Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Szikita  

User



Do³±czy³a: 18 Lis 2007

   

Wys³any: 2008-01-02, 15:51   

♥MiÅ‚ość jest nie zawsze taka piÄ™kna jak siÄ™ chce kochać psa który przytula siÄ™ do twojej
_________________
*/...jestem zimnym podświtem bladych gwiazd..w zamglonych oczach jutra.../*
 

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-01-07, 15:14   

♥MiÅ‚ość jest nie zawsze taka piÄ™kna jak siÄ™ chce kochać psa który przytula siÄ™ do twojej wypÅ‚owiaÅ‚ej
_________________
 

Bindas  

Nowy



Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Kwi 2008

Sk±d: Pajêczno

   

Wys³any: 2008-04-28, 17:22   

♥MiÅ‚ość jest nie zawsze taka piÄ™kna jak siÄ™ chce kochać psa który przytula siÄ™ do twojej wypÅ‚owiaÅ‚ej suczki! :-P :lol: :mrgreen: :lol: :-P
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-28, 17:35   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-01, 15:05   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na niewiadomo jak
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

evelinka:)  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Cze 2008

Sk±d: tam gdzie jestem

   

Wys³any: 2008-07-08, 21:09   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na niewiadomo jak zaangażowany związek.
 

Aguss06  

User



ImiÄ™: Agatq;*

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Pu³@wy C!ty

   

Wys³any: 2009-01-19, 19:04   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na niewiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-19, 19:19   

Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo... :hyhy:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-01-19, 19:22   

widzę w niej samo zło, ale wierze, że
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

hEcA  

User

hEcA


ImiÄ™: klaudia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-19, 20:43   

kiedyś spotkam tego psa który...... xd
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 14:05   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na niewiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Aguss06  

User



ImiÄ™: Agatq;*

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Pu³@wy C!ty

   

Wys³any: 2009-01-21, 15:47   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na niewiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-26, 13:54   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na niewiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-26, 14:31   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na nie wiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata...
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-26, 16:17   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochać psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki! Która liczy na nie wiadomo jak zaangażowany związek. Bo miłość to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierze, że kiedyś spotkam tego psa który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratować
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com