Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-03, 15:46   Idzie Zemsta Apokalipsa i Kociec Å›wiata

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze nadchodzi czas Apokalipsy zemsty i sprawiedliwosci. nawet u nas w Polsce pracownicy Biedronki są już czipowani póki co dobrowalnie. A w USA Donald Trump uznał ze Jerozolima jest stolica Izraela a w Biblii jest napisane ze apokalipsa zacznie sie wtedy gdy w Jeruzalem zostanie wybudowana Świątynia.

Ja sie jaram i nie moge sie doczekać. niestety nie zobacze min niewierzacych bo jako człowiek wierzacy przed samym początkiem apokalipsy zostanę przeniesiony do nieba he he :cool:

a co wy o tym myślicie?
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-01-03, 16:14   

Myślę, że apokalipsa zaczęła się już dawno temu :hyhy:
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2018-01-03, 16:30   

Najpierw trzeba zrozumieć czym jest zjawisko Apokalipsy. Jezus przestrzegał przed Apokalipsą, że może do niej dojść, jeżeli ludzie odrzucą życie Boże na ziemi i wybiorą zło i wybiora życie w grzechu, które będzie prowadziło do ich zagłady na ziemi. Wszystko więc zależy od ludzi żyjących na ziemi, w którym kierunku będą zmierzali i jak będą postępować. W Polsce już zaczęło w demokracji powoli to zjawisko postępować, ludzie zaczęli odchodzić od wiary, od Boga i zaczęli kierować się w tamtą stronę, która prowadzi do zguby. Młodzi ludzie często ulegają naiwności i chcą wybierać w życiu taką drogę która im szczęścia nie da, a przecież można żyć bezpiecznie i zachowując swoją godność i swoje sumienie, żyć zgodnie z naturą i życiem które dał na ziemi ludziom Bóg.

[ Dodano: 2018-01-03, 16:34 ]

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze nadchodzi czas Apokalipsy zemsty i sprawiedliwosci. nawet u nas w Polsce pracownicy Biedronki są już czipowani póki co dobrowalnie. A w USA Donald Trump uznał ze Jerozolima jest stolica Izraela a w Biblii jest napisane ze apokalipsa zacznie sie wtedy gdy w Jeruzalem zostanie wybudowana Świątynia.

Ja sie jaram i nie moge sie doczekać. niestety nie zobacze min niewierzacych bo jako człowiek wierzacy przed samym początkiem apokalipsy zostanę przeniesiony do nieba he he :cool:

a co wy o tym myślicie?


Pisząc, że idzie zemsta, wynikało by z tego, że ktoś się będzie zemścił i zniszczy nasz świat, tylko pytanie kto, kto doprowadzi do Apokalipsy?Do Apokalipsy i naszej zagłady na ziemi mogą doprowadzić tylko ludzie, dlatego to od nas zależy, czy doprowadzimy do swojej zagłady na ziemi czy też nie.

[ Dodano: 2018-01-03, 16:43 ]
To ludzie doprowadzają do wojen na ziemi, więc to tylko od człowieka zależy, czy doprowadzimy do Apokalipsy, czyli wojny światowej, która zakończy nasze istnienie, na naszej planecie. Dlatego to od nas zależy, czy będziemy promowali na ziemi pokój, czy też będzie dochodziło na świecie do podziałów i nienawiści, które mogą poprowadzić nasz świat do zguby, do naszego końca. Jesteśmy w rękach zła, które chce nas pokierować na ścieżkę zguby, ale jeżeli będziemy żyli wybierając życie Boga czyniąc dobro na ziemi, to nic nikomu wtedy nie grozi. Zło ludziom nic na ziemi zrobić nie może, może tylko ludzi kusić do życia w grzechu, aby w walce o bogactwo i władzę postradali swój rozum na ziemi, poświęcając dla pokus ziemskich swoje własne życie.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-03, 17:15   

kszystof01

ogarni sie masz to jasne oznajmione w pismie ze po apokalipsie przyjdzie Król królów i Pan panów i jednym tchnienem zniszczy wszystkich swoich wrogów i posle ich do piekła... Dlatego idzie zemsta i nie bedzie mieć litosci :evil:

[ Dodano: 2018-01-03, 17:23 ]
A świat schodzi na psy obadaj to
"Conchita Wurst głosi w wiedeńskiej katedrze wraz z kardynałem. Na ścianach wiszą gejowskie plakaty. To nie obrazy Apokalipsy, to rzeczywistość"
http://malydziennik.pl/co...stosc,9372.html
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-01-03, 17:30   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Ja sie jaram i nie moge sie doczekać. niestety nie zobacze min niewierzacych bo jako człowiek wierzacy przed samym początkiem apokalipsy zostanę przeniesiony do nieba he he


Czyli wierzysz bo chcesz siÄ™ dosatac do nieba hehehehe :-D :-D :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-03, 18:08   

No tak bo oto przeciez chodzi😎
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-01-03, 18:11   

Cytat:

No tak bo oto przeciez chodzi


Hahahaha :-D
No tak.Ale na świecie są też inni naprzyklad co jak sie w powietrze wydadzą to też do nieba pójdą :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-03, 18:19   

I wierze tez dlatego bo wiem ze jestem podlym grzesznikiem i jedyne na co zasługuje to wieczny żywot w piekle
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-01-03, 18:21   

Cytat:

I wierze tez dlatego bo wiem ze jestem podlym grzesznikiem i jedyne na co zasługuje to wieczny żywot w piekle


No tak wamawiaj to sobie.Nie ma żadnego piekła.To żydowskie zabobony.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-03, 18:29   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

I wierze tez dlatego bo wiem ze jestem podlym grzesznikiem i jedyne na co zasługuje to wieczny żywot w piekle


No tak wamawiaj to sobie.Nie ma żadnego piekła.To żydowskie zabobony.

w piekle spalisz siÄ™ ;D
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-01-03, 19:35   

Cytat:

nawet u nas w Polsce pracownicy Biedronki są już czipowani p


Mało się nie posikałam :hyhy:

No ale nie wiem czy to oznacza, że są niewierni czy, że co? :oczami:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-03, 19:37   

ha ha pracujesz tam? ;P

[ Dodano: 2018-01-03, 19:38 ]

metalmummy napisa³/a:

No ale nie wiem czy to oznacza, że są niewierni czy, że co? :oczami:


w Biblii masz ze w czasie apokalipsy bez znamiona na rece lub czole nie nie bedzie można nic kupić lub sprzedać
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-01-03, 19:44   

Cytat:

Biblii masz ze w czasie apokalipsy bez znamiona na rece lub czole nie nie bedzie można nic kupić lub sprzedać


Aha, ale własnego świniaka na wyroby to będę mogła na legalu zarżnąć? :niepewny:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-03, 19:48   

metalmummy napisa³/a:

Aha, ale własnego świniaka na wyroby to będę mogła na legalu zarżnąć? :niepewny:



Tak ale na jednym swiniaku długo nie pociągniesz a drugiego nie kupisz bez czipa na czole xd

[ Dodano: 2018-01-03, 19:53 ]
bedziesz musiała jesć psy jak cyganie w rumuni lol
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com