Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-01-17, 10:48   

tak mało? 177 to nie jest mało. ¦rednio ludzie mają ze 180 cm więc 177 to nie jest mało.
Czy masz jeszcze szansę, żebyś sporo urósł? Nie wiem, pewnie masz, nie jestem lekarzem, ani specjalistą od hormonów, opieram się na swoim i znajomych doświadczeniu.

A twoi rodzice ile mają wzrostu? Może masz to po nich. Albo idź do lekarza, zbada ci poziom hormonów we krwi i coś poradzi.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

taa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 06 Lis 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2012-02-04, 16:26   

twój wzrost waha się miedzy jednym cm ale tak jest u każdego przeciętnego człowieka ; )) , myślę , że urośniesz do 175 -178 cm głowa do góry .

PS. pij mleko będziesz wielki . Marcin gortat musiał pić duo mleka...
_________________
Czekolada jest spoko
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-02-04, 19:42   

Cytat:

Nie lubię porównać tego typu... Nie wiem czemu to miało służyć.


Pokazaniu dystansu. Naprawdę są poważniejsze rzeczy do robienia, i problemy do rozwiązania.

taa napisa³/a:

twój wzrost waha się miedzy jednym cm ale tak jest u każdego przeciętnego człowieka ; ))


Ba, słyszałem że tyle może się wahać nawet w ciągu jednego dnia.
Masz 172~cm, koszykarzem raczej nie zostaniesz, ale jesteś dokładnie w środku stawki. Sam mam mniej więcej tyle, i się z tego cieszę - większość dziewczyn jest niższa, większość facetów jest podobnego wzrostu. Fajnie być w środku stawki, bez kompleksów, z głową do góry, nie garbić się i nie zamęczać.
_________________
lol
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-02-05, 22:34   

taa napisa³/a:

PS. pij mleko będziesz wielki . Marcin gortat musiał pić duo mleka...



Nie pij. Ta cała kampania to wielka bzdura.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

shelka  

User


Do³±czy³: 05 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 12:21   

Stary sądzę że przesadzasz. Ja mam 17 lat i 176 wzrostu, w Twoim wieku miałem tyle co ty. To normalny wzrost, przeciętny, laski i tak są z reguły niższe (a nawet jeśli kobieta jest wyższa to jeżeli nie masz jakichś wydumanych kompleksów to to nie jest żaden problem :)).
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 21:37   

Chłopie masz 15 lat. Kościec rośnie do 21 roku życia.
Jak chcesz wiedzieć ile urośniesz to prześwietl sobie miednicę i idź do lekarza nawet rodzinnego. On pokaże ci pewien myk. Otóż jest pewien obszar gdzie kościec jeszcze się nie utwardził (półprzezroczysty), można wywnioskować na jego podstawie ile jeszcze będziesz rosnąć.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-05-01, 22:05   

Nie można wywnioskować ile się urośnie. Można stwierdzić czy w ogóle się urośnie. Do tego wystarczy zdjęcie nadgarstka a nie miednicy.
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 22:09   

¬le mnie zrozumiałeś. Można stwierdzić ile będzie rosnąć (chodzi o czas), do czasu skostnienia owej tkanki. Nie wystarczy zdjęcie nadgarstka ponieważ kościec rąk formuje się stosunkowo szybko do kośćca reszty układu kostnego.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

ekicam2  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 28 Sie 2011

   

Wys³any: 2012-06-18, 23:15   

Człowieku ile ja bym dał żeby być niższym obecnie mam 183cm i 15lat 2gim i chyba jeszcze sobie porosnę a i tak już wkur*** że jestem wyższy od innych 2 nauczycielki się mnie boją a idź mi... przereklamowane to to to...
_________________
Still waitin' for beard...
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-06-19, 12:54   

Ja mam 178cm, 60kg. Chudzina jak się patrzy, ale wzrost mi nie przeszkadza, aczkolwiek te 2-3 cm by się przydałby :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com