Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-07-08, 15:14   

Ja się nie golę bardzo często, ale też nie porastam jakoś dziko. Tak z raz na tydzień, czasem 2. Będę mógł się pobawic w jakieś zapuszczania czy seksowny zarost jak go będę miał równo wszędzie, a nie większośc na górnej części szyi i bokach :D
Ogólnie to jakoś bardzo nie zwracam uwagi, chyba że ktoś mi powie coś w stylu "ogól się". Z tym że odbieram to bardziej jako komplement, bo brodę to bym sobie jakąś fajną kiedyś zapuścił
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-08, 15:26   

W roku szkolnym to codziennie/co dwa dni, teraz to jak mi siÄ™ chce.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-08, 17:16   

Co tydzień, jak mi się nie chce, to co dwa. Ostatnio czekałem 3, tak żeby na sesji nie zapeszać :]
_________________
There can be only one
 

Martynella  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-07-09, 07:41   

Chłopaku - jak nie masz jeszcze normalnego zarostu to gól się. To na prawdę słabo wygląda jak ktoś ma taki "dziewiczy" - jak zwykłam to nazywać - zarost. ;3 Przynajmniej ja to tak widzę.
 

Michelletto  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 03 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-10, 22:49   

sebastian9810 napisa³/a:

Ja ma 14 lat i też się gole i wąsy i boki... Może jakiś raz na tydzień więc spoko :D Nie widze nic w tym złego... Nie chce szpanować jak niektóre osoby które znam, że mają zarost i mają podniet... Nie widze w tym nic ekscytującego....



Martynella napisa³/a:

Chłopaku - jak nie masz jeszcze normalnego zarostu to gól się. To na prawdę słabo wygląda jak ktoś ma taki "dziewiczy" - jak zwykłam to nazywać - zarost. ;3 Przynajmniej ja to tak widzę.



Sporo się zmieniło przez te kilka lat - ja w tym wieku goliłem kiedy tylko była okazja. Wstyd było się "z 3ema kłakami na krzyż" pokazywać...
O tym "dziewiczym" zaroście właśnie mówię.

Na gładko przestałem się golić już dawno - pół dnia i i wraca ścierny, a to jest nieprzyjemne. Zdarza się, że nie ruszam zarostu przez jakieś 2 tygodnie, dopóki nie zacznie się zakręcać i wbijać w skórę :-o , przeważnie przycinam tylko co 2,3 dni strzyżarką "na zero" albo ewentualnie puszczę ścieżkę wzdłuż linii szczęki - jak na zdjęciu chociażby. Poza tym z "gołą" źle się czuję ;)
 

anon999

User


Do³±czy³: 07 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-09, 00:28   

Ja mam 14 lat. Raz na tydzień golę brodę, wąsy i boki (narazie jedynie wąsy są czarne), codziennie pachy i co dwa dni okolice intymne.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-07-24, 16:02   

anon999 napisa³/a:

codziennie pachy



o___O

Ja mam lat 18 i zarost mam jedynie pod nosem i na brodzie, taki dojrzały. Po bokach dopiero zaczyna dojrzewać, na policzkach takie kępki - słowem: dużo pracy nie mam z tym.

Golę się co dwa dni, zwłaszcza boki twarzy, bo troszkę dłuższa, trzydniowa bródka jakoś mi nie przeszkadza a wyglądam dzięki niej starzej.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-07-24, 21:00   

Aktualnie co 2-3 tygodnie. LubiÄ™ zarost ale nie do przesady. Bez zarostu czujÄ™ siÄ™ jakoÅ› nago
_________________
There can be only one
 

Bopczyk

User


Do³±czy³: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-07-26, 13:03   

Będziesz Rumcajsem :D
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2013-07-26, 19:07   

Jestem masochistą i kupiłem sobie WIlkinsona Classic <3 W sumie teraz to co 2/3 dni, jak miałem praktyki w banku to codziennie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Samaran  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Pa¼ 2013

Sk±d: Legnica

   

Wys³any: 2013-10-19, 21:15   

Golić się zacząłem w 1 gimnazjum, teraz mam 22 lata i czasem mi się poprostu nie chce... i wyglądam jak Rumcajs :D Zwykle gole sie raz na tydzień
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-10-20, 18:21   

Samaran napisa³/a:

wyglÄ…dam jak Rumcajs


Po tygodniu? Teraz golę się co 3tyg i jest o tyle fajnie, że po tygodniu mam zarost jak po 2 dniach przy goleniu się co tydzień.
_________________
There can be only one
 

SramNaFejsbuka  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Mar 2013

Sk±d: pod karpatami

   

Wys³any: 2013-10-26, 23:04   

Zacząłem golić się w wieku 12-13 lat (6 klasa podstawówki). Nie chodzi mi o tak zwany "dziewiczy wąsik", ale o pierwszy prawdziwy, aczkolwiek delikatny zarost na policzkach. Mimo eksperymentów z kozią bródką i szpanowaniem nią ze względu na młody wiek nie byłem zadowolony z tego, że przynajmniej raz w tygodniu byłem zmuszony sięgać po maszynkę.

Dzisiaj sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. W wieku prawie już 23 lat golę się na zero jedynie 2-3 razy w roku w celu odświeżenia zarostu. Dbam o swoje owłosienie na twarzy przycinając je trymerem regularnie co trzy dni na 0,7 mm. Sporadycznie zdarza mi się hodować pełny zarost. Uważam, że dodaje mi on charakteru i powagi co bardzo mnie cieszy, bo jak na swój wiek posiadam bardzo delikatne i dziecięce wręcz rysy twarzy.
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-10-27, 21:06   

Cytat:

Dzisiaj sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. W wieku prawie już 23 lat golę się na zero jedynie 2-3 razy w roku w celu odświeżenia zarostu. Dbam o swoje owłosienie na twarzy przycinając je trymerem regularnie co trzy dni na 0,7 mm. Sporadycznie zdarza mi się hodować pełny zarost. Uważam, że dodaje mi on charakteru i powagi co bardzo mnie cieszy, bo jak na swój wiek posiadam bardzo delikatne i dziecięce wręcz rysy twarzy.



Wygladasz w takim większym zaroście jak Rumcajs. 0,7 mm wygląda uroczo na Twej Anielskiej, delikatnej, dziecięcej facjacie. :oops:

Ja ogólnie sądzę, że taki 1cm zarost u faceta to efekt zaniedbania niż mody, bardziej. Ale jak kto woli. Dla niektórych znów moje długie do kolan prawie włosy mogą być efektem zaniedbania, podczas kiedy najbardziej właśnie dbam o nie.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

mikemaxxie  

User


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-05, 21:52   

co 3-4 dni, wolę wyglądać na młodszego na ogół
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com