Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2009-03-28, 07:21

Autor

Wiadomo¶æ

Nymeria  

Stały User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-12, 13:08   

Najlepsze są herbaty kupowane na wagę, a nie ze sklepu. Herbatę wypiję każdą, byle by była mocna i niesłodzona. Najbardziej lubię klasyczną Earl Grey, zieloną lub czerwoną z jakimiś owocami, najlepiej leśnymi. Jeśli chodzi o te sklepowe to preferuję zieloną Dilmah albo karmelową. Nie lubię herbat smakowych Liptona. £adne pachną jednak zero smaku.
_________________
I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair...
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-08-12, 13:29   

Jak herbatka to tylko Dilmah. Najlepiej jakaś owocowa, ale taką zwykłą też lubię. No i przede wszystkim z dużą ilością cukru.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-08-12, 14:11   

Liptona wcale nie ma smaku. To jakieÅ› siki, a nie herbata.
Ja uwielbiam herbaty z Herbapolu, a także lubię sobie w czajowni wypić coś zupełnie nieznanego o azjatyckiej nazwie. Nie łapię się w tych herbatach. do sziszy idealne.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

nika93  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-12, 14:36   

jak czrna w torebkach to tylko Lipton, lubię też liściaste herbaty:czarną i zieloną;lubię pić herbatę mocną i gorzką
 

Frozen  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-08-12, 18:04   

ja lubiÄ™ Sage
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-08-13, 14:27   

Kiedyś u mnie w domu piło się ciągle Liptona, ale teraz jakoś to się zmieniło. Denerwuje mnie osad na kubku po Liptonie i jego ostry smak, zawsze jak robiłem herbatę to piłem dopiero drugi napar, pierwszy wylewałem. Teraz jakoś mi zasmakował Earl Grey. Jednak przyzwyczaiłem się już do zielonej herbaty, bez dodatków. W smaku mi za bardzo nie smakuje, ale dobrze się po niej czuję;)
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-01-23, 18:04   

Ja kupuję zioła i robię wywary.
Moja ulubiona z lipy, rumianku, melisy.
Nie pijam herbat ze sklepu, są obrzydliwe. Szczególnie te mieszanki typu Saga jakaś tam. Czasami kupuję w sklepie zieloną i białą. Lubię dodawać miód i sok malinowy. Oczywiście miód, nie jest miodem sztucznym. A sok malinowy, nie jest sokiem ze sklepu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

GwiazdaJutuba  

Stały User

Personal Jesus



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Sty 2012

Sk±d: Poznañ/Katowice

   

Wys³any: 2012-01-23, 18:26   

herbata zawsze i wszędzie. w każdej postaci i o każdej temperaturze. zimą najchętniej pije gorącą z miodem, czekoladą, cytryną,waniliową, z rumem,z cynamonem lub z mlekiem a latem mrożone owocowe
_________________
I'm an Xbox and you're more Atari.

LastFm
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-01-23, 21:27   

DeSade napisa³/a:

Moja ulubiona z lipy


Mhm, lipa rzeczywiście jest smaczna, po przygodzie ze skrzypem i pokrzywą podchodziłam sceptycznie do ziół, ale lipa wyjątkowo mi smakuje.

Moim ostatnim odkryciem jest żurawina z Herbapolu, coś pysznego!
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2012-01-23, 21:49   

Najbardziej mi przypadł do smaku lipton czarny i owocowe piramidki. Najważniejsze ,żeby herbata była jak najbardziej wrząca bo tylko taką lubię pić :evil:
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2012-01-24, 13:43   

Generalnie to jesli juz piję herbatę to tylko zieloną... chyba że idzie się gdzieś w gości to piję zwykła czarną jaka jest...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-09-12, 18:20   

Herbate bardzo lubie, stad tez pije ja raczej codziennie. Najczesciej jakas Earl Grey lub LIptona. Nie bawie sie w jakies smakowe.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-09-13, 09:43   

Earl grey i zwykła Liptona to są moje ulubione herbaty, ale prawdę mówiąc mogę wypić każdą. Najmniej mi smakuje czerwona, chociaż wiem, że jest bardzo zdrowa. Ostatnio przekonałam się do picia zielonej.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-09-13, 10:32   

Nie przepadam za smakowymi herbatami, ani też za tymi drogimi, "lepszymi", bo dla mnie to nie ma większego znaczenia czy piję Sagę, czy Liptona. Jeśli mam czas, to kupuję zieloną herbatę z dodatkiem soku cytrynowego. Super smak za 3zł.

Btw. Przypomniały mi się czasy, kiedy to jeszcze w moim mieście działała kawiarnia z prawdziwego zdarzenia. Kawy i herbaty mieli tam fenomenalne. Te drugie miały tyle składników, że nie w sposób było tego zapamiętać. W stosunku cena-jakość było 3x tak :cool:
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2012-09-13, 13:55   

Najbardziej lubię herbatę Dilmah o smaku banana z toffee i Sage w tym pomarańczowo-złotym opakowaniu, bodajże z cytryną, miodem i aronią [?]. Natomiast w domu rodzinnym zawsze piję zwykłą minutkę o smaku cytryny. Nie wiem dlaczego, może to kwestia wody, a może tylko wspomnień, bo ta herbata smakuje mi tylko w domu, w Warszawie nie jest już taka dobra. ;-)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com