciszę i spokój zamiast hałaśliwych tłumów w Zakopcu.

kornelia8

User

Wysłany: 2018-07-10, 12:28   

Mi się marzą Pieniny i spływ Dunajcem :)

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2018-07-10, 14:20   

W swoim długim życiu byłam już w bardzo wielu miejscach, ale zawsze z nostalgią wspominam pobyty w naszych pięknych górach,a w szczególności cudowne Pieniny,spływem Dunajca płynęłam kilkanaście razy wrażęnia są niezapomniane.Cudowne okolice,ciekawi mieszkańcy,gwara, świeżę górskie powietrze,niezapomniane chwile.I jeśli ma ktoś okazję powinien jechać w nasze góry.

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2018-07-11, 07:17   

Wiele zależy od umiejętności. Pieniny faktycznie zachwycają podczas spływu. Ja jednak do pieszych wycieczek polecam Beskidy.

Malolatka  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2018-07-11, 09:03   

Justtina napisał/a:

Wiele zależy od umiejętności. Pieniny faktycznie zachwycają podczas spływu. Ja jednak do pieszych wycieczek polecam Beskidy.

Nie tylko zachwycają podczas spływy,piesze wycieczki też można zorganizować,choćby do Wąwozu Homole,czy nad Dunajcem spacer do granicy ze Słowacją.Możliwości jest wiele,a mam tutaj akurat na myśli konkretne miejsce w górach,czyli urokliwą Szczawnicę. :)

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2018-07-13, 13:40   

A to fakt. Byłam tam tydzień temu. Ja polecam też Bieszczady.

Malolatka  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2018-07-13, 15:17   

Zawsze chciałam pojechać w Bieszczady,ale jak dotąd nic z tego nie wyszło i zapewne już nie wyjdzie.Córka chce jechać ze mną właśnie do Szczawnicy z czego bardzo się cieszę,to moje miejsce,gdzie w sumie chciałabym mieszkać na stałe.A ponieważ marzenia nic nie kosztują,warto sobie pomarzyć ;)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com