Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

e08

User


Doł±czył: 20 Lut 2016

   

Wysłany: 2016-02-20, 02:14   GoĹ‚e stopy zimÄ…

Dziewczyny :)
Nosicie jakiekolwiek buty zimą na gołą stopę ? :) Mi np zdarza się nosić czasami trampki gdy temperatura jest w okolicach zera lub jakieś botki :) No i co sądzicie o odsłanianiu kostek w takich warunkach jakie teraz są za oknem :)
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Doł±czyła: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wysłany: 2016-02-22, 19:50   

e08 napisał/a:

Nosicie jakiekolwiek buty zimą na gołą stopę ?


Nie.

e08 napisał/a:

No i co sądzicie o odsłanianiu kostek w takich warunkach jakie teraz są za oknem :)


:-/
_________________
Kruki i wrony was rozdziĂłbiÄ….
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2016-02-23, 17:01   

Gołe stopy zimą? Serio? :mrgreen: Zimą to ja się zastanawiam jakie najcieplejsze skarpetki i buty mogę włożyć, żeby przetrwać ten ziąb. Gołe stopy mam tylko latem - do klapek bądź sandałów. Nawet wiosną, gdy jest w miarę ciepło - 15-20 stopni, noszę do trampek skarpety. Raz, że to jeszcze nie upał, a dwa bosa noga i trampki są niemalże równoznaczne z boskim smrodkiem dochodzącym ze stóp i butów.
Według mnie moda na gołe kostki jest idiotyczna. £atwo można się zaziębić i zabawnie to wygląda w zestawieniu z grubą zimową kurtką. Mam nadzieję, że przyszłej zimy nie będzie mody na gołe pupy, bo tego to ja już zdecydowanie nie chcę oglądać. :/
 

issia  

User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Mar 2016

Sk±d: PoznaĹ„

   

Wysłany: 2016-03-20, 22:28   

Gołe stopy w zimie?! Ale w ogóle ktoś nosi gołą stopę i but? :kwasny: Jeżeli mówimy o skarpetkach stopkach w zimie i gołej kostce to ja jestem stanowczo na nie.
_________________
https://dotykprzestrzeni.pl/czakry
https://scalenieduszy.pl/wampir-energetyczny-psychologia/
 

Fabrik  

User


Doł±czył: 19 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-20, 11:26   

Dla mnie to jednak głupota bo mając gołe stopy zimą podczas mrozów, możesz w najprostszy sposób rozchorować się, przemarznąć więc zastanówmy się czy warto. Zimą chodzimy przede wszystkim w butach ocieplanych i skarpetkach, bez tego ani rusz.
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2017-01-20, 12:59   

e08 napisał/a:

No i co sądzicie o odsłanianiu kostek w takich warunkach jakie teraz są za oknem :)



Najgorsze uczucie pod słońcem, kiedy mam botki na słupku i wyjdzie mi z nich nogawka.
_________________
W miękkim futrze kota
 

coala

User



Doł±czył: 30 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-30, 15:03   

Na gołe stopy zimą? Brrr
 

Sasza_555

User


Doł±czył: 17 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-02-27, 10:46   

Moim zdaniem to głupota chodzić z bosymi nogami jak jest ujemna temperatura na dworze.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com