Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Logan128  

Mega wymiatacz



Doł±czył: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaĹ›wiatĂłw

   

Wysłany: 2015-01-02, 14:51   Gry zwijajÄ… siÄ™ do paska zadaĹ„

Problem występuje we wszystkich grach, ale w innych programach już nie. Co kilkanaście minut gra zwija się do paska zadań, po kliknięciu w ikonę na pasku zadań gra działa przez kilkanaście minut, po czym znowu zwija się do paska i tak w kółko. Ostatnio nie grałem prawie wcale, ale dziś kupiłem FarCry po okazyjnej cenie. W grach typu FPS kilka sekund mijających od zwinięcia się gry do jej rozwinięcia robi wielką różnicę, po za tym to zwyczajnie denerwuje. Tutaj http://answers.microsoft....4d-de1853bff0b4
ktoś miał podobny problem, a winowajcą mógł okazać się internet (modem Huawei w t-mobile). Podobnie jak ta osoba mam Windows 7 64-bit, oraz taki modem, z tym że obecnie internet mam w plusie. Czy problem może powodować coś innego, a jeśli okaże się że to wina modemu to co powinienem zrobić?
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

marcinb1  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Doł±czył: 18 Lip 2014

Sk±d: Polska

   

Wysłany: 2015-01-02, 19:04   

Zobacz w panelu sterowania czy masz zainstalowane programy których nie znasz. Też miałem zainstalowane coś co mi co około 30 minut wyświetlało jakieś reklamy w przeglądarce (jeśli była wyłączoną to ja wlączało) i po usunięciu tego programu przestało :-D
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com