Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-06, 19:57   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki, która flirtuje z tłustym baleronem,
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 10:54   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki, która flirtuje z tłustym baleronem, nieszczęśliwie
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-01, 10:56   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki, która flirtuje z tłustym baleronem, nieszczęśliwie musimy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

ciurciak1  

Nowy

Andzia


ImiÄ™: Julita

Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-24, 17:16   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki, która flirtuje z tłustym baleronem, nieszczęśliwie musimy zawsze
 

czeko18_^^  

User



Do³±czy³a: 24 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-24, 19:48   

Miłość jest nie zawsze taka piękna jak się chce kochac psa który przytula się do twojej wypłowiałej suczki!Która liczy na nie wiadomo jak zaangazowany związek.Bo milośc to Godzilla która nas niszczy jak Tokio bo widzę w niej samo zło, ale wierzę, że kiedyś spotkam tego psa, który tak bardzo mnie kocha i pójdzie ze mną na koniec świata by tam uratowa swoją suczkę.Zostac z nią na zawsze w starym samochodzie, w którym będzie można bezwstydnie patrzec na ginący świat i myslec tylko o niej, tak pięknej i pulchnej, ociekającej tłuszczem i śmiejącej się z brudnej szynki, która flirtuje z tłustym baleronem, nieszczęśliwie musimy zawsze pogodzić
 

Gtaaq

Nowy


Do³±czy³: 11 Maj 2021

   

Wys³any: 2021-05-14, 12:08   

xxx
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com