Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Doł±czyła: 13 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-08-05, 23:39   

taak ciesze się że ide do liceum stresa mam jak wiekszosc tym bardziej, że ide do szkoły sama i nie znam nikogo ponieważ jest ona w innym miescie i do tego musze mieszkac w bursie (no i kolejny stres), połowe klasy już znam bo właśnie we wtorek mielismy takie spotkanie klasowe no i było bardzo miło (szykują się kolejne), więc pierwszy września nie powinnien byc taki straszny;p
 

Bronek  

User

Hello :)



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 30

Doł±czył: 03 Sie 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wysłany: 2009-08-06, 11:23   

Ja idę do technikum inf .... Mam luz bo ze mną do klasy będzie chodziło 6 kumpli z gim . Wiec mam nadzieje ze bedzie fajnie chociaz trudno było rozstac sie z gimnazjum ://...
_________________
"Ból i radość leżą razem w jednej łupinie - ich mieszanina jest ludzkim losem."
 

Incadessence  

Stały User



Wiek: 31

Doł±czyła: 24 Lip 2009

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-08-14, 12:08   Re: I szkoĹ‚a Ĺ›rednia...

Niech się wypowiedzą jeszcze trochę starsi :hyhy: - jak to było z wami? Jak wspominacie pierwsze dni w szkole średniej?

na poczatku sie balam jaka bede miala klase i w ogole te sprawy, ale juz drugiego dnia bylo spoko. teraz z kolei widze, ze klasa nie jest taka super jak mi sie wydawalo.
_________________
''To tylko cały Twój świat skurczony w mojej garści...''
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-08-14, 12:14   

Incadessence napisał/a:

Niech się wypowiedzą jeszcze trochę starsi :hyhy: - jak to było z wami? Jak wspominacie pierwsze dni w szkole średniej?


Nie było tak źle,pierwszy dzień - ok poznajemy się, cześć, cześć.

Za to drugi był najgorszy. Zgubiłam się (dodam, że nie szłam z żadną osobą z gim). Ale salę znaleźliśmy później wspólnie.
No i wiadomo stresik przy poznaniach z nauczycielami "Powiedz coĹ› o sobie? Czym siÄ™ interesujesz?"
A później już z górki...

Ale lęk przerósł całe widowisko.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

pink_disaster  

User


Wiek: 29

Doł±czyła: 06 Sie 2009

Sk±d: BBa

   

Wysłany: 2009-08-14, 13:40   

Ja od września ruszam, ale żebym się denerwowała to nie powiem ;)
Szkoła taka jak chciałam, profil też ten co chciałam^^ No i na 30 osób 10 dziewczyn, tak więc na pewno będzie sympatycznie ;) Zwłaszcza, ze po pierwszym spotkaniu ludzie wydają baaardzo sympatyczni :D
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-08-14, 15:04   

Zauważyłam, że teraz dzięki różnym portalom (najczęściej nasza-klasa, a jednak się przydaje) przyszli uczniowie, piszą do siebie i umawiają spotkania.
Siostra mojej znajomej właśnie spotyka się ze swoją przyszłą licealną klasą niedługo, co prawda nie wszyscy będą, ale to już ułatwi jakoś start, i klasa bardziej będzie się zgrywać.
Uważam to za świetny pomysł, za moich czasów takie spotkania miały minimalne szanse na zrealizowanie.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Doł±czyła: 14 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-08-15, 19:43   

Owszem, teraz większość klas się integruje, co również uważam za bardzo dobry pomysł.
Ja się jakoś nie stresuję, ponad połowę mojej nowej klasy znam :) Nastawiam się psychicznie, że nie będzie łatwo ;) A jeśli chodzi o gimnazjum, to byłam bardzo zżyta z moją klasą, wszyscy znaliśmy się bowiem 9 lat, więc trochę smutno.. Ale z trzeba osobami spotkam się w jednej klasie w LO, a z pozostałymi będę się widywać na korytarzu ;D
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com