Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ance

User


Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-17, 11:24   

LadyX napisa³/a:

A ja się ciesze że podzielili na dwie części końcówkę czyli 3 tom, nawet się wstrzymałam z przeczytaniem jej, bo chce najpierw zobaczyć film. Zapowiedzi i piosenka Lorde bardzo mi się podobała, wręcz mnie urzekła,



też myślę, że to lepiej bo akcja bedzie bardziej wartka, wiecej bedzie sie dzialo, lepiej pokażą szczegóły. jeszcze ponad miesiac niepenosci i wszystko sie okaze :)
 

MarioBros  

User



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 26

Do³±czy³: 09 Pa¼ 2014

Sk±d: stamt±d

   

Wys³any: 2014-10-17, 13:10   

Ja czytałem książki i mogę Wam jedynie powiedzieć, że będzie się działo! Nie chcę spoilerować, ale jest grubo :evil:
_________________
Lay beside me, tell me what they've done
Speak the words I wanna hear, to make my demons run
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-17, 21:08   

MarioBrosAleż śmiało, nie wstydź się, możesz uchylić przede mną rąbka tajemnicy?
Najlepiej niech to będzie jakaś bomba! ,bo mi jest i tak wszystko jedno-chociaż oglądałem obydwie części
_________________
You know who i am
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-10-18, 22:07   

Tak się złożyło że widziałem w kinie "W pierścieniu ognia", rewelacyjny film. Czekam na 3 część. Pierwszą część oglądałem, ale według mnie nie dorównuje kolejnej
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

ance

User


Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-21, 13:39   

nie chcemy spojlerowania :D nie mozna psuc zabawy za 5 dwunasta! pogadamy po premierze ;)
_________________

 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2014-11-21, 15:46   

Dziś premiera ;-) Ktoś się wybiera w ten weekend? Ja mam bilety na sobotę, dam znać jak wrażenia niebawem :-p
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2014-11-24, 13:04   

Widziałem już i pierwsze wrażenie przy napisach...nigdzie się nie ruszam, chce kolejną część.:D Skończyli w takim momencie, że chciałoby się od razu obejrzeć dalszą część, ale cóż - życie. :)
I muszę pochwalić Lawrence, bo tak z przymrużeniem oka ją trochę traktowałem, ale ona naprawdę potrafi dobrze zagrać. W tej części więcej mogli się wykazać, bo to już nie był film w konwencji przejścia z jednej strefy walki do drugiej, tylko było to bardziej pokomplikowane. I np. Peeta w końcu zyskał charakteru. Na końcu to już w ogóle. :D
 

LadyX

Stały User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-11-24, 15:52   

Tak Katniss po prostu dojrzewała do roli Przywódczyni buntu w przenośni i dosłownie - po prostu świadoma swojej siły bohaterka, choć młoda, a do tego jak się okazało jeszcze potrafi śpiewać, film dostałam taki na jaki czekałam, a teraz czekam na ostatnią część.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-11-24, 22:43   

o to już był film?
_________________
You know who i am
 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2014-11-25, 18:24   

Film oczywiście świetny, Katniss zagrała rewelacyjnie, udowodniła też że potrafi śpiewać, Hanging Tree w jej wykonaniu powoduje ciary na plecach :-) Mnie taka formuła mniej akcji, więcej aktorstwa nawet odpowiada. Walka propagandowa super przedstawiona, rozmowa Katniss ze Snowem podczas odbijania Peety rewelacyjnie zrealizowana, duże napięcie... Teraz trzeba cierpliwie czekać na finał ;-)
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

onaaaona

User


Do³±czy³: 25 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-25, 23:38   

niby niezłe ale czy ja wiem, żeby tak od razu lecieć do kina chyba zmarnowana kasa
_________________
fotograf łuków
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2014-11-26, 14:35   

onaaaona- jak chociaż trochę lubisz Igrzyska, to powinnaś wyjść zadowolona. Dla mnie kino rzadko jest zmarnowaną kasą, bo nawet jak film jest zły, to mam co objechać ze znajomymi. :D
 

MarioBros  

User



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 26

Do³±czy³: 09 Pa¼ 2014

Sk±d: stamt±d

   

Wys³any: 2014-11-27, 13:05   

¦piÄ…cy napisa³/a:

onaaaona- jak chociaż trochę lubisz Igrzyska, to powinnaś wyjść zadowolona. Dla mnie kino rzadko jest zmarnowaną kasą, bo nawet jak film jest zły, to mam co objechać ze znajomymi. :D



Tutaj się nie zgadzam, bo nie ma co wydawać kasy na jakieś gnioty, jednak nie zawsze możemy wiedzieć na co trafimy. Najnowsza część Igrzysk bardzo mi się podobała, ale wiedziałem, że mogę liczyć na jakis poziom, bo podobaly mi się poprzednie części. Niestety często nie mamy takich wiadomości.
_________________
Lay beside me, tell me what they've done
Speak the words I wanna hear, to make my demons run
 

lopez

User


Do³±czy³: 29 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-29, 14:36   

Oglądałem pierwszą część tego super filmu i nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, historia oklepana a fabuła do przewidzenia, tak więc niestety nie czekam na ten film.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-12-29, 14:52   

Miałam okazję przeczytać i obejrzeć ekranizację tylko pierwszej części trylogii i, o ile książka była dość przyjemna, film kompletnie mi nie podszedł. Myślę, że nie będę jakoś specjalnie starać się o to, by zobaczyć kolejne części, chyba, że natrafię na to przypadkiem w tv.
_________________
meow
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com