Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Micha_lina  

Administrator



ImiÄ™: Michalina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Sty 2013

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2013-11-09, 22:20   

HappyBoy napisa³/a:

To moze audiobook>? Dereszowska zajefajnie czyta, słyszałem fragmen na YT.

Taaak, tak, tak! Dziękuje - sama bym na to nie wpadła :)
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-11-12, 19:07   

Ellira napisa³/a:

HappyBoy napisa³/a:

Właśnie wpadła mi w łapy książka Igrzyska ¦mierci, zamierzam nadrobić zaległości i przeczytać przed premierą, przypomnę sobie w ten sposób pewne niuanse i będę lepiej ogarniał to co dzieje się w kontynuacji. Cwane, nie? :-p


Heh, też miałam taki zamiar, ale czasu nie mam na razie. :) Więc postanowiłam sobie obejrzeć po raz drugi, tym razem w domu, pierwszy film. I w sumie, przypomniałam sobie parę wątków, które mi z głowy wypadły, a mogą być istotne przy oglądaniu "W Pierścieniu Ognia". :)



Ja już to zrobiłam:D Obejrzałam pierwszą część dla przypomnienia i teraz czekam z niecierpliwością na drugą:)
Już widziałam kilka zwiastunów, narobily mi jeszcze większej ochoty - bo więcej się będzie działo na Arenie :hyhy: Nie to żeby cieszyła mnie taka rozrywka, ale to jest akurat świetnie nagrane - a przynajmniej było w pierwszej części :)
 

Salsa  

User

Uwielbiam taniec!!!



ImiÄ™: Marta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 13:38   

Liptonka napisa³/a:

Macie już swojego faworyta, skoro tak bardzo ciekawi was wątek miłośny? Gale czy Peeta? :-D Ja ciągle nie wiem :-)



Dal mnie pretendentem do serca Katniss jest na 100% Gale:)
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-11-18, 18:35   

Jaki tam Gale, Pete! :mrgreen: Prowadzi w moim rankingu, chociaż nie jakoś znacząco. Gale ma jeszcze szansę.
 

miśkaa2

User


Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 12:30   

Ja mam nadzieję że to będzie Peeta !!! Bardziej mi jakoś przypadł do gustu niż Gale.
Dzisiaj premiera !! Niestety nie udało mi się dostać już biletów, ale idę w weekend na bank :D
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-11-25, 12:54   

I jak tam? Kto był już w kinie?
Ja byłam z paczka w weekend i po prostu REWELKA. Cały czas jestem pod wrażeniem. Spodziewałam się, że film będzie dobry, ale przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zdecydowanie lepiej wyszło niż pierwsza część ;)
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2013-11-25, 19:04   

Wczoraj miałem okazję obejrzeć pierwszą część Igrzysk. Bardzo fajnie się oglądało. Trzyma w napięciu. Chyba skuszę się na przeczytanie książki (pierwszej od 3 lat...)
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-26, 16:43   

Magix napisa³/a:

Spodziewałam się, że film będzie dobry, ale przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zdecydowanie lepiej wyszło niż pierwsza część


Haha, ja mam podobne odczucia. :)
Moment kiedy Katniss jest nieprzytomna na arenie - trzyma w napięciu, nie mogłam aż wysiedzieć. :D
I Johanna z toporem - niezły widok. ;)
W ogóle, cały film trzymał w napięciu i był jakoś tak bardziej "mroczny" niż pierwsza część.
 

miśkaa2

User


Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-27, 14:59   

Ja byłam długo w szoku po obejrzeniu tego filmu. Spodziewałam się czegoś dobrego, ale to co zobaczyłam przekroczyło moje oczekiwania :) Na prawdę film jest świetny, akcja na prawdę trzymała mnie w napięciu i niepewności co powiem szczerze rzadko się zdarza.
 

Salsa  

User

Uwielbiam taniec!!!



ImiÄ™: Marta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-12-02, 12:39   

Powtórzę się , ale byłam wczoraj w kinie i muszę przyznać, że nie myślałam ,że "W pierścieniu ognia" przebije pierwsze Igrzyska, ale tak się właśnie stało. Władza dalej chciała kontrolować ludzi i Igrzyska były formą zastraszania, ale rewolucja, którą rozpoczęła Katniss była wątkiem, który mnie zaintrygował najbardziej. Oczywiście przepiękne kreacje Katniss również nie umknęły mojej uwadze:)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-12-02, 13:22   

Salsa, dziękujemy k*rwa za spoilowanie
_________________
There can be only one
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2014-10-09, 16:04   

To był spojler? :) Coś ludzie mają z tymi spojlerami, bo znajoma ostatnio w kinie zasłaniała oczy jak był trailer nowych igrzysk. :)
 

MarioBros  

User



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 26

Do³±czy³: 09 Pa¼ 2014

Sk±d: stamt±d

   

Wys³any: 2014-10-13, 12:09   

A własnie, zaraz nowa część igrzysk, jak się na to zapatrujecie? Trailer spoko, Lorde też, ale trochę sie boję czy film dalej bedzie trzymał poziom dwóch ostatnich części :P
_________________
Lay beside me, tell me what they've done
Speak the words I wanna hear, to make my demons run
 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2014-10-13, 19:26   

Jestem spokojny o poziom kolejnych Igrzysk. Niedawno przeczytałem Kosogłosa, oj będzie się działo ;-) Trailer rozbudza apetyt na film. Nawet ostatnio oglądałem I i II część, tak dla przypomnienia i nadal uważam że są świetne.
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

LadyX

Stały User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-10-16, 15:57   

A ja się ciesze że podzielili na dwie części końcówkę czyli 3 tom, nawet się wstrzymałam z przeczytaniem jej, bo chce najpierw zobaczyć film. Zapowiedzi i piosenka Lorde bardzo mi się podobała, wręcz mnie urzekła,
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com