Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2016-01-09, 20:06   hybrydy

Kobiety doradźcie mi jaki zestaw kupić żeby zaczać przygodę z hybrydami ? co polecacie |
?
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-01-10, 05:16   

Z semilaca
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Chantal23  

User


Do³±czy³a: 13 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-13, 23:59   

Popieram, semilac ! :D
 

barbarra1

User


Do³±czy³: 14 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-15, 14:03   

Witam serdecznie. Ja również polecam semilac. Lakiery są super mają naprawdę dużą gamę kolorów i co najważniejsze bardzo szybko się je usuwa za pomocą acetonu co jest naprawdę dużym plusem. Mi osobiście manicure hybrydowe wykonane lakierami z firmy semilac trzyma się ponad trzy tygodnie i sciągam ponieważ widać już dość duży odrost i nie ładnie to wygląda. Wszystko co potrzebne można zamówić u nich w sklepie internetowym wraz z pakietem startowym. Polecam
_________________

 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 12:26   Re: hybrydy

DoruÅ› napisa³/a:

Kobiety doradźcie mi jaki zestaw kupić żeby zaczać przygodę z hybrydami ? co polecacie |
?



lakiery na pewno semilac, i lampe led! a reszta przyborów to może być tańsza typu acetony itd
 

kiÅ›ka125  

User



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 16 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-04-19, 20:29   

Tez popieram Semilac wszystkie moje znajome używają ;) fajny jest efekt syrenki czy jakoś tak ;D
 

kasia860318

User


Do³±czy³: 30 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-08, 14:33   

Ja na początek kupiłam malutką tanią lampę i lakiery, top, i bazę z Canni. Sprawdziły się świetnie a na Allegro kosztują sporo mniej niż Semilac. Poczytaj sobie też ten artykuł: http://www.amfora.pl/wiad...jak-zdjac/2775/ - to świetny poradnik dla początkujących. Ja dzięki niemu zaczęłam robić hybrydy samodzielnie.
 

menka

User


Do³±czy³: 17 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-25, 14:42   

Polecam przeczytać artykuł http://obk.pl/paznokcie-h...ne-dla-zdrowia/ i zastanowić się jak często powinno się robić takie hybrydy, potem moze być tak że nasze paznokcie nie dadzą rady nawet rosnąć. :niepewny:
 

kamila18

User


Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2016-11-03, 12:48   re

Najlepsze do tej pory lakiery miałam od firmy Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902. A wiele lat szukałam dobrych produktów do paznokci.
 

vanessa8  

User

vanessa8


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-11-15, 19:27   

ja kupiłam zestaw startowy neonail i były do d...... po 2 dniach odpryskiwało itp :/ później mając je już jakiś miesiąc chciałam pomalowac mamie paznokcie i zaczęły mi dosłownie SZTYWNIEĆ na pędzelku :/ !! MASAKRA !! wtedy stwierdziłam, że mam to gdzieś i wolę wydać trochę wiecej i kupiłam semilac... z tym że nie wiem czy coś robię źle, ale mi się trzymają ok 10 dni...
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-11-15, 23:17   

A ja od Semilaca dostaję niesamowitego uczulenia (?) i mam po nim bardzo długo przebarwienia na paznokciach. W moim wypadku sprawdził się genialnie NeoNail.
 

Semilac

User


Do³±czy³: 16 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-16, 09:41   

Witam, wszystkie nasze kosmetyki są testowane przed wprowadzeniem na rynek i posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa. Przyczyną pojawienia się przebarwień może być zbyt cienka warstwa bazy przebarwień jest zbyt gwałtowne zdejmowanie hybryd, które może powodować uszkodzenie płytki paznokcia.
W razie pytań chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-11-16, 16:12   

Semilac, Ojoj jaki ktoś tu zbulwersowany. XD Robiłam paznokcie w porządnym salonie, mogę być pewna co do jakości usługi. Zdejmuję sama, ale też moczę je, aż swobodnie schodzi lakier. Paznokcie generalnie mam bardzo twarde, szybko się regenerują, ale takich problemów jak z Semilac nie miałam nigdy wcześniej. Takie problemy nie powtórzyły mi się przy żadnych innych lakierach - ani zwykłych, ani hybrydowych. Zresztą... z tego co wiem nie jestem jedyna, bo kiedy chyba po raz 3 po Semilacu zaczęłam łączyć fakty sprawdziłam czy ktoś miał podobne problemy - no i mieli. Przy następnej wizycie zastrzegłam, że wolałabym użyć innego lakieru, a pracująca tam pani powiedziała mi, że już któryś raz słyszy to samo i faktycznie zdarza się, że Semilaci uczulają i podobno jest to szczególna wina bazy.
 

Katie8  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 25 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-25, 11:25   

Tez tak słyszałam, zresztą sama miałam z tymi lakierami podobne problemy
 

margooo

User


Do³±czy³: 16 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-28, 16:07   

Ja również używam lakierów marki Semilac i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych problemów z przebarwieniami, ani z tym, że paznokcie zaczęły być słabsze. Ogólnie jak ktoś chce zacząć swoją przygodę z manicurem hybrydowym to polecam przeczytać ten artykuł http://www.favore.pl/baza-wiedzy/manicure-hybrydowy-w-domu-sposob-na-piekne-paznokcie,5694,0.html Po przeczytaniu już na pewno nie będzie wątpliwości, co i jak:D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com