Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2014-10-10, 12:59   

Nupek369 napisa³/a:

Do homosiów nic nie mam, dopóki nie przesadzają i nie panoszą się ze swoją orientacją.


Homosie się nie panoszą bardziej niż lewica, czy katolicy.

Nupek369 napisa³/a:

Co do adopcji dzieci, to stanowcze nie, to jest po prostu sprzeczne same w sobie.


Sprzeczne? W jaki niby sposób?
I masz jakieÅ› racjonalne argumenty przeciw adopcji, czy kolejny raz dyskusja z kategorii "nie bo nie"?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-10-10, 15:28   

Nupek369 napisa³/a:

Nie czytałem całego tematu, więc odpowiem na pierwszy post. Do homosiów nic nie mam, dopóki nie przesadzają i nie panoszą się ze swoją orientacją. Po prostu nie interesuje mnie kto co robi w domu. Co do adopcji dzieci, to stanowcze nie, to jest po prostu sprzeczne same w sobie.



A szkoda, bo identyczne posty i odpowiedzi na nie już padały.

HCNOPS napisa³/a:

Sprzeczne? W jaki niby sposób?
I masz jakieÅ› racjonalne argumenty przeciw(...) kolejny raz dyskusja z kategorii "nie bo nie"



Niestety, spalamy się próbując naprawić to, co spartolili rodzice i szkolnictwo w PL, a na końcu i tak jeszcze mają do nas pretensje.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Awesoman  

Stały User



Do³±czy³: 14 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-14, 21:09   

Cytat:

Ale co myślicie ogólnie o takich związkach ... czy jesteście tolerancyjni?


a czemu miałbym nie być?
 

koninko  

User


ImiÄ™: koninko

Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-13, 13:44   

Ja tam się nie wypowiadam na takie tematy. To jest spór nie do rozwiązania..
_________________
Koninko.com.pl
 

aluminium

User


Do³±czy³: 22 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 10:13   

Nie ma nic złego w innej orientacji seksualnej. Bardzo mały odsetek społeczeństwa to homo- i biseksualiści, ale jednak są i trzeba ich tolerować. Nikomu przecież nie robi krzywdy to że Zenek jest gejem. Niech sobie jest. Może pozna Gienka który też jest i będą szczęśliwi.
Nie wiem czemu kościół dyskryminuje tych ludzi, uważając ich za coś sprzecznego z naturą - przecież gdyby Bóg nie chciał homoseksualistów, to by ich nie stwarzał, a jednak to zrobił.
Ludzie przez rodzinę rozumieją mamę, tatę, dwójkę dzieci i psa z kotem. Ale to wszystko jedno - rodzina to jest grupa ludzi, którzy się kochają bez względu na wszystko i nawet niekoniecznie są połączeni więzami krwi.
Czy ktoś z obecnych kojarzy Wattpad? Mam konto i szczerze kocham czytelników. To taka moja druga, mała rodzinka. W obserwowanych mam np. Chłopaka, który pisze bardzo ładne wiersze. Jest gejem. I co z tego? Realizuje się. Niedawno wydał swój pierwszy tomik.
Reasumując, homoseksualiści to są normalni ludzie, po prostu inaczej kochają, co nie znaczy, że gorzej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com