Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2015-10-28, 21:57   GÅ‚Ä™boki friendzone (po mieÅ›. znajomoÅ›ci) czy 'znaki'?

Hey.
Poszedłem do liceum. Nowa szkoła, nowi ludzie. W klasie równoległej do której chodzi znajomy ładna, wysportowana i cycata ( :mrgreen: ) dziewczyna. Tylko trochę dziecinna.
Anyway, inny kolega do niej zarywał ale w sposób budzący wręcz żenadę (zapoznał się z nią dając jej numer w jej książce na angielskim... potem gadał przez parę godzin wieczorem, bo po co w twarz, co poskutkowało zabawnym koszem od laski później). W ten sposób samemu się z nią zapoznałem.

Nie boję się i nie mam problemów z rozmawianiem z dziewczynami twarzą w twarz. Jednak jak wspominałem, nowa szkoła i nowi ludzie oznaczający nowe znajomości. Na rozmowie z nią spędziłem realnie 1 przerwę, bo integracja ze swoją klasą i nauczyciele ostro jadą, wypada się pouczyć. Poza tym pojedyncze słówka podczas mijania się. Raz jednak będąc na dość nudnym wyjściu z rodziną do restauracji snapowałem z laską blisko 2h. No okej, nic specjalnego nie było poza ciągłymi żartami o jej miłości z wspomnianym wcześniej znajomym.
Ostatnio u wyżej wspomnianego byłem na browarka, zaczęliśmy do niej pisać w stylu 'jednak cię kocham, daj mi jeszcze jedną szansę'. Wracając do domu ze zdziwieniem zobaczyłem u siebie na snapie zdjęcia jej brzucha z podpisem żebyśmy jej nie przerywali bo ćwiczy. No okej, może się nie wstydzi pokazywać ciała, chociaż na fb na profilu nie ma żadnego zdjęcia w stroju letnim/na zawodach/na plaży.
W ramach żartu piszę żeby dała więcej bo lubię takie widoki, po czym realnie dostaję więcej. Lekkie zdziwienie ale to o niczym jeszcze nie znaczy. Podpis w stylu 'znajdź sobie dziewczynę jak chcesz więcej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: '
Dzień później pod wieczór snap 'to co ćwiczymy' i jakiś czas potem jeszcze więcej zdjęć brzucha i nóg.
Dzisiaj już specjalnie nie pisałem (raczej ja zaczynałem w jakiś sposób gadkę), mimo to dostaję w końcu jakiegoś mało znaczącego (ale jednak, co wcześniej się nie zdarzało) snapa.

PodsumowywujÄ…c opcje: :-D
-laska bierze mnie za przyjaciela po 1 miesiącu znajomości
-leci podryw na zdjęcia

Normalnie nie mam problemów z określeniem sytuacji na linii ja x dziewczyna chociaż tutaj wygląda to dość dziwnie, szczególnie przez małą ilość kontaktu face to face (btw muszę dodać że z twarzy zaliczam się do ostrych brzydali ;) )

Co sądzicie? :-D poza tym że za dużo analizuję, to wiem :-P
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-10-28, 22:15   

Działaj to się dowiesz.

Obstawiałbym opcję 2.
_________________
Nie ma mnie.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2015-10-29, 07:22   

No właśnie nie wiem czy chcę działać, bo ładna może jest a z charakteru ciężko określić, znajomy twierdzi że jest 'mocno jebnięta i dziecinna, nie warto stary'.

Na razie chcę określić sobie tą relację i dopiero Później wybrać kandydatkę :-P

[ Dodano: 2015-10-29, 16:23 ]
Kaman ludzie, takie popularne forum i nikt nie pisze pod 'sercowym' postem przez 7 godzin? Chcę poznać opinię z 3ciej osoby! ;)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

nju  

User


Imię: Rafał

Do³±czy³: 02 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-03, 16:06   

Działaj to się dowiesz, według mnie dziewczyna bez powodu by Ci tak nie snapowała.
 

