Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2016-09-25, 10:51   

Nie rozumiem, po co tak zawzi?cie dyskutowa? na ten temat. Jakby nie patrze?, ogolone nogi znacznie mniej rzucaj? si? w oczy ni? ogolone pachy lub klatka piersiowa, a wymagaj? znacznie wi?cej pracy. Tak wi?c, je?li kto? ma taki kaprys, to jego sprawa. A komu si? nie podoba, ten nie musi i?? z takim facetem do ?ó?ka. Proste :-)
"Polskie ?ycie polityczne nie mo?e by? d?ungl? afryka?sk?, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g?ow? o demokracj?, albo Polska zap?onie wojn? domow?." - Ignacy Daszy?ski

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-10-01, 14:41   

Fowo napisał/a:

portowców czy przynajmniej osoby z jak?? wyrobion? sylwetk?, poniewa? pod w?osami marnuje si? sporo pracy.

To bardzo du?y i istny nonsens.
Przygl?da?e? si? kiedykolwiek takiemu m??czy?nie, który jest pi?knie umi??niony i przy tym ma klatk? i brzuch poro?ni?ty ciemnymi w?osami?
Przypuszczam, ?e nie. A ja tak! Dotyka?am, patrzy?am, na ?ywo.
Wniosek z tego jest jedyny, Ty po prostu nie wiesz o czym mówisz, bo zarysowane mi??nie s? bardzo widoczne, a w?osy dodaj? po??dliwo?ci.

Nie mówimy tu przecie? o tych, którzy maj? problemy z nadmiernym ow?osieniem, bo, ?eby wygl?da? niczym yeti, to trzeba si? bardzo ?le urodzi?. Przypadki rzadkie.
Argument nonsensowny.

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat

Imię: Kuba

Wysłany: 2016-10-02, 18:11   

Nonsensowny? Wizualnie mi??nie ogolonej osoba b?d? wi?ksze. Je?eli mówimy o klacie czy brzuchu z wyrobion? krat? ow?osienie niepotrzebnie zakrywa konkretne ?y?ki oraz punkty w których uwydatniaj? si? mi??nie. Przeguby jako jedyne s? dzi?ki w?osom optycznie wi?ksze. Pozosta?e cz??ci cia?a b?d? wygl?da?y na zwyczajnie grubsze ni? s? w rzeczywisto?ci. I mam tu na my?li posiadaj?ce wi?cej t?uszczu, a nie zajmuj?ce wi?cej przestrzeni. A to czy dodaje to dla ciebie po??dliwo?ci to akurat twoja sprawa, golenie na czysto jest w modzie i wi?kszo?? kobiet b?dzie wola?a wybra? tak samo umi??nionego faceta bez w?osów ni? z nimi.
A wi?c,

Cytat:

Argument nonsensowny.

Jako przyk?ad poka?? Kita Haringtona:

A teraz nale?y wyobrazi? go sobie z takim ow?osieniem jakie ma na brodzie. Tylko pokrywaj?cym jego r?ce, brzuch i klatk? piersiow?.

Wracaj?c jednak do tematu, wyrze?bione ?ydki i uda b?d? lepiej wygl?da?y ogolone na ?yso

goodaz  

User

Imię: Patrycja

Wysłany: 2016-10-02, 18:28   

Ja mo?e zaczn? od pytania co podkusi?o autora tego tematu do golenia nóg w wieku 14stu lat? Ja maj?c 14?cie lat nie przypominam sobie ?eby moi koledzy golili nogi, pachy czy inne miejsca na ciele.By?o to raczej dla dziewczyn i ch?opcy nawet o tym nie my?leli. Po drugie my?la?am, ?e ch?opcy traktuj? ow?osione cia?o jako oznaka tego, ?e dojrzewaj?? Na przyk?ad w?osy na twarzy czy w miejscu intymnym? Myli?am si? czy si? czasy zmieniaj??

