Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-09-06, 17:34   

KnifeInAwife napisa³/a:

Zamiast szukać dziury w dupie, (ze słabym skutkiem z resztą) idz popłakac ze zydzi i cyganie rozkradają twoje państwo 14-letni patryioto.


Aj, słabo przyjmujesz krytykę kolego. Wiek oczywiście też o niczym nie świadczy. Na pozór wydajesz się być inteligentny, niestety przy bliższym poznaniu wiele tracisz przez ten powalający prymitywizm.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-06, 17:36   

Mi się podoba w tobie ten chamski sposób wyrażania się.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-09-06, 17:47   

No i widzisz Knife, ze się nie pomyliłem z tymi chorobami cywilizacji? Nie wysilaj się na obrażanie mnie, bo i tak Ci się to nie uda, szkoda Twojego jakże cennego czasu :)
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-10, 23:39   

Tutaj się schowałeś, a tak właśnie się zastanawiałem gdzie uciekłeś z emosyfu, nieładnie nie podzielić się z kolegami nowym forum.
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-10-11, 09:50   

Kinder metal - ciągle udaje jaki jest trv-satanic-grim-norvegian-kozak i myśli że kogokolwiek przestraszy:-P W rzeczywistości pewnie ma sporo kompleksów, jest prawiczkiem, ma mierne życie z którym ledwo sobie radzi i rozchwianie emocjonalne, które tu odreagowuje, bo przecież przez internet łatwiej skanalizować frustracje dnia codziennego.
Ogólnie żenada jakiej (niestety) nie mało:-D
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-10-11, 09:53   

wydaje się być kozakiem z dobrą nawijką którą etaworimsz dzieci chcą za wszelką cenę tępić, no i psycho jakiś tam dialog z nim prowadzi co jest nurtujące. Być może zacny jegomość którego jednak bliżej nie miałem okazji poznać. lubie gościa.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Paulajna  

User



Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 10:53   

KONRAD AAAHAHAHAHA SIEMA
Konrad to spoko ziomek tylko dyga zlotów
_________________
chlebki z trawy takie malutkie?
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-10-11, 15:56   

Czyli michajlos aka andrzej zna konrada a także paulinkę-zapewne DZIEWCZYNÊ jednego albo i obydwu [może owa dziewuszka to alter ego jakiegoś przystojnego emowca z czarnych rurkach w koszulce 'hip hop zmienił moje życie' i guralską czapką]. Tak sądziłam, identyczny sposób myślenia oraz wypowiadania się. Nie zdziwiłabym się także, gdyby były to multikonta.
O i na emo forum się wypowiadało. Urocze.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Paulajna  

User



Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 18:45   

psychopathicwizard napisa³/a:

paulinkę-zapewne DZIEWCZYNÊ jednego albo i obydwu [może owa dziewuszka to alter ego jakiegoś przystojnego emowca z czarnych rurkach w koszulce 'hip hop zmienił moje życie' i guralską czapką].


chyba ci się coś po***o koleżanko

//Hamuj siÄ™ trochÄ™.
_________________
chlebki z trawy takie malutkie?
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2010-10-11, 21:11   

Heartwork napisa³/a:

Heartwork napisa³/a:

Kinder metal - ciągle udaje jaki jest trv-satanic-grim-norvegian-kozak i myśli że kogokolwiek przestraszy:-P W rzeczywistości pewnie ma sporo kompleksów, jest prawiczkiem, ma mierne życie z którym ledwo sobie radzi i rozchwianie emocjonalne, które tu odreagowuje, bo przecież przez internet łatwiej skanalizować frustracje dnia codziennego.
Ogólnie żenada jakiej (niestety) nie mało:-D



Idź spie*****.

MichaÅ‚ napisa³/a:

Tutaj się schowałeś, a tak właśnie się zastanawiałem gdzie uciekłeś z emosyfu, nieładnie nie podzielić się z kolegami nowym forum.



No sorry amory, sam widzisz ze tutaj trzeba troche inaczej.

Paulajna napisa³/a:

KONRAD AAAHAHAHAHA SIEMA
Konrad to spoko ziomek tylko dyga zlotów



Bo jestem lamus i nie mam życia społecznego, na dodatek ale ćśśśśśś bo titaj jestem silny, i odreagowuje sie po dniu niepowodzen i rozczarowan.

psychopathicwizard napisa³/a:

Czyli michajlos aka andrzej zna konrada a także paulinkę-zapewne DZIEWCZYNÊ jednego albo i obydwu [może owa dziewuszka to alter ego jakiegoś przystojnego emowca z czarnych rurkach w koszulce 'hip hop zmienił moje życie' i guralską czapką]. Tak sądziłam, identyczny sposób myślenia oraz wypowiadania się. Nie zdziwiłabym się także, gdyby były to multikonta.
O i na emo forum się wypowiadało. Urocze.



Z Konradem byłam ale go zdradziłam, teraz ma złamane serce i dręczy ludzi w internecie.

O ku.rwa nie to konto.

ALE WTOPA

Dwa urlopy Cię nic nie nauczyły? Nie potrafisz normalnie się wypowiadać?
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-10-11, 23:25   

Szostakowicz o poranku<3
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com