Kotzurr

User



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-04, 00:02   

Szczerze mówiąc moim zdaniem nie traktuj tego jakieś sygnały w Twoją stronę. Jasne, jak nie spróbujesz pójść dalej to się nie dowiesz, ale wiem po swoich koleżankach jak to wygląda i okazuje się, że to wszystko rozbija się o komplementy. Ona wyśle Ci coś niewinnego, Ty się zajarasz ale nic więcej z tego nie wychodzi. Raczej traktowałbym to jako niewinny flirt z wykorzystaniem fotek, a nie podryw. No ale może się mylę. Różne są dziewczyny, każda podchodzi do tego typu spraw nieco inaczej więc nie generalizuję
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2015-11-04, 16:20   

Lekki update:
Dziewczyna jest wstydliwa i widać że nie ma dobrego doświadczenia z płcią przeciwną (chociaż znajomy mi mówił że niby miała chłopaka, a nawet ostatnio jakiemuś dała kosza)
Wczoraj dostałem kolejną porcję zdjęć brzucha. Trochę siara bo otworzyłem je przy drugiej 'kandydatce' :-P

Wracając do reala, jest strasznie wstydliwa i podczas krótkiej rozmowy odnosiłem wrażenie że jest trochę przestraszona. To chyba dobry znak :hyhy:
Na propozycję na wyjście na miasto usłyszałem że nie może bo ma szlaban po zebraniu (akurat to wiem że prawda). Biorąc pod uwagę że jak wspominałem niewiele rozmawialiśmy ogółem spodziewałem się bardziej czegoś w stylu 'my razem? sami?' lub 'czy ty mnie zapraszasz na randkę' ew. 'okej, wezmę *imię przyjaciólki*'. Odniosłem wrażenie że ogólnie jest za.
Anyway, wyjść z nią nigdzie nie wyjdę, pisać mi się nie chce, a w szkole nie mam czasu (zaczyna się okres pytania i kartkówek na każdej lekcji). Czyli dopóki coś się nie wydarzy pewnie na tym się skończy
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Murri  

User



ImiÄ™: F.

Wiek: 17

Do³±czy³a: 08 Lis 2015

Sk±d: Zwölfaxing

   

Wys³any: 2015-11-11, 13:47   

Moim zdaniem takie podchody na komunikatorach czy portalach społecznościowych (mówię tutaj o tym wysyłaniu zdjęć z jej strony) są mało... nie wiem, konkretne. Podobnie jak ktoś wcześniej powiedziałabym, że to raczej niewinny flirt niż podryw, albo jeżeli dziewczyna jest wstydliwa/dziecinna to próbuje na siebie zwrócić uwagę, może też czeka na jakieś komplementy z Twojej strony. :-| Spróbuj jeszcze ją gdzieś wyrwać, jeśli ciągle będziesz zainteresowany, bo odnoszę wrażenie, że Ci się spieszy. Co do różnych opinii na temat tej dziewczyny - mówię Ci, tutaj musisz sprawdzić sam. Ludzie nie są specjalnie obiektywni. Także się nie sugeruj.

Fowo napisa³/a:

Trochę siara bo otworzyłem je przy drugiej 'kandydatce'


Jeszcze Ci przejdzie taka nonszalancja. :mrgreen:
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

kkarikos  

User

Stork97


ImiÄ™: Karol

Wiek: 27

Do³±czy³: 15 Lip 2016

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2016-07-15, 20:41   

Dziewczyna pewnie traktuje Cię jak "ziomeczka", podchodzi do tego na luzie, nie ma co się spinać. Nie bajeruj do niej na siłę, ale spotkaj się twarzą w twarz raz czy dwa i będziesz wiedział na czym stoisz, czy jest w ogóle warta podrywu i twojego czasu.
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2016-07-15, 22:06   

Niezly odkop gosciu.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com