EDIT:
Swoj? drog? to na przyk?ad taki Dwayne Johnson (The Rock) wcale tak ?le nie wygl?da mimo i? goli sobie cia?o, czy ca?e nie wiem, ale wiem ?e pachy i klat? sobie goli.. :D o tu tu

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat

Wysłany: 2016-10-02, 21:45   

goodaz, rzeczywi?cie, w wieku 13-4 lat tak jest. Krótko potem si? to jednak zmienia.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-10-25, 15:18   

Fowo napisał/a:

Nonsensowny? Wizualnie mi??nie ogolonej osoba b?d? wi?ksze. Je?eli mówimy o klacie czy brzuchu z wyrobion? krat? ow?osienie niepotrzebnie zakrywa konkretne ?y?ki oraz punkty w których uwydatniaj? si? mi??nie.

Mo?e st?d, ?e to aseksualne wr?cz.
Przynajmniej nie spotka?am si? w?ród moich kole?anek z opini?, ?e lubi? oni umi??nionych tak bardzo m??czyzn.

Fowo napisał/a:

odzie i wi?kszo?? kobiet b?dzie wola?a wybra? tak samo umi??nionego faceta bez w?osów ni? z nimi.

Nie wiem, kto ci dzieciaku naopowiada? takich bzdur.
A ten ch?opak? Wszak wida?, ?e jest on umi??niony.
Nikt nie poszukuje tego kogo? u którego by?oby wszystko pi?kne zarysowane. https://zapodaj.net/49739579228c0.jpg.html

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat

Wysłany: 2016-10-27, 19:57   

DeSade napisał/a:

Nie wiem, kto ci dzieciaku naopowiada? takich bzdur.

Po raz kolejny udajesz m?drzejsz? od wszystkich. Jak to zreszt? zwykle w swoich wypowiedziach.
Po raz kolejny przypomn? ?e to ?e Ty i osoby z twojego otoczenia maj? takie preferencje wcale nie oznacza ?e jest to norma któr? usilnie starasz si? udawa?.
Nikt nie lubi umi??nionych m??czyzn (i nie mówi? tu o przykoksowanych kulturystach tylko o normalnych, naturalnych osobach.). Okej, we?miemy pierwszego lepszego atletycznego modela z instagrama. A teraz porównajmy ze statystycznym ow?osionym facetem z instagrama, a nastepnie zobaczymy ile maj? followerów, lików itd. (nie zamierzam nawet takiego szuka?, poniewa? wynik jest oczywisty.) To ?e masz jakie? zboczenie na tym punkcie nie sprawia ?e wszyscy tak maj?.
Jak do dziecka.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-10-27, 20:11   

Fowo napisał/a:

Po raz kolejny przypomn? ?e to ?e Ty i osoby z twojego otoczenia maj? takie preferencje wcale nie oznacza ?e jest to norma któr? usilnie starasz si? udawa?.

A co ty mo?esz o tym wiedzie?, jako siedemnastoletni ch?opak?

Fowo napisał/a:

we?miemy pierwszego lepszego atletycznego modela z instagrama.

No poka?, poka? tego kogo?.
I tego ow?osionego podobnego do tego, którego ja poda?am.
Bo tylko takie porównanie ma jaki? sens.

Fowo napisał/a:

To ?e masz jakie? zboczenie na tym punkcie nie sprawia ?e wszyscy tak maj?.

Maj?.

krul umi?owany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafa?

Wysłany: 2016-10-27, 21:07   

jak zostane kulturysta i bede chodzil na pokazy to sie zastanowie nad depilacj?.
póki co to mi sie podoba http://www.highstrunglone...20150127-lg.jpg

"Ka?dy powinien radzi? sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieci?stwie stary wchodzi? do wanny, a po forach nie p?aka?em."
~$karbówka

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-10-27, 21:40   

Krul, oble?ny.

krul umi?owany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafa?

Wysłany: 2016-10-27, 22:24   

Ciekawe z której strony, wygl?da bardzo dobrze, jak wolverine

"Ka?dy powinien radzi? sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieci?stwie stary wchodzi? do wanny, a po forach nie p?aka?em."
~$karbówka

Nek01

User

Wysłany: 2018-05-21, 16:48   

ewcia777 napisał/a:

Nigdy nie b?d? gotowa na widok faceta/ch?opaka z ogolonymi nogami. Temat tego posta to chyba ?art :)

Nie